רוק כבד בקולטורה

רוק כבד בקולטורה

אני רוצה לידע אותכם כי ב-16.4 במועדון הקולטורה בת"א יערך אירוע מחווה ארצי ללהקת DEEP PURPLE לרגל יום ההולדת של גיטריסט הלהקה ריצי בלקמור ובתוכנית: תיקלוט מסיבי של D.J MosheL עם כול אגדות הרוק של שנות ה70 Deep purple Led Zeppelin Rainbow Black sabbath Uriah Heep Grand Funk Slade Sweet ועוד....... V.J duddy – יקרין הופעות חיות נדירות של הלהקה deep purple דוכנים,ודוכני דיסקים (דוכן של האוזן השלישית) ,מוצרי אופנה ברוח התקופה, וידיאו ארט,אוכל ....אלכוהול .....ועוד..... ** ובערב מופע של שתי להקות המבצעות ממיטב שירי הלהקה ברמה הגבוהה בארץ להקת BURN מנתניה להקה אשר זכתה לתשבוחות רבות על הביצועים שלה ללהקת DEEP PURPLE ולהקת flash המעולה. המחירים לאירוע 30 ₪ לכל האירוע כולל ההופעות 50 ₪ למי שמגיע רק להופעות בלילה שלושים שקלים לכול מי שמזמין דרך האתר www.progrock.co.il כך שכדאי להזמין כרטיסים עכשו ולהנות מכול האירוע במחיר סבבה לפרטים0522310915

Musta Susi

New member
זה מוזר

עם כל ההתעסקות שלי בMetal אני עד היום עוד לא יודע מה זה "רוק כבד" (
על הבורות, תהרגו אותי מצידי
) מישהו יכול להגיד לי

Blade Of Fire

New member
אני יכול לתת לך להקות לדוגמא

ACDC לד זפלין גאנס אנד רוזס רד הוט צ'ילי פפרס (נו.. בערך..) סקורפיונס (למרות שיש כאלו שיחשיבו אותם מטאל) רדיוהד אואזיס (גם...בערך..) להקות כאלו שהצליל שלהם היה רועש מידי להיות רוק אבל לא מספיק כבד בשביל להיות מטאל...

Blade Of Fire

New member
וואט מטאל?!

מה זה לעזאזל פוסט הייר? שוב את מתחילה להמציא סגנונות? *אהמ-שוק רוק-אהמ* ולא הייתי בטוח בקשר לאואזיס ורדיוהד....

powermetal1

New member
אני חושב שהיא התכוונה

לתקופה שאחרי ההייר מטאל, גלאם מטאל איך שלא קוראים לזה (ואן הליין וכל הלהקות האלה)ואני חושב שאואזיס ורדיוהד זה רוק אינדי.

slallum

New member
../images/Emo45.gif

יש אנשים שלא אוהבים להגיד שיש דבר כזה בכלל גלאם מטאל.. כמו orrrrrrr ידידנו הוותיק P:

slallum

New member
רואים למה אני מתכוון? ../images/Emo8.gif

לי אין דיעה בעניין, לא מכיר הרבה להקות של גלאם\פוסט הייר\תבחרו מה שבא לכם, אז אין לי שמץ אם לכנות משהו גלאם או הייר או לוידע מה.. רק אמרתי שיש וויכוחים על זה, ומי שאומר שיש דבר כזה גלאם מטאל, אז הוא מתכוון לזרם שבא אחרי ההייר מטאל.

slallum

New member
ואנל'א חושב שיש לך עם מי..

אמרתי לך שאין לי דיעה בעניין =]

../images/Emo12.gif פאק יו!

הייר מטאל זה מה שהיה בשנות ה80. זה מה שהתווכחתי עם אור עם אליס קופר הוא הייר או לא הייר. פוסט = אחרי. בגלל שגאנס איחרו ובאו אחרי שהאופנה פחות או יותר נגמרה.

slallum

New member
ו-ACDC זה האבי מטאל יותר..

רוק כבד - אירוסמית', זפלין, אליס קופר, Rainbow, בלאק סאבאת'

Blade Of Fire

New member
טוב אני אהיה נועה לרגע

אליס קופר הם שוק רוק ובלאק סאבאת' הם מטאל לחלוטין....

slallum

New member
אה-אה

אין לי שמץ מה זה שוק רוק אז אנל'א יכול לסתור אותך P: אבל בלאק סאבאת' הם רוק כבד שהשפיע (אולי הכי הרבה) על ההאבי מטאל. הם נמצאים על הגבול הדק, אבל הם עדיין נקראים רוק כבד.

חשבתי שעשינו שולם. ../images/Emo10.gif

ואליס קופר הוא הארד רוק. שוק רוק זה רק סוג של הארד רוק. אור סתם החליט לסתור את כל העולם ולהגיד שהוא הייר מטאל.

למעלה