רטוב כל הזמן

רטוב כל הזמן

הספר "רטוב כל הזמן"- ספר פרוזה עם 50 סיפורי סקס וארוטיקה יצא לאור בימים אלה. יהיה ניתן להשיגו ברשתות הספרים ומחירו הקטלוגי 84 ש"ח. אפשר לפנות אליי במסר או לאימייל ולרכוש הספר, ישירות ממני, ב-50 ש"ח (עד לגמר מלאי העותקים שקבלתי לידיי מהמו"ל כחלק מן ההסדר). כמובן שמובטחת גם הקדשה פרטית.

"סייברסקס"

הוא: אני נוגע בך, נוגע בכל אברי גופך הרך. היא: אני מחדירה את לשוני לאוזניך ומלקקת. הוא: אני מעביר את ידיי מצווארך הענוג אל שדייך. היא: אני יורדת עם לשוני לצווארך. הוא: אני שולח את ידיי אל ערוותך, מגיע לדגדגן. היא: אני נושכת אותך נשיכות קלות וידיי אל אשכיך נשלחות. הוא: אני מרגיש צמרמורת... מכניס ומוציא, מכניס ומוציא, בינתיים רק את האצבעות. היא: אני נוגעת, מרפרפת, לוחצת לך קלות באשכים ומלקקת את הפטמות. הוא: אני 'יורד' ללקק מכמנייך ולטעום את מיצייך. היא: אני מחליקה את לשוני על בטנך, חשה את אברך, על שדיי אותו מניחה, מהססת קמעה, ואל תוך פי אותו מחדירה. הוא: אני משלב את הלשון והאצבעות על דגדגנך, על שפתי נרתיקך. את נקודת ה-G אני עדיין מחפש... אולי צריך עמוק יותר להיכנס? היא: עם אברך אני משחקת. מלקקת, בכיפה נושכת, אל האשכים חוזרת ומלקקת, ולכל אורכו שבה ומוצצת. הוא: כל גופך רוטט, נשימותייך אינן סדירות. אולי הגיע הזמן תנוחה לשנות. היא: אני חשה את נשימותיך החמות, את ההתנשפויות שאלי-קרב זועקות. אברך זקור ומוכן למלא את כל מצוות... אז בוא כבר! הוא: הנה, שכבי על הגב ואגמול לך על עמלך. לי זה יהיה סופו של מסע, ולך רק אורגזמה ראשונה בסידרה. 23/10/01©

למעלה