רוצים שהכלבים יתאבלו על קרציות ופרעושים?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

לא מתאים בעליל.
זלזול הכבוד האדם/המתים ולא משנה בין אם חרדים או אחר.
לי אישית יש הסתיגויות בחלק מהמגזר הפאנטי שלהם בתקופת הקורונה וגם באסון שקרה שחלק מזה הם אשמים,כלל המערכת אשמה ועדיין-לא מתאים.
ולדעתי,ההחלטה על יום אבל לאומי היא פוליטית וזכותכם לחלוק עליי.

נערך לאחרונה ב:

Ellis Murphy

Well-known member
fcuso cne
לא מתאים בעליל.
זלזול הכבוד האדם/המתים ולא משנה בין אם חרדים או אחר.
לי אישית יש הסתיגויות בחלק מהמגזר הפאנטי שלהם בתקופת הקורונה וגם באסון שקרה שחלק מזה הם אשמים,כלל המערכת אשמה ועדיין-לא מתאים.
ולדעתי,ההחלטה על יום אבל לאומי היא פוליטית וזכותכם לחלוק עליי.
כבודם במקומו, איש איש וכבודו הוא.
מדובר באוכלוסיה שלא טורחים לעמוד ביום הקדוש ביותר - יום הזכרון לחללחי צה"ל הגיבורים שנהרגו כדי להגן על כולם, כולל עליהם.
אז אף אחד שלא ילמד אותי מה זה כבוד.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
fcuso cne

מדובר באוכלוסיה שלא טורחים לעמוד ביום הקדוש ביותר - יום הזכרון לחללחי צה"ל הגיבורים שנהרגו כדי להגן על כולם, כולל עליהם.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
לא מלמדים..מעירים.
לי מפריע באופן אישי שהפכו את זה ליום אבל לאומי.
ומעולם לא שמעתי שהם לא מכבדים את יום הזכרון לחללי צה"ל...

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
fcuso cne

מסכימה איתך שזה מזעזע גם בעייני,אבל לא כולם שם הם חסידי ברסליב או גור אבל בהחלט מקומם.

Mo432020

Well-known member
fcuso cne

מצד שני הם מקדישים להם פרק תהילים בכל יום.
יש בינהם עשבים שוטים, וכפי שניתן לקרוא גם בקרב חילונים.
ועדיין כבוד המת. המתים. קרה כאן אסון, לא בטוח שהם האשמים בכלל.
וניתן לכתוב עוד מגילות בעד ונגד, אבל עדיין כבוד המתים ....

Gu987

Well-known member
גם בפסטיבל ערד לא נהרגו בכיבוש הבופור.
גם באולמי וורסאי.
גם בליל הסדר במלון פארק.

לא מתאים

אבח"י

Well-known member
טוב, כאחרים כאן אני מסתייג מאוד מהשימוש במילה שבחרת. קוראים לזה "דה הומניזציה", ובל נשכח שלמעט גברים שנהרגו היו ילדים קטנים שכל חטאם, הרצון של הוריהם לגזור את שערותיהם, מנהג ה"חלאקה".
אבל -
ככל שמעמיקים לחקור מגלים מי האשמים האמיתיים במחדל הנורא הזה:
1. כל ממשלות ישראל מאז 2008, עת יצא דוח מבקר המדינה שהתריע על הסכנות הצפויות
2. השר לבטחון פנים שלא הקשיב כהרגלו להתרעות ולהתראות
3. אריה דרעי שמצא דמיון בין אירועים על הר הבית לבין ההילולה [אוי האירוניה, האירוניה - אללה שומר על המאמינים, יהווה משלח בהם קריסת במות, ממש חזרה על סיפור אליהו ונביאי הבעל].

Ellis Murphy

Well-known member
ואנחנו מינינו אותך לדובר שלנו?
ולמה אתה מדבר על עצמך בלשון רבים?

אני לא דובר שלך או של מישהו אחר. אני מדבר בשם עצמי ואולי גם בשם חברים שלי שנהרגו בנסיבות יותר ציוניות ואף אחד לא הכריז על יום אבל לכבודם.
אתה לעוןמת זאת יכול לחשוב מה שבא לך.

קלייטון.ש

Well-known member
אני לא דובר שלך או של מישהו אחר. אני מדבר בשם עצמי ואולי גם בשם חברים שלי שנהרגו
אז זה לא "אנחנו". שאלתי מי הכלבים ולפי תגובתך זו הכלבים פה הם אתה. ואולי גם חברים שלך שנהרגו, אבל זה לשיטתך. הם עצמם לא יכולים להגיד אם הם כלבים או לא.

Ellis Murphy

Well-known member
אז זה לא "אנחנו". שאלתי מי הכלבים ולפי תגובתך זו הכלבים פה הם אתה. ואולי גם חברים שלך שנהרגו, אבל זה לשיטתך. הם עצמם לא יכולים להגיד אם הם כלבים או לא.
אני בטוח שחוץ ממך היתר הבינו שזה דימוי, לא באמת אנשים הם כלבים ואני לא מרחרח לאף אחד את התחת

למעלה