DanBus43Maalit72
Active member
ריכוז השינויים בתחבורה הציבורית ב 25/08 וספטמבר.
ריכוז השינויים בתחבורה הציבורית ב 25/08 וספטמבר.
עקב שינויים נוספים מאז שרשור ריכוז השינויים האחרון אז הנה שרשור ריכוז השינויים החדש.
החל מה 25/08:
גוש עציון:
העברת האשכול לאג"ת והפעלה של מספר קווים חדשים.
מקרא: אדום = קווי גוש עציון קריית הממשלה, ירוק = קווי אפרת, סגול = קווי גוש עציון חניון תלפיות רגילים, ורוד = קווי גוש עציון תלפיות יוממים, שחור = קו לבית"ר עילית, כחול = במקור אשכול ירושלים עירוני.
קו 361: מקריית הממשלה בי-ם לגבעות דרך נווה דניאל, אלעזר, אלון שבות, כפר עציון וגבעות. לקו יש תדירות של 10 נסיעות ביום לכל כיוון.
קו 362: מקריית הממשלה בי-ם לבת עין לא נכנס לישובים פרט לכפר עציון. לקו תדירות של 12 נסיעות ביום לכל כיוון.
קו 363: מקריית הממשלה י-ם להר גילה. מחליף את קו 62 ששייך בכלל לאשכול ירושלים עירוני ולא היה אמור להיכלל באשכולות העוברים לאג"ת. תדירות זהה לשל קו 62.
קו 364: מקריית הממשלה בי-ם לבת עין דרך נווה דניאל, אלעזר, אלון שבות, ראש צורים, כפר עציון ובת עין. לקו תדירות של 14 נסיעות ביום.
קו 367: אפרת - ירושלים. מחליף את קו 167.
קו 369: אפרת - ירושלים. מחליף את קו 169.
קו 371: מחניון תלפיות י-ם לבת עין דרך אלון שבות. פועל בשעות העומס בלבד בשני הכיוונים.
קו 372: מחניון תלפיות י-ם לראש צורים דרך נווה דניאל, אלעזר, מדרך עוז וראש צורים. הקו פועל בשעות העומס בלבד בשני הכיוונים.
קו 373: מחניון תלפיות י-ם לבת עין דרך נווה דניאל, אלעזר, אלון שבות, ראש צורים ובת עין. לקו תדירות של 10 נסיעות ביום.
קו 377: מחניון תלפיות י-ם לאפרת. ללא עצירות בין אפרת לירושלים. הקו יוצא אחת לשעה בין 06:00 ל 21:00.
קו 410: מכפר עציון לבית"ר עילית דרך אפרת. 3 נסיעות ביום לכל כיוון.
מודיעין
מערך קווים חדש של 8 קווים פנימיים דו כיווניים.
שלושה קווים חוצי עיר, שני קווים במרכז העיר, קו לפאתי מודיעין, קו לליגד סנטר, קו למכבים/רעות וקו שהינו חלופה לקו למכבים/רעות.
צבע הקו הינו צבע הקו במפות שבחוברות ההסברה המחולקות.
50: דרך בגין - עירייה. דרך מוריה, השבטים, הנחלים, המגינים, הכרמים.
51: עירייה - תחנה מרכזית. דרך נחלים ומשואה.
52: עמק חרוד - עמק דותן. חלופה של קו 54. מסלול זהה לקו 54 עד נחל געתון.
53: לוי/יצחק רבין - אבני חן. דרך הפרחים והנחלים.
54: עמק חרוד - מכבים/רעות. דרך הכרמים, הפרחים והנחלים.
55: תחנה מרכזית - ליגד סנטר.
56: עירייה - ישפרו סנטר. דרך שכונת הציפורים.
58: עמק חרוד - דרך בגין. דרך הכרמים, הפרחים, משואה, השבטים.
59: דרך בגין - עירייה. דרך הנביאים, הכרמים, המגינים, אבני חן, משואה, השבטים, מוריה.
שומרון
קו חדש של אפיקים שמספרו 388 מעמנואל לבני ברק.
החל מספטמבר:
הרצליה:
עקב הריסת התחנה המרכזית יהיה מערך קווים חדש.
קו 2: מאורך לרכבת.
קו 3: מהמרינה לירושלים/הבריגדה. מחליף את קווים 1 ו 5 בדרום ומזרח הרצליה.
קו 9/19: מירושלים/הבריגדה לרכבת דרך איזור תעשייה. מחליף את קווים 4, 6, 7, 8, 11 ו 12.
קו 13: ללא שינוי.
חלופת קו 12 מכפר סבא גם היא מבוטלת.
קו 42 כפ"ס - פ"ת
קו עירוני חדש של מטרופולין מתעש כפר סבא לבית רבקה פ"ת דרך הוד השרון.
חלופת הבסיס של קו 571 מבוטלת.
קווי דן
קו 128: קו יוממים חדש מתל אביב לפתח תקווה. מיועד לעובדים בקריית אריה.
קו 238: משנה מסלולו ונוסע מעזריאלי במסלול קו 63 לכרמלית.
קו 488 ת"א י-ם
קו חדש של אגד מתל אביב לחניון תלפיות י-ם. לקו תהיה נביעה ביום בשעה 17:30.
בית שמש
קו 324: קו חדש מבית שמש לקריית גת.
ריכוז השינויים בתחבורה הציבורית ב 25/08 וספטמבר.
עקב שינויים נוספים מאז שרשור ריכוז השינויים האחרון אז הנה שרשור ריכוז השינויים החדש.
החל מה 25/08:
גוש עציון:
העברת האשכול לאג"ת והפעלה של מספר קווים חדשים.
מקרא: אדום = קווי גוש עציון קריית הממשלה, ירוק = קווי אפרת, סגול = קווי גוש עציון חניון תלפיות רגילים, ורוד = קווי גוש עציון תלפיות יוממים, שחור = קו לבית"ר עילית, כחול = במקור אשכול ירושלים עירוני.
קו 361: מקריית הממשלה בי-ם לגבעות דרך נווה דניאל, אלעזר, אלון שבות, כפר עציון וגבעות. לקו יש תדירות של 10 נסיעות ביום לכל כיוון.
קו 362: מקריית הממשלה בי-ם לבת עין לא נכנס לישובים פרט לכפר עציון. לקו תדירות של 12 נסיעות ביום לכל כיוון.
קו 363: מקריית הממשלה י-ם להר גילה. מחליף את קו 62 ששייך בכלל לאשכול ירושלים עירוני ולא היה אמור להיכלל באשכולות העוברים לאג"ת. תדירות זהה לשל קו 62.
קו 364: מקריית הממשלה בי-ם לבת עין דרך נווה דניאל, אלעזר, אלון שבות, ראש צורים, כפר עציון ובת עין. לקו תדירות של 14 נסיעות ביום.
קו 367: אפרת - ירושלים. מחליף את קו 167.
קו 369: אפרת - ירושלים. מחליף את קו 169.
קו 371: מחניון תלפיות י-ם לבת עין דרך אלון שבות. פועל בשעות העומס בלבד בשני הכיוונים.
קו 372: מחניון תלפיות י-ם לראש צורים דרך נווה דניאל, אלעזר, מדרך עוז וראש צורים. הקו פועל בשעות העומס בלבד בשני הכיוונים.
קו 373: מחניון תלפיות י-ם לבת עין דרך נווה דניאל, אלעזר, אלון שבות, ראש צורים ובת עין. לקו תדירות של 10 נסיעות ביום.
קו 377: מחניון תלפיות י-ם לאפרת. ללא עצירות בין אפרת לירושלים. הקו יוצא אחת לשעה בין 06:00 ל 21:00.
קו 410: מכפר עציון לבית"ר עילית דרך אפרת. 3 נסיעות ביום לכל כיוון.
מודיעין
מערך קווים חדש של 8 קווים פנימיים דו כיווניים.
שלושה קווים חוצי עיר, שני קווים במרכז העיר, קו לפאתי מודיעין, קו לליגד סנטר, קו למכבים/רעות וקו שהינו חלופה לקו למכבים/רעות.
צבע הקו הינו צבע הקו במפות שבחוברות ההסברה המחולקות.
50: דרך בגין - עירייה. דרך מוריה, השבטים, הנחלים, המגינים, הכרמים.
51: עירייה - תחנה מרכזית. דרך נחלים ומשואה.
52: עמק חרוד - עמק דותן. חלופה של קו 54. מסלול זהה לקו 54 עד נחל געתון.
53: לוי/יצחק רבין - אבני חן. דרך הפרחים והנחלים.
54: עמק חרוד - מכבים/רעות. דרך הכרמים, הפרחים והנחלים.
55: תחנה מרכזית - ליגד סנטר.
56: עירייה - ישפרו סנטר. דרך שכונת הציפורים.
58: עמק חרוד - דרך בגין. דרך הכרמים, הפרחים, משואה, השבטים.
59: דרך בגין - עירייה. דרך הנביאים, הכרמים, המגינים, אבני חן, משואה, השבטים, מוריה.
שומרון
קו חדש של אפיקים שמספרו 388 מעמנואל לבני ברק.
החל מספטמבר:
הרצליה:
עקב הריסת התחנה המרכזית יהיה מערך קווים חדש.
קו 2: מאורך לרכבת.
קו 3: מהמרינה לירושלים/הבריגדה. מחליף את קווים 1 ו 5 בדרום ומזרח הרצליה.
קו 9/19: מירושלים/הבריגדה לרכבת דרך איזור תעשייה. מחליף את קווים 4, 6, 7, 8, 11 ו 12.
קו 13: ללא שינוי.
חלופת קו 12 מכפר סבא גם היא מבוטלת.
קו 42 כפ"ס - פ"ת
קו עירוני חדש של מטרופולין מתעש כפר סבא לבית רבקה פ"ת דרך הוד השרון.
חלופת הבסיס של קו 571 מבוטלת.
קווי דן
קו 128: קו יוממים חדש מתל אביב לפתח תקווה. מיועד לעובדים בקריית אריה.
קו 238: משנה מסלולו ונוסע מעזריאלי במסלול קו 63 לכרמלית.
קו 488 ת"א י-ם
קו חדש של אגד מתל אביב לחניון תלפיות י-ם. לקו תהיה נביעה ביום בשעה 17:30.
בית שמש
קו 324: קו חדש מבית שמש לקריית גת.