רוצה קצת לפרוק, וגם לבקש סליחה על היעלמותי

meytall0

New member
רוצה קצת לפרוק, וגם לבקש סליחה על היעלמותי

אני קוראת ואין לי כוח להגיב. מזה כשבועיים בתקופה קשה נפשית. (הילדים בסדר תודה לאל..) לחדשות זה לא יגיד כלום, רק לותיקות שיזכרו. אוטוטו 5 שנים. 5 שנים לאובדן התינוקת שלי. ומשום מה, דווקא עם הידיים המלאות זה קשה ומציף, שהייתה אמורה להיות עוד אחת, שובבה, יפה וחכמה.. ובנוסף במלאת 4 שנים לאובדני הכלכלי, עדיין בהליכים משפטיים מתישים כנגד נטאלי ("פיית האופטימיות"
- וממש בקצרה לחדשות- נפלתי קורבן לתרגיל "עוקץ" של מישהי שהתחזתה בפורום אובדן ולטענתה עברה אובדנים רבים, אשר היא ובן זוגה ניצלו את מצבי הנפשי הקשה לאחר האובדן והוציאו ממני במרמה ובהבטחות שווא סכומי עתק. היה משפט , הם ברחו, כשהתחלתי הוצאה לפועל הוא צץ וביקש משפט חוזר, והיא נעלמה. ולפני כשבועיים הגיע אליי מכתב שהיא הגישה בקשה לפשיטת רגל. האמת זה שבר את ליבי. חוסר הצדק במדינה. כדי להחזיר את החובות שאליהם הם גררו אותי, עבדתי בין 16 ל-20 שעות ביממה, בעבודות פיזיות (במהלכן איבדתי הריון נוסף בשבוע 19) והיא מבקשת פשיטת רגל?! שמצידי תעבוד 20 שנים להחזיר את חובותיה!! בחורה בת 26, בריאה, שיכולה לעבוד, ושאף ביקשה "סליחה" כביכול.. אוף, לא שייך שנופלת עליכן ככה, אבל אני כ"כ מתוסכלת ומיואשת.היא הרסה את חיי, את תמימותי, את אמוני באנשים, ועוד שנה שנתיים היא תהיה חופשיה מכל חוב ונטל ותחיה את חייה באושר ועושר (מכספי שאיננו - שנמשך במזומן והוחבא..) כאשר עליי לשלם עוד ועוד, לעורכי דין, הוצאות משפט וכו'.. אין לי כוח. מיואשת ומתוסכלת. תשושה נפשית ממלחמה נגד אוייב שכנראה חזק ממני.

your simba

New member
וואו!../images/Emo201.gif../images/Emo24.gif

אומנם אני לא מכירה את הסיפור לפרטיו - נקרא שנעשה לך עוול גדול, כלכלי ופיזי כאחד. לצערי אין גבול למה שאנשים מסוגלים לעולל אחד לשני וזה שובר את ליבי שאת נאלצת להתמודד עם אתגר כזה בחייך. אני מצטערת בשבילך שזה קרה לך
זה נורא! אנחנו חיים ולומדים. אני יודעת שבטח לא מרגיש לך ככה עכשיו - אבל יש אנשים טובים בעולם (וגם בעולם האיטנרנט) ואני מקווה בשבילך שמעכשיו והלאה תיתקלי רק בהם! האם יש משהו שמישהו יכול לעשות על מנת לעזור לך כעת? המעט שאני יכולה לעשות זה לשלוח לך חיבוק נחמה
מחר יום חדש.

../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

מותר לך לפול ולשקוע לכאוב את המצב המתסכל הזה. טוב שפרקת וטוב שאת מדברת על הדברים אני לא יודעת איך עובד משפטית תהליך של פשיטת רגל ואין לי עצות מעשיות בתחום אבל יש לי משהו אחר להציע - תסתכלי ממעוף של ציפור על חייך אני בטוחה שיש לך עכשו חיוך היתה תקופה קשה והיא מאחוריך, היא תצוץ עוד פעמים רבות בעתיד אבל את כבר לא שם את עלית וצמחת ויש לך אושר גדול בין הידים ובית ובעל ופרנסה ומשפחה. תשמחי במה שאת ובמה שיש לך - זה המון , הרבה יותר ממש שיש לפושטת הרגל בת ה-26

עדיקים

Active member
../images/Emo24.gif יקירתי האהובה ../images/Emo201.gif

קודם כל מותר ואפילו כדאי לפרוק. הפורום תמיד פה בשבילך. זוכרת את ההכרות הראשונה שלנו בדשא אצל א' כשדיברתי דרכך עם "פיית האופטימיות" שהכניסה אותי לדאגות שווא עם השקרים הנוראים שלה. זוכרת איתך את האובדן הראשון למרות שהכרנו אחרי, את האובדן הכלכלי שבא אחריו ואת האובדן השני. מבינה כל-כך את הקושי והמחשבות אין ספק ימים לא קלים. לפשוט רגל זה תהליך לא פשוט בכלל ואני מאחלת לה שכל רגע ורגע בתהליך הזה יהיה קשה מאוד. את היום במקום אחר הרבה יותר טוב - הילדים המקסימים הבית החם שיצרת המשפחה החמה ואוהבת והתומכת מסביב. מאחלת לך רק ימים טובים יותר ומאושרים יותר. מלא נשיקות וחיבוקים מחכה להפגש איתך כבר - אולי ננסה שוב להפגש -עכשיו כבר אחרי החגים
.

shoosh101

New member
../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif

וואו, נשמע כל כך קשה ומתיש... חוסר הצדק במדינה באמת זועק לשמיים בהרבה מאוד תחומים. עצוב לי שדווקא את נפלת לידיים של שני הנוכלים האלה.

meytall0

New member
תודה לכולכן../images/Emo24.gif

סימבה ושוש, עקבתי אחריכן בפורום הריון לאחר.. אני שמחה שאתן כאן. תודה על התייחסותכן. עדיקים ונוגה אור- אכן יש לי הרבה אור בחיים, 2 "ילדי אושר" כפי שאני קוראת להם, והרבה דברים טובים, אבל זה כ"כ מעיק, ואני כ"כ כועסת על עצמי.. לא יכולה לסלוח לעצמי על הטעות הזאת. על אמון עיוור שנתתי, כי לא האמנתי שיש רוע שיכול לבוא מאחד המקומות הכאובים ביותר- פורום אובדן. ואכן יש לי משם חברות אמיתיות, יקרות כמוכן שאני מחכה ומצפה לראותכן כל פעם, וכל מפגש ממלא אותי בכאלו אנרגיות טובות שאי אפשר לתאר..
ואכן אחרי החגים הגיע, אנחנו חייבות להיפגש!

עדיקים

Active member
יקירתי ../images/Emo24.gif

אני לא חושבת שאת צריכה לכעוס על עצמך ולא לסלוח - למדתי בחיים שלצערי בכל מה שאנחנו עוברים אנחנו צריכים לקחת את הדברים הטובים וללכת איתם הלאה. מה שקרה קרה ואת הנעשה אין אפשרות להשיב אפשר רק ללמוד ולמדת קשה מאוד על בשרך את הקושי לתת אמון בבני אדם. את מכירה את סיפורי ויודעת מה עברתי ואת הקשיים שלי (לא רוצה לעשות כאן אאוטינג לעצמי) אבל אני למדתי ולומדת כל יום מחדש לקחת מיזה את הטוב לילדים שלי לאיש שלי ולחיים האישיים שלי. שיהיו רק ימים טובים אמן.

מיטל יקרה

עברת כל כך הרבה ומה שקשה לי לקרוא זה שאת בסופו של דבר עוד כועסת על עצמך. לא שאני לא מכירה, ביחס לאובדן היו לי(ולצערי לעיתים זה חוזר) כעסים ואשמות. בדיעבד קל לדעת את השגיאות שעשינו. אבל זה כוחו של הבדיעבד. אני מניחה שאז, דווקא אז, היית בנקודה כל כך חלשה שודאי ניסית לשרוד. וזו הדרך שנמצאה אז וחבל כל כך שהיו שם מי שניצלו זאת. ו אבל את שרדת, על אף הכל! מקוה שמכאן והלאה יהיו חדשות טובות יותר.

אמאדובה

New member
../images/Emo201.gif יקירתי, זה כל כך מתסכל

אין לי הרבה מה לומר. כמי שראתה מהצד מה שקרה זה לא יאומן שאחרי הכל את ממשיכה לשאת בנטל הזה

tulitp

New member
מיטל ../images/Emo201.gif אני בשוק, לא ידעתי על הסיפור הזה

כשנפגשנו בעבר בהריון התקין של שתינו
נראת לי כזה בן אדם מלא אור וטוב לב, מלבד התמיכה שאת נותנת ונתת לבנות כאן בפורומים. ליבי נשבר
יש משהו שאני יכולה לעשות? כואב לי החוסר צדק הזה, איך דבר כזה בכלל קורה ?! ולגבי האובדן
זה פשוט כואב, הימים האלו ככ מעציבים ומקשים שולחת לך ים של חיבוקים ואנרגיות טובות

מיטלוש יקירתי ../images/Emo24.gif../images/Emo201.gif

הלוואי והייתי יכולה לסייע במשהו... כל כך זוכרת את התקופה הנוראית שעברת. חוסר שליטה במצב, הכעס, אובדן התמימות... כל כך לא מגיע לך, לא מגיע לאף אחד ואחת... אבל החיים ממשיכים והם חזקים מאיתנו, וטוב שכך. ואני כל כך מקווה שהצדק ינצח ולפחות חלק מהכסף יוחזר לכם ויאפשר שיקום כלכלי והתחלה של צמיחה. נסי לראות גם את הטוב שקרה מאז - האוצר הגדול גדל לילד מקסים (וגם היו חששות ודאגות פעם) ונולד לך אוצר קטן מקסים. אפשר להגיד שדי ניצחת
את התקופה הקשה לפחות בחלק החשוב (החשוב ביותר בעיני). מחבקת אוהבת
מצטערת שלא מוצאת זמן להגיב ולהתקשר שלך מירי

דיא

New member
../images/Emo24.gif

זוכרת את התקופה השחורה הזו. היא טילטלה המון מאיתנו, והשתתפנו איתך בכעס ובתסכול ובחוסר האונים הבלתי נסבל הזה. אבל גם זוכרת את היכולות המדהימות שלך, את שמחת החיים שלך, את הדברים הטובים שיש לך ושיש בך. אז מבקשת להזכיר לך אותם גם. לא יכולה לדמיין אילו תחושות את חשה לאור ההתפתחויות החדשות. יש לי רק תובנה אחת שאני רוצה לחלוק איתך - ההתמודדות עם התוצאות של מעשיה הנוראים היא קשה דיה, מבלי להוסיף את ההתמודדות עם המחשבות על איך ומדוע עשתה זאת. היא פשוט בחורה רעה, לא יודעת מה הנסיבות שהביאו אותה להיות כזו, ולא אמורות לעניין אותנו. אני יודעת שזה קשה, אבל תנסי, למען עצמך, לנתק את ההתמודדות עם המעשים מההתמודדות עם האישה עצמה. זו ההתמודדות שמעלה בך את רוב הקשיים הללו - הכעס על עצמך, רגשות האשם וכו'. ובעצם, לך יש רק על מה להיות גאה בעצמך - את אדם טוב, ותומך, ועוזר, ומאמינה באנשים. שולחת לך עוד חיבוק

meytall0

New member
תודה דיאנה. חברה יקרה מהפורום אמרה לי שהיא

חושבת שגם ההיא קורבן. אבל אמרתי לה, הפייה הכניסה אותי לכל הסיפור, וסחטה ממני עוד ועוד כספים (שכמובן לוויתי מהבנק)תוך הבטחה שזו רק הלוואה לכמה חודשים, והיא זו שאיימה שהם יכריזו על פשיטת רגל ולא אקבל כלום בחזרה אם לא אתן להם עוד.. וכן הלאה. מי שראתה אותה, ראתה שהיא לא בדיוק קטנה וחסרת אונים כפי שהיא טענה שהיא.. והיא זו שידעה בבירור מה מצבי באותה תקופה, שלא עבדתי, ובעלי נפצע קשה בתאונת עבודה ולא עבד יותר מ-3 חודשים, והיא ניצלה את המצוקה בהבטחות שווא לעתיד כלכלי ורוד.. אז כמו שאמרת (ותודה) היא פשוט רעה ואין שום קשר לנסיבות שהביאו אותה לכך. נדודי השינה רבים בתקופה זו, ובאמת שמשתדלת שלא לחשוב על כך, אבל כפי שכתבתי לזברה, כלכלית הסיפור עדיין לא הסתיים, ועברו כבר 4 שנים!! מקווה מאוד לטוב. תודה רבה על התמיכה והחיבוק

אין אויב שחזק ממך. אין.

את חזקה ואיתנה והרע מכל כבר מאחורייך (טפו חמסה שום בצל). יש פשוט צירוף תאריכים וזכרונות שקשים מנשוא כרגע. אני לא יכולה לחשוב על הרבה אנשים שמתוך האובדן שלהם היו פותחים ככה, כמוך, את הלב והיד והכיס. אני גם לא יכולה לחשוב על הרבה אנשים שהיו עוברים כל מה שעברת ולא היו הופכים להיות מרירים וחמוצים (ולא סתם מוס שוקולד הוא המאכל המסורתי שאת מביאה לפגישות פורום, הוא מתאים לך (-: ). את אחד האנשים הכי נדיבים במחשבתם וביכולת שלהם לראות אנשים אחרים ולא רק את עצמם, ואין לי ספק שאיפשהוא מתישהוא הטוב והאור הזה ימשכו עוד עושר ואור וטוב ושמחה בחזרה אלייך. וכמו שבשמו של האוצר הצעיר שלך מופיע פעמיים שם האל, ככה אני בטוחה שתקבלי כפל כפליים על כל מה שנתת לאחרים. שולחת לך חיבוק גדול.

meytall0

New member
הלוואי שהרע יהיה מאחוריי.. לצערי עדיין לא.

העו"ד קיבל כ-20,000 ש"ח, אך לפי החוזה מגיעים לו עוד כ-20,000 ש"ח אם אזכה (לפני הוצאה לפועל וכו'..וללא קשר אם אקבל מהם את הכסף) ואם לא אזכה במשפט החוזר, יחולו עליי הוצאות משפט של עשרות אלפי שקלים.. בכל מצב עליי לשלם עוד הרבה כסף
כולי תקווה שהאמת תצא לאור, כי מנסים להציג את המצב כאילו לקחתי סיכון והפסדתי , ולא שמדובר בהונאה והבטחות שווא, תוך ניצול מצב נפשי קשה וסחיטה רגשית.. תודה רבה רבה על המיחלים הטובות והמעודדות, והאיחולים.

sigi99

New member
אווי מיטל זוכרת את הסיפור

המרגיז והמכוער חשבתי שהכל הסיפור הזה נגמר, עצוב לי לשמוע לאן הענינים התגלגלו. איתך עם המון חיבוקים
סיגל

broshit72

New member
מיטל שלום

מסיבות שונות אני עדין לא פעילה בפורום אבל חייבת להגיב, לומר משהו. זה פשוט לא יאומן מידת הרוע שיש לאנשים. כנראה מדובר באנשים עם גנים שונים, כאלה שלא מאפשרים להם לזהות מוסר, אהבה, חמלה. זה בכל אופן זה ההסבר שאני נותנת לעצמי כדי להשאר מחוברת לעולם. אני יכולה להזדהות עם כאב האובדן שלך אבל לא עם כאב הניצול וההשפלה. שולחת לך חיבוק גדול, אפילו שאנחנו לא מכירות.. עדין. באהבה, ענת.

meytall0

New member
תודה לך ענת על התייחסותך

זאת הבעיה, שלא האמנתי שקיים כזה רוע, אפילו שהסובבים אותי הזהירו אותי שמשהו לא נראה להם, אמרתי להם שבמקום כמו פורום אובדן לא יכול להיות רוע.. ואיך טעיתי בגדול, זה ממש מדהים איך היא פשוט ארבה וחיכתה להזדמנות לתפוס קורבן.. וכמובן ספק גדול מאוד אם סיפוריה היו אמיתיים- לדעתי הכל היה שקר. כל חייה כפי שהציגה אותם בפורום ושנחשפתי אליהם לאחר שהבנתי שרומיתי- היו שקר. תודה רבה על העידוד והחיבוק, ובהחלט אשמח להכיר!

mic75

New member
מיטלוש מתוקיתי

אני מצטערת שלא הגבתי עבור אלינו כמה ימים קשים ועוד יעברו ולא הייתי בפורום נראה לי שכבר שבועיים. אדי עבר ניתוח שקדים די קשה אבל אנחנו נתחזק ואני מקווה שלאט לאט הכל יעבור . * מתוקה שלי אני מאחלת לך שהם לא יפשטו רגל אלה יחזירו את כל החוב , את כל הבושה שהם עשו בחורה מקסימה כמוך מגיעה רק דברים טובים ומי שפגע בך את יודעת יפגע בחזרה ולא משנה באיזה דרך ... אני הייתי אפילו מנסה ללכת לאורלי וגיא או לכלבוטק בקיצור אולי לתקשורת שמשהו אולי יתן את הדי לי יתכן שאת מוציאה עוד כספים כוח נפשי ואנרגיות והם ישבו ויצחקו. אני מוכנה עם צריך עזרה ותדעי שאת תמיד במחשבות ובלב שלי אוהבת מיכל

meytall0

New member
מרגישה את העידוד והחום, ומתרגשת ומתעודדת

תודה רבה לכולכן, עדיקים ועלמה וטוליט ומירי ואמאדובה וסיגל. (מקווה שלא שכחתי אף אחת) יודעת שקיבלתי חברות אמת במתנה, ושהרוע היה נקודתי. אוהבת בחזרה את כולכן, ומאחלת לכולנו רק טוב מכל הבחינות. מיטל

למעלה