ריקודי בטן אפשר? חה חה

מצב
הנושא נעול.

לריה

New member
ריקודי בטן אפשר? חה חה

ריקודי בטן אפשר? חה חה
אני רוקדת וכל פעם לפני טיפול אני מפסיקה. חשבתי שהפעם לא הייתי רוצה להפסיק מה דעתכן. תמיד פחדתי שמא אני אגרום לסלט ביצים או שקשוקה חה חה. אגב לא מדובר בהשתוללות של ממש, התנועות די עדינות אך רובן מרוכזות באיזור הבטן.

keren05

New member
לא מבינה בריקודי בטן - אבל

ריקודי בטן אפשר? חה חה
אני רוקדת וכל פעם לפני טיפול אני מפסיקה. חשבתי שהפעם לא הייתי רוצה להפסיק מה דעתכן. תמיד פחדתי שמא אני אגרום לסלט ביצים או שקשוקה חה חה. אגב לא מדובר בהשתוללות של ממש, התנועות די עדינות אך רובן מרוכזות באיזור הבטן.
לא מבינה בריקודי בטן - אבל
האינטואיציה שלי אומרת, תני לעוברים למצוא את המקום שלהם, ואל תבלבלי אותם. קרן

שיר5520

New member
לא הייתי לוקחת את הסיכון,

ריקודי בטן אפשר? חה חה
לא הייתי לוקחת את הסיכון,
למרות שהרופאים אומרים שאפשר לעשות הכול. אני לא לוקחת סיכונים רק בשביל שאני לא ירגיש אחר כך שאולי אם הייתי עושה ככה או ככה זה היה מצליח. אני מעדיפה לא לקחת סיכונים בזמן טיפול.

ayoosh

New member
אם כבר עוסקים בספורט...../images/Emo87.gif

ריקודי בטן אפשר? חה חה
אם כבר עוסקים בספורט...

אני גם תהיתי- בחודשים האחרונים אני עושה ספינינג ושוחה (תודו שכל הכבוד לי... זה במסגרת המאמצים לרדת קצת במשקל, לאור הנו נו נו של רופא המשפחה שאמר שעודף משקל לא ממש עוזר להריון להיקלט...). אז איכשהו לגבי שחיה ברור לי שזה לא אמור להזיק בשום שלב (אני טועה? עדיף בשבועיים אחרי ההחזרה לנוח מכל פעילות שהיא כולל שחיה?...). אבל לגבי ספינינג- נראה לי שבוודאי שא"א אחרי החזרה (המושב של האופניים... וכו'...)...אבל השאלה אם להפסיק גם לפני?

סביון1

New member
דוקא אני שמעתי שריקודי בטן זה טוב

ריקודי בטן אפשר? חה חה
דוקא אני שמעתי שריקודי בטן זה טוב
כי זה "פותח" את אזור האגן. נראה לי שאם מדובר בתנועות עדינות ולא קיצוניות אז אין בעיה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה