רוק בפרדס חנה והאיזור

רוק בפרדס חנה והאיזור

הועלה רעיון של ארגון הופעת רוק פתוחה באיזור פרדס חנה - כרכור (כולל אבל לא מוגבל ל: זכרון יעקב, בנימינה, תלמי אלעזר, גן שמואל, ישובי אלונה, גבעת עדה, מענית, ברקאי ועין שמר). הרעיון הוא לקיים הופעה\ות פתוחה\ים מבחינת סגנון (כל עוד שהוא נופל בצורה זאת או אחרת להגדרה של רוק), הלהקות וגיל המשתתפים (המופע מתוכנן בעיקר לגילאי 15+). אם מישהו יהיה מעוניין להופיע, לבוא או לארח מופע שכזה שישלח לי דוא"ל או ישאיר הודעה כאן (הראשון עדיף). אין הבטחה שהרעיון יצא לפועל או שהמופיעים יקבלו תשלום. דוא"ל: [email protected]

TheHead

New member
פנקיסטים וכו´

בדוק את http://www.gutzy.com ... הם מודיעים (ועוזרים לארגן!) כבר במשך שנתיים הופעות הארדקור בכלמיני מקומות בארץ. שיהיה במזל-טוב! תשתדל לעשות את זה לפני סוף החופש הגדול ואז גם תיכוניסטים (כמוני...) יוכלו להגיע
. --ראש.

שני דברים:

1) הרעיון הוא לקיים מופע למגוון של סגנונות. קהילת הפאנק בארץ, מעצם היותה "קהילת פאנק מחתרתית" מסתדר לא רע, אבל רוקיסטים אחרים, שעוסקים בסגנון אחרים מתקשים מאוד להשיג קהל. 2) אני מכיר את גוצי באופן אישי, הוא גר 10 דקות הליכה מהבית שלי. השארתי שם הודעה אבל ה*$%$^ לא מגיב... אני אדבר איתו מתי שהוא. בכל מקרה, תודה.

למעלה