ריספרדל ותופעות לוואי

1פביולה

New member
ריספרדל ותופעות לוואי

שלום לכולם בני בן 11 בעבר שהיתי שעות על שעות בפורום בשנה האחרונה פחות , מכל מיני סיבות. אך בכל פעם שיש לי דילמה /בעיה / שאלה אני חוזרת לפורום שכן לדעתי אתם המומחים האמיתיים. שאלתי היא כזו, בני לוקח ריספרדל 0.3 פעמיים ביום מזה יותר משנתיים. אי אפשר לומר שאין שיפור בהתנהגות הילד פנוי יותר מנטלית סף התסכול שלו התאזן ( לא במאה אחוז אבל יש שיפור משמעותי ). יחד עם זאת ישנם תופעות לוואי שאולי אני מגזימה כאשר אני מתייחסת אליהם ברצינות שכזו אבל אני חייבת להתייחס . תופעות הלוואי בטח מוכרות לכם , השמנה , ציצים שמתפתחים ( והוא בן ) ושמתי לב לעובדה שאיבר מינו הפסיק לגדול. שאלותי הם כאלה : האם יש תחליף לריספרדל ? הבנתי מבדיקה שעשיתי לא להפסיק ללא תחליף . לגבי הציצים ראיתי כתבה והבנתי שאין מה לעשות זאת תופעת לוואי ידועה אך קשה לי להשלים איתה , ומיניסיונכם האם יש קשר להפסקת גדילת איבר המין ? אשמח לקבל תשובות , אני רוצה לעזור לבן שלי ובמידה ניתן לצמצם את הנזק ולמצוא תחליף אשמח אם תעזרו לי בזאת . תןדה , פאבי

razgalili

New member
הי פביולה

אפשר לראות שיפור עצום בלי ריספרידל אם הילד מפסיק לאכול חומרי טעם וריח וחומרי שימור. האם שקלתם לנסות?

שאלה

האם עם הפסקת התרופה התופעות הללו נפסקות, האם הופעת "ציצים" קשורה להשמנה או היא הורמונלית?

למעלה