רכבת ברוסיה

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
הלו!!!!!!! תשרשר את ההודעות

וזה אני בתוך הרכבת רוסי -))
שלך אחת לשניה! תיכנס להודעה הראשונה שלך ותלחץ על לחצן "הוסף תגובה" ולא על "הודעה חדשה" בראש עמוד הפורום. לחצן "הודעה חדשה" נועד לפתיחת נושא חדש בפורום

ישראל ב

New member
עשה לך חתיכת עבודה הבחור ../images/Emo2.gif

שלך אחת לשניה! תיכנס להודעה הראשונה שלך ותלחץ על לחצן "הוסף תגובה" ולא על "הודעה חדשה" בראש עמוד הפורום. לחצן "הודעה חדשה" נועד לפתיחת נושא חדש בפורום
עשה לך חתיכת עבודה הבחור

vitamin P

New member
ברוך הבא לפורום!!! תקרא../images/Emo70.gif../images/Emo13.gif

רכבת ברוסיה 8
ברוך הבא לפורום!!! תקרא

יש הודעות נוספות בפורום... כשאתה רוצה לפתוח הודעה חדש אתה לוחץ על הראשוןןןן כשאתה רוצה להגיב להודעה אחרת אתה לוחץ על השני(לזה קוראים לשרשר) תודה רבה
ותודה על התמונות

וואו איזה ענתיקה

רכבת ברוסיה 5
וואו איזה ענתיקה
אלה תמונות מעכשיו או מפעם
אפשר לגמור על הטוסיק בנסיעה על ספסלים כאלה. תודה לך על תמונות יפות, אבל אל תפתח שרשור לכל תמונה כי זה זורק שרשורים אחרים לדפים אחורה וחבל.

Den78IL

New member
.

רכבת ברוסיה 10
וזאת תמונה האחרנה שלי מהטיול האחרון שלי. אגב אני פעם הראשונה שלי כאן. למרות שהרבה פעמים מגיע לאתר שלכם -)) תודה! דניס
.
אני מצטער שלא שירשרתי תמונות. כמו שציינתי נ"ל אני בפעם הראשונה כאן אז עדין לא למדתי איך לעשות את זה כאן

ארזS

New member
+ ! # % & @

.
אני מצטער שלא שירשרתי תמונות. כמו שציינתי נ"ל אני בפעם הראשונה כאן אז עדין לא למדתי איך לעשות את זה כאן
+ ! # % & @
פשוט מאוד: במקום לפתוח כל הזמן הודעה חדשה אתה מוסיף את כל התמונות בתור תגובה לתמונה הראשונה. נכון שזה קל ?

Den78IL

New member
טוב. אז אני אתן לכם עוד כמה תמונות

+ ! # % & @
פשוט מאוד: במקום לפתוח כל הזמן הודעה חדשה אתה מוסיף את כל התמונות בתור תגובה לתמונה הראשונה. נכון שזה קל ?
טוב. אז אני אתן לכם עוד כמה תמונות
זאת תחנת רכבת באיזור הרי אורל -))

מצב
הנושא נעול.
למעלה