רינת בארץ האנגלית או דורה??

רויטל264

New member
רינת בארץ האנגלית או דורה??

מי יותר טובה ללמד אנגלית רינת או דורה עיזרו לי ..... תודה

tiger mom

New member
מי שהילד מתחבר אליו

הבת שלי אוהבת יותר את דורה אבל זה נראה לי מאד אישי

perah11

New member
לי נראה שדורה הרבה יותר מלמדת אנגלית

אבל שוב פעם תלוי למה הילד יותר מתחבר

dipsy1

New member
שלי בת שנתיים ותשעה חודשים אוהבת יותר את רינת

דורה די משעממת אותה לאחר זמן מה.

מאיה28ח

New member
הם לא באמת מלמדים אנגלית

הם מלמדים מילה פה מילה שם... ברינת יש יותר אוצר מילים ועדיין תראי למה הילד מתחבר

לימיצ

New member
דורה.

אם יש משהו שמשגע אותי זה שבשביל ללמד ילדים אנגלית אומרים: "טוגזר זה ביחד", "רום זה חדר". בדורה לא תשמעי את זה, דורה משחילה מילים באנגלית בתוך המשפט או מיד אחרי מילה/משפט מסוימים ואז ברור שזו המשמעות. בלי להגיד "זה". ליבי ומתן מדקלמים את "בואו נלך כולם, everybody lets go של דורה בלי להתבלבל, בלי להפנים שזה "זה" או לא, זה פשוט טבעי להם המשפט. כנ"ל עם OPEN, שהם אומרים אחד לשני, כי דורה אומרת, בשביל לפתוח את השער/גדר/ לא משנה פעם הטרול רוצה שנגיד לו לפתוח. תגידו איתי OPEN! הילדים אומרים, ואז גם בבית הם משחקים ככה..נעמדים באמצע המסדרון ואומרים אחד לשני, תגיד OPEN ואז תוכל/י לעבור... בתור מי שלמדה ככה אנגלית, הנחיתו בכיתה של דוברי אנגלית בכיתה א ותוך חודש דירבתי אנגלית שוטפת, זו לגמרי הדרך. ושלא יובן אחרת, אני חושבת שרינת מדהימה. חזרנו היום מהצגה שלישית שלה. מדהימה. אבל לדעתי היא מפספסת בענק עם האנגלית, וחבל כי הילדים מאד מאד אוהבים גם אותה.

n o a p

New member
אף אחת לא ממש מלמדת אנגלית

אבל אם בכל זאת את רוצה תשובה אז דורה כמובן, אצל רינת זה שתול בצורה לא טבעית והיא גם לא תמיד הוגה את המילים נכון. אצל דורה זה חלק מהדיבור ולכן זה יותר קליט, גם לא נראה לי שהם ממש ילמדו אנגלית אבל הם בטוח יבואו עם משפטים משם (אצלנו דורה מדברת ספרדית (בארה"ב) והבת שלי אומרת משפטים בספרדית וגם כמה שירים קצרים), אז אני בעד דורה!

למעלה