רייטינג והאח הגדול.

ליטליקSD

New member
רייטינג והאח הגדול.

אומנם הוא יצא ב 7/10, אבל לא זכור לי שרשמו על מה שהוא מכיל בתוכו בנושא של האח הגדול פה. וחבל, זה קורע מצחוק!
(אני כבר רואה בדמיוני את כל הסמיילים של נוטי...). בכל מקרה, אם נכתב על זה משהו שפספסתי בתוך אחד השרשורים, אז סליחה ושוקי ועומר רשאים למחוק כמובן. נתחיל בשטויות שאמר אברי גלעד בראיון שם (הוא גם הופיע על השער, אגב). לוידעת מה איתכם ואתם תשפטו לבד, אבל בעיניי הוא צדקן ופחדן שמתחבא בבועה של עצמו. משום מה כל האנשים שאני מכירה והלכו ל"ימימה" הם דכאוניים שמפחדים להיות הם עמם ומתחבאים מאחורי מסכת של ברבורים ושטויות, ובעיקר אנטי. קבלו: "באמת לא מעניין אותך לפעמים לראות מה קורה בערוץ 20? בכל מקום שאני מגיע וערוץ 20 פתוח דבר ראשון שאני מבקש זה לסגור. אני יודע שיש התמכרות המונית, אבל מבחינתי מה שקורה זה ככה- אני לא יודע מי האנשים האלה, הם לא מעניינים אותי, הם לא אנשים שהייתי כמה להיות חבר שלהם." זאת רק אחת נהשאלות שהיו שם. מדובר ב- 4 עמודים, ולא הכל קשור לאח הגדול. כמובן שהיה בפפראצי על התסרוקת החדשה והחא מעניינת של נינט... והנה אנחנו מגיעים לעניין האמיתי והמצחיק- מעין קומיקסס בעמוד האחרון. שפרה אל אשר: "מה אתה עושה בבריכה?" אשר: "תשליך." שפרה: "אתה מאמין באלוהים או באח הגדול?" אשר: "אל תישאי שם האח הגדול לשווא. האח הגדול מצ'פר אותי בלי הפסקה. בית כנסת, גבריפ סקסיים, אני היחיד שיכול להביא ספרים.. אם היית נשארת בדת, היית מצ'ופרת כמוני." שפרה: "זה כמו להשוות חוטיני לתחתון מלא." .... וזה ממשיך.. אני חושבת שזה לא ממש חוקי שאני אכתוןב הכל אז אני נאלצת לעזור לרייטינג
ולנסות לגרום לכם ללכת בראשון ולקנות רייטינג
תודו שמצחיק, נו...
[אני מתחילה לחקות את נוטי בעצמי עם הסמיילים?
]

ליטליקSD

New member
תודה.

לא היה נראה לי שאהבת, שמת אייקונים קצת "קודרים". ויודע משהו מעניין, בינתיים שמתי לב שהאנשים שהכי ממורמרים עקב הצלחת וקיומה של התכנית "האח הגדול" הם אלה שמבקשים לסגור את ערוץ 20 בכל מקום ובעצם לא צפו בזה מעולם. אמא שלי למשל, בהתחלה ממש שנאה את זה ושאלה "למה את רואה את הזוועה הזאת?!" (כןכן, ציוט מדויק!), אבל היום היא מבקשת שאני לא אשכח להקליט ביסמקס ושאני אקרא לה לראות איתי ב21:00 או אעדכן אות ממה שהולך שם בלייב.. אבא לי לעומתההוא ממש בגישה של אברי גלעד. רק שומע את שתי המילים שמרכיבות את שם התוכנית (הוא בעצמו אח בכור לאחיו הצעיר ממנו בשנתיים...
), את המוסיקה ורואה במסך את עין המצלמה הכחולה ומיד בורח לחדרו לקרוא ספר בשקט. המעניין הוא שבהישרדות הוא לא פחד לצפות ולהעביר ביקורת אחר"כ.. בעיניי זאת תוכנית הרבה יותר גרועה מהאח הגדול.. וכשאמרתי לו ממש היום ולא מזמן: "אתה יודע מה מעניין? מעניין, שרוב האנשים שמתלהמים מהאח הגדול בכלל לא צפו בו. ומעניין שהרבה כלכך אנטי כלפיי התוכית הספציפית הזאת, אבל בעיה לראות ריאליטי אחרים אין להם.." הוא הגיב ב: "את יודעת מה הבעיה שלך? שמבחינתך התחרות היא בין תוכניות טלוויזיה.. למה לא להתעסק בדברים אחרים??." אני: "מה הקשר?! אתה יודע טובה מאוד שאני עושה דברים אחרים ללא שום קשר לטלוויזיה, כרגע אנחנו מתדיינים על טלוויזיה ולא על עיסוקים אחרים.. כרגע רוב המדינה ראתה הישרדות ומחכה לעונה הבאה בקוצר רוח כרגע הרבה יורדים על האח הגדול ולא אומרים מילה על מפרץ האהבה ואחיותיה..על זה אני מדברת ולא על עיסוקים אחרים." פתאום כבר לא היה לו מה להגיד והוא הוציא את עצמו מהדיון.

יNOT

New member
נראה לי את חושבת כולם כמו המשפחה שלך ../images/Emo3.gif

וזה פשוט לא ככה. אני הייתי מעריץ גדול של התוכנית , וגם צפיתי בלייב, אבל התפכחתי, ועכשיו אני רואה שזה בידור נטו.
נטו - יעשו מה שצריך בשביל לבדר (כדי שייצפו בשידור המרכזי ) "הבלה בלה" שלפיה התוכנית הייתה אומרה להיות , נשאר רק אצל היח"צנים. את קוראת בצורה מאוד סלקטיבית , יש מרמור של אנשים בפורום, ומחוצה לו, בגלל ההתנהלות של התוכנית , לא בגלל שרוצים לסגור את ערוץ 20 או ערוץ 2

ליטליקSD

New member
נוטי יקירי,

כל מה שיש לי להגיד לך הוא- אתה מזה לא קשור! וחוץ מזה, גם נראה לי שמי שנמצא בפורום יותר מעם המשפחה שלו זה אתה, אבל לא חשוב

יNOT

New member
נראה שלקחת את הדברים קשה

אני לא בטוח מה בדיוק אמרתי שהדליק לך ה"ההדגשות" פתאום. את טוענת שאני נמצא יותר בפורום מאשר עם המשפחה שלי? וזה קשור לדיון שפתחת באיזה צורה? האם הפורום הפך להיות "קשרי משפחה"?! קצת לא ברור, אבל אם רשמת "לא משנה" ,כנראה שזה באמת לא משנה.

ליטליקSD

New member
אתה זה שכתב ראשון על ענייני משפחה..

אותה הודעה, הייתה קשורה מאוד לכל מה שקורה בשרשור הזה...

ShukyD

New member
לי בחיים לא יצא לנהל דיונים כאלה

עם ההורים שלי
זה נשמע פלצני אש

ליטליקSD

New member
מה פלצני-

אני או הם? ואנחנו מתדגייים על הרב מעבר לטלוויזיה. אני מניח שזה שונה מבמשפחה רגילה.

Jason2

New member
למה לדון?

שכל אחד יחליט מה לעשת עם הזמן שלו, איש איש וטעמו.

ליטליקSD

New member
אני בעד.

אבל זה קצת קשה ליישום כשהוא בא אליי כשאני משפטים כמו: "אני מליץ לך להפסיק לראות את זה לאלתר. אין לך על מה לדבר עם אנשים יותר, והם חושבים שאת חיה חיים של אחרים". הוא כל הזמן מתערב במה שאני עושה (כולל להעיר אותי ב5 וחצי בבוקר סתם). היציאה הזאת שלו מזכירה לי ת הגיעשה של אברי גלעד. מי הוא בכלל שיבקש בקיוסק או חנות בגדים להעביר ערוץ או לסגור? כי אתה לא רוצה ולא אוהב אז אחרים גם לא. לך קרא ספר, עשה סיבוב, תשתה מים, מה אתה רוצה ממני?!

ואני אקח את המילים של רנין כשאגיד

שנראה לי שאבא שלך הוא קצת נרו מיינדד.. אי אפשר להתכחש להצלחה. להגיד ישר לא זה קל, אבל יותר קשה להתחיל לראות ואז להגיד לא כי מי שמתחיל לראות את התוכנית פרק או שניים ירצה לראות עוד ובכלל בצפיה באח הגדול הרבה פעמים לומדים דברים יותר חשובים מאשר בקריאת ספר זה או אחר.. זה כמו להסתכל עלינו (האנשים) ממבט על ומראה לנו איך להתנהג ואיך לא.. בקשר להישרדות היתה היסטריה סביב העונה הראושנה אבל השאלה הגדולה היא האם ההצלחה תחזור לעצמה גם בעונה השניה? ההתערבות והמריחות של ההפקה הוציאה הרבה צופים מזעמם שאולי לא ירצו לצפות בזה שוב. בכל מקרה, הקאסט שהם בחרו ממש דומה לקאסט של העונה הראשונה רק בשינויים קלים..

ליטליקSD

New member
אני אגלה לך סוד

ואומר שאיתי אפילו אמר על אבא שלי במסנג'ר: "נראה לי לבא שלך יש מקל בתחת" ותכלס, יש בזה משהו. יסלח לי אבי היקר שאני אוןהבת במיוחד בדברים אחרים. אני יכולה להוסיף וד שאלה מהראיון של אברי גלעד, כי הראשונה לא המחישה לה יצאתי ככה עליו. הנה: "אתה לא מבין את הסקרנות להציץ? אני מבין, אבל בעצם את אומרת לעצמך החיים שלי כל כך משעממים, לא ראויים, עלובים וגרועים שאני מוכנה להיכנס לחייו המשעממים, גרועים ועלובים של מישהו אחר והם יותר מעניינים משלי, כלומר, כמה מצבי גרוע. למה? זה מרדים אותך לגמרי ולא מוסיף לך שום דבר. לא מאירים שם את עינייך ונותנים לך ערך אמנותי שפותח לך את הלב. זאת פשוט מציצנות, ומציצנות זה מקום ממכוער בנפש. המציצן למקלחת והצופה בערוץ 20 הם אותו הדבר, הם מקווים שעו שנייה יקרה משהו שיגרום להם ריגוש, לא משנה מה. את צופה באנשים סתמיים, טוב, אין דבר כזה בנאדם סתמי, כל אחדהוא תפארת הבריאה, אבל שום דבר לא הכשיר אותם להיות על המסך. כדי להופיע בטלוויזיה צריך להיות בנאדם עשיר באיזשהו אופן. בנאדם שיודע שפה, קורא ספר, קשור למתרחש, קשור לעצמו- דברים כאלה. אבל אני בנאדם ישן וזאת גישה עתיקה, היו8ם שמים על המסך כל אחד שרוצה ויש בו מוזרות או יתרון משך חודש שבמהלכו כולםמסתכלים עליו ואומרים הוא כזה וכזה, והציבור מתחזק דרך זה שהוא שופט אותו ואחר כך הוא יוצא מהריאליטי ויש לו אורך חיים מאוד קצר שבו הוא הולך לתיחות, מקבל משקפי שמש חינם, עושה קמפיין, ממנסה את וחו בהגשת טלוויזיה ומתברר לו שהוא לא יכול, כי זאת עבודה אחרת.". שיסלח לי אברי גלעד, שאמא שלי וחבריה שתופסים ממנו חכם ומשכיל, אבל חוץ מקשקשת חסרת תכלית לא היה בראיון הזה כלום. הוןא בעצמו שופט אנשים וחוזרק בו בטיעונים מגוחכים ואז ממשיך לשפוט. ההתנהגות שלי הייתה דומה לשלו כשהייתי בת 10 והוא בן 46. סליחה, אבל שחקן, מנחה, זמר וכו' חייבים להיות אנשים שקוראים ספרים? מה שחשוב זה לא אם הוא עושה את מה שהוא עושה טוב? ובכלל, שיסתכל על עצמו בהשוואה לעפר שכטר לדוגמא, "אחד נגד 100" ותכנית בוקר ? וזהלא קצת לירות לעצמו ברגל שהוא יורד על התוכנית הכי רווחית כרגע בערוץ שהוא עובד בו? זה כמו להיות בהצגת תיאטרון בתור שחקן משנה שעולה לבמה פעמיים לסצנות לא ממש מעניינות ויורד על השחקנים הראשיים בלי שהוא מכיר אותם בכלל.. זה די מעורר רחמים ועלוב בעיניי. אבל כולם כולל כולם ראו הישרדות, אפילו אני לא מתביישת להודות שהצצתי מדי פעם וצפיתי בגמר. גם מורות שלי בבצפר ראו ודיברו על זה בכל היזדמנות וגם המנהלים וגם אבא שלי (כןכן, הו ראה פרק) ומשום מה, תוכנית שיש בה הרבה יותאר עניין והיא הבה יותר מורכבת כמו "האח הגדול" שמים אותה ללעג. איפה השרדות ואיפה האח הגדול. מה מעניין בהישרדות בכלל? מה לא מעניין באח הגדול? אברי גלעד אומר שמציצנות זה דבר רע, וצדקנות לא? נו באמת. אני מכירה מישהי שכולכם מכירים מנסיבות טרגיות (היא מאוד פרטית ולכן לא אחשוף מי היא), והיא גם ב"ימימה" הזה שאברי גלעד בו, והיא די מזכירה לי את אותו טיפוס במובנים מסויימים. שני אנשים שהם לכאוןרה חכמים מאוד, אבל הלכו לאיבוד ב.. טמטום, באנטי, בלהיות מרדן דווקא.. בלהיו ילד בהרבה דברים במקום להתבגר..

אני מנסה להבין את מר גלעד ויכול

להיות שהוא כלכך נגד התוכנית הזאת בגלל שהמנחה שלה הוא ארז טל איתו יש לו עבר עשיר של ירידות ומורדות? אבל את יודעת מה? יש במה שהוא אומר קצת אמת. היום אפילו הומלס או סוחר בשוק יכול לככב בפריים טיים בערוץ 2 ובזמנו לא קרה שמישהו בלי תכלית יהיה על המרקע אלא רק מישהו שיש לו מה להעביר לצופים. בכל אופן להישרדות יש את היתרונות שלה ולאח הגדול יש את שלו, למשל מה שטוב בהישרדות זה המשימות (בכל זאת המשימות שהיו שם היו יותר מעניינות), החיים בתנאי שדה ועוד.. אגב, בלי לשים לב זה הפך להיוץ שרשור ליטליק... ומי זה איתי?

Jason2

New member
לא, הוא מהטיפוסים האלה

שיוצאים תמיד נגד כל מה שנהיה שיחת היום. זה לא הפעם הראשונה, גם נגד הישרדות הוא יצא באותו אופן.

וואו , נראה לי שהגזמת..

דבר ראשון , גם במשפחה שלי מאוד אוהבים לחפור ולדון על כל נושא אפשרי...
(צרת רבים חצי נחמה?) בכל מקרה , אני חושבת שהוצאת את אברי גלעד בצורה יותר מידי מכוערת. בהרבה מובנים הבנאדם צודק. תכל'ס ,אם היה לי יותר מה לעשות בימים אלו אין שום סכוי שהייתי צופה באח הגדול , כמו שגם לא צפיתי בהשרדות או בכל ריאליטי אחר. (אני בתקופה שאני בעיקר בבית בגלל בעיות בריאותיות , אני משלימה את חסרים בוי או די..). גם אני חשבתי בעבר כמו אברי גלעד , שזה טפשי לשבת ולהסתכל על אנשים שלמעשה לא עשו שום דבר בחייהם עדיין. ואני בטוחה , שללא המשימות של האח הגדול , התכנית הזאת הייתה באמת מציצנות עלובה לשמה , כי לא היה על מה להסתכל. אנשים צעירים מידי , משכילים פחות מידי , שתקועים בבית אחד בתוך ישבנו של השני...הסוף ידוע מראש - כולם יסתכסכו עם כולם ויריבו כל היום. אפילו את האופי האמיתי של האדם קשה לראות ככה , כי כל בן אדם ממוצע שיהיה תקוע באותו בית עם אותם אנשים במשך יותר מידי זמן בסוף ייצא עליהם בעצבים. הדבר היחיד לפי דעתי שעושה את התכנית למעניינת , הן דווקא המשימות , שמראות הרבה על הדיירים מבחינה פסיכולוגית ומוסרית. אמא שלי למשל , צפתה בהשרדות , ואחד התחביבים שלה באותה תקופה היה לשבת ולנתח את המתמודדים מבחינה פסיכולוגית...(היא פסיכולוגית). אני בהחלט לא פוסלת את הדיירים , אני לא מזלזלת בהם, אבל אני גם לא חושבת שהם ראויים להערצה. מי שצופה בתכנית ונהנה ממנה , שיעריץ את הוגי התכנית אם כבר. וכל מה שאברי גלעד לדעתי ניסה לומר , הוא שהם בסך הכל אנשים פשוטים שחיים חיים לא מעניינים יותר משלו , אז למה לו לצפות בזה? צודק. אם החיים שלי היו מעניינים כרגע , בטח לא הייתי צופה בזה. מצד שני , בתקופות שהם היו מעניינים , לא צפיתי בטלויזיה בכלל...ככה שאולי אני לא דוגמא , אני פשוט לא מתה על צורת המדיה הזאת , אני יותר מידי היפראקטיבית בשביל זה.

ליטליקSD

New member
יש משהו בדברייך,

אבל אברי גלעד התבטא בצורה נורא מתנשאת. ולא רק פה, גם בתוכנית הבוקר שלו ובין ההומר באחד נגד 100 שהוא מנחה. הוא בנאדם עוקצני, וזה לא חדש. הנקודה שלי הי, שהוא לא אמר או הזכיר או רמז למה שאמרת- "הוא שהם בסך הכל אנשים פשוטים שחיים חיים לא מעניינים יותר משלו , אז למה לו לצפות בזה?", הוא אמר, והיה ניתן לקלוט את זה בצורה הניסוח- "אני לא יודע מי האנשים האלה, הם לא מעניינים אותי, הם לא אנשים שהייתי כמה להיות חבר שלהם.." ובחינתו גם אנחנו חיים חיים משעממים, עלובים ולא ראויים.. זה בכלל לא מה שאמרת, זה לזלזל באנשים אחרים ולהגיד בעצם- "יש לי חיים מדהימים, אני רוחני בהכחשה, אני הכי אמיתי בעולם, ורוב המדינה כולל 6 מתמודדי האח הגדול הם אנשים חסרי חיים ומטומטמים". זה הפירוש הכי פשטני למה שהוא אמר. ובגלל זה (ולא רק, היו רק 3 וקצת שאלות בנושא האח הגדול וכאמור הראיון הוא 4 עמודים..) שפטתי אותו כמו ששפטתי...

למעלה