רוצים להרוס אותנו

One Echoe

New member
מוזר, והזוי.

אולי אתם משלמים על השוחד של הרבנים לממשלה?... תגיד, אתה הולך להתגייס לצבא?

One Echoe

New member
ואם תצטרך לפנות התנחלות

מה תעשה? תסרב? ולכמה זמן אתה הולך להתגייס?

ברור. אני לא מגרש יהודים מהארץ שלהם

. ואני מתלבט בין 3 שנים קרבי או עתודה ואחר כך קבע 6 שנים+ במקצוע.

KsE

New member
תשקול טוב טוב

עתודה זה לא כזה טוב כמו שהצבא גורם לו להיראות, אתה מוזמן לבקר בפורום עתודה של תפוז

Patch A

New member
זה תלוי במקצוע שלך...

ותלוי בכמה אתה מוכן להיאבק בצבא... אל תמהר לקנות את כל הטוב שזורקים עליך במסלול הזה, כמו גם שאל תמהר לקנות את כל החרא שאנשים ממורמרים טוענים שיש פה...

spoop

New member
סיורים?!

6,000 זה הרבה או קצת בעינייך? לגבי סיורים,יש לנו טיול שנתי ושבת אולפנא,רק שמדי שנה יש איזה משהו מיוחד כמו סיור לילי רק לחטיבה עליונה או משהו כזה.

One Echoe

New member
קצת?!

זה מחיר מטורף! לימודים אמורים להיות בחינם... בחיים לא שמעתי שמישהו משלם 6000 בשנה.. אצלנו שילמו 800 לשנה..מקסימום 1000... וגם את זה נמנעתי מלשלם לפעמים, כי אבא שלי סבור שחינוך אמור להיות בחינם. לפי מה שאני זוכר, סיפרת לנו שאתם יוצאים לכל מיני סיורים..

spoop

New member
6,500 אמא שלי אמרה.

סיורים? זה מה שהיה לנו שנה שעברה מטעם האולפנא: 1.טיול שנתי 2.סיור לילי(חטיבה עליונה) 3.שבת אולפנא 4.שבת אולפנא אולי אתה מדבר על כל הטיולים הפרטיים שלנו מטעם הסניף והקהילה? הלכתי השנה לירושלים כמה פעמיים ולחברון ושלמתי על הסיור וההסעה. ומטעם הסניף,שאני במקרה משלמת מיסים וכסף על כל טיול,יצאתי לסיור לילי.

spoop

New member
אז זהו שאין לנו כ"כ הרבה כסף

אנחנו חיים בדירה יפה,מחשב טלוויזה יש,אבל לא יותר מדי. אנחנו עכשיו מנסים לחסוך כי אנחנו במינוס בגלל שעברנו דירה. בגלל זה אני מתלוננת,אל תקראו לי בכיינית.

One Echoe

New member
6000 שקל בשנה?...

פשוט לא נקלט לי. זה מטופש ומוזר. ואתם פראיירים שאתם משלמים את זה.

spoop

New member
זה הורס לגמרי את הטיעון על ההטבות?

6,000 שקל בחודש,ועוד רוצים לקחת לנו עוד אם יהיה קיצוצים.

One Echoe

New member
זה לא טיעון..

אני פשוט זוכר שאמרת לי את זה. 6000 שקל..? הבצפר שלכם אמור להיות מיליונר.

spoop

New member
יודע מה?

אני אחקור בנושא,לראות למה הביה"ס שלנו לא יותר עשיר מבתי ספר אחרים... אנחנו בערך 200 בנות באולפנא,בכל כיתה יש בממוצע 27 בנות.

One Echoe

New member
אה הא...

27 ילדות בכיתה...נופרוש. בבית ספר חילוני יש מינימום 38 ילדים בכיתה. במקרים גרועים זה מגיע גם ל42 ילדים.

למעלה