רזולוציה בפוג'י S7000

רזולוציה בפוג'י S7000

כשמצלמים בה ברזולוציה 12 MP, אז 6 MP הם "אמיתיים" ו6 אינטרפולציה. השאלה היא האם כאשר אני מצלם ב 6MP בלבד, האם כל ה6 MP הם אמיתיים, או שמא 3 אמיתיים ו3 אינטרפולציה? ואם רק 3 MP אמיתיים, יש מה לעשות בנידון? תודה

masterboy

New member
הסבר

יש לך אפשרות לצלם ב12 מגה פיקסל ש6 נקלטו ו6 נוצרו באינטרפולציה במצב של 6 מגה פיקסל כולם הם אמיתיים ולא מופעלת אינטרפולציה במצב הזה

תודה רבה!

אני עדיין לומד אותה, שבוע אצלי. אשמח לטיפים / מגרעות / יתרונות..

masterboy

New member
שאתה מצלם משהו צבעוני ויפה

ואתה רוצה להדגיש את הצבעים שלו ושהם יהיו יותר רווים תעבור למצב chrome וזה יתן לך תוצאות הרבה יותר טובות

שמתי לב למצב הזה,

באמת משפר את הצבעים. רוב תמונות הINDOOR שלי, בלי פלאש, יוצאות חשוכות ודורשות תיקון במחשב. מה לעשות?

masterboy

New member
יש כמה אפשרויות

1) תעבוד עם חשיפה יותר אורכה(רק אל תעבור 1/60 כי התמונות יתחילו להיות מטושטשות בגלל רעידות של היד שלך) 2) לעבוד עם צמצם יותר פתוח. זה יגרום לעומק שדה יותר נמוך ויטשטש את הרקע. זה יכול להיות דבר חיובי שאתה לומד לנצל את זה. 3) לעבוד עם ISO יותר גבוהה. אתה יכול להעביר ל400 ואז התמונות יצאו יותר בהירות. אתה יכול להעביר גם ל800 אבל תוכל לצלם רק ב3MP(זה גם מספיק בדרך כלל)

ומצד שני, שימוש ב-ISO גבוה יביא

להגברת הרעש בתמונה... מתוך הכירות מעמיקה עם המצלמה, לא רצוי לעבור את ה-400. (ואפילו עדיף להשאר על 200 ולפצות בזמן חשיפה ארוך יותר)

masterboy

New member
בסדר אבל זאת בכל זאת אופציה

אם המהירות סגר לא מספיקה והצמצם הגדול לא מספיק והוא לא רוצה פלאש

בהחלט אופציה, שעלי לא היתה מקובלת.

המצב הנתון הוא, שב-ISO גבוה - 800 , הרעש בתמונה בלתי נסבל...

Alvie Singer

New member
נראה לי שאתה טועה בקשר ל 2

לפי מה שידוע לי, ככל שהצמצם יותר פתוח, יש יותר עומק שדה ודווקא הרקע יותר בפוקוס.

טעות בידך ידידי ...

מאסטרבוי צודק (אופטיקה בסיסית). צמצם פתוח (מספר נמוך) יביא לעומק שדה רדוד יותר, "מריחה" של הרקע ואיפשור כניסת יותר אור לחישן. אי אפשר לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה.

Alvie Singer

New member
טוב אז כנראה אני התבלבלתי ../images/Emo13.gif

בגלל שצמצם פתוח = מספר קטן יותר זה תמיד בלבל אותי

למעלה