רוצה לשתף על הפיפל שעשיתי...

רוצה לשתף על הפיפל שעשיתי...

זה כאב לי. מאוד..... דמעות הכאב ירדו לב....
אבל ככ קצר 3 שניות בדיוק שזה היה נסבל...
עכשיו יש כאבים כמו כאבי מחזור חזקים ממש.....
העיקר שעבר...היתי ככ לחוצה לפני זה ופחדתי נורא...

סתם רציתי לשתף ....
שבת שלום :)

העיקר שאת אחרי, עכשיו לפנק את עצמך ולנוח

אני מוכנה לא לשתות לגימה אבל להיות בהיריון ....

סתם לפעמים בא לי לשתות כוס יין טעימה ואני מתלבטת אם זה טוב עם כל הנורמונים שאנחנו לוקחות או לא....
:)

אני יודעת שאלכוהול ותרופות לא ממש חברים טובים

אז אני מניחה שגם עם הורמונים הוא לא חבר טוב,
מצד שני.. לפעמים צריך איזה כוסית לנפש.
אצלי זה שוקולד, הרבה ממנו

&nbsp
&nbsp

אני שתיתי יין עם האסטרופם

נטלתי 4 כדורי אסטרופם ביום (לפני החזרת מוקפאים) והיינו בצימר, אז שתיתי כוס יין או שתיים
אני יכולה להגיד לך שגם אותי זה הדאיג, אבל לא מצאתי הוראות מיוחדות בנוגע לאלכוהול בהוראות השימוש (המלחיצות בטירוף!) של האסטרופם
מצד שני- באותם לילות חוויתי דפיקות לב מואצות ובחילות
מצד שלישי- נטלתי 2 כדורים בבוקר ו2 בלילה והרופא אמר שייתכן ותופעות הלוואי נבעו כתוצאה מעליה חדה מידי במינון ההורמון והציע לחלק את הנטילה ל4 פעמים ביום
&nbsp
אז... לשיקולך.... נראה שאין הוראה מיוחדת לגבי נטילת אסטרופם ואלכוהול ואם מדובר בכוס יין אחת זה כנראה לא באמת יזיק (אני עדיין חיה
) אבל נראה לי שלהבא כבר אמנע מכך. אצלי לפחות החוויה מתקשרת ישירות לתחושה הרעה שהייתה לי בלילה ולא מתחשק לי לחזור עליה אז אוטומטית יוצא לי החשק

בקישור ששמתי באחת ההודעות למעלה

כתוב שאין מניעה ידועה לשתות אלכוהול עם האסטרופם,
העניין הוא... שמרגע ההחזרה אנחנו בהיריון!
ולכן לא כדאי לשתות אלכוהול בתחילת היריון.
&nbsp
&nbsp

ברור, מההחזרה אני אוכלת ושותה רק מה שמותר בהריון

אבל אני החודש, לדוגמא, נטלתי 4 אסטרופם ביום מהיום השלישי לוסת (זה היה סבב של החזרת מוקפאים) אז היו לי שבועיים כמעט של אסטרופם ללא סיכוי להריון בהם (כי הייתי לפני החזרה) ולכן הדאגה היחידה שלי הייתה משילוב בעייתי בין הורמונים לאלכוהול
&nbsp
אבל בהחלט- מרגע ההחזרה אני לא שותה אלכוהול, לא אוכלת סושי, ביצים לא מבושלות, גבינות לא מפוסטרות וכו'.... בלי קשר לנטילת הורמונים- רק בגלל שיש כבר עובר בתוכי
נקווה שזה השתלם

אז שתיתי כוס אחת ....ונפרדתי יפה מהיין ...

בתקווה שאראה אותו רק עוד איזה שנה ( זמן היריון+ הנקה)....
ואני לא אחרי החזרת עוברים...הרופא נתן לי מיום אחרי הפיפל 2 אסטרופם ביום.....מהזריקה הראשונה אני לא שותה בכלל...
תגידומה הקטע של ההוראות ההזויות לתרופה הזו?? ולמה נותנים לנו אותה אם כתוב שזה עבור נשים בנות 65 ןמעלה ללא רחם ?!?!?!?!
מה זה????

האזהרות על האסטרופם הן אחד הדברים המלחיצים שנתקלתי בהם

מיועד לנשים בגיל המעבר, ללא רחם, כתוב לא לקחת יותר מאחד ביום (אז, אז יופי שאני נוטלת כבר חודש 4 ביום...) לא לקחת בזמן הריון (ע"פ מה שהבנתי ממשיכים לקחת אותה לאורך השליש הראשון)
זה אחד הדברים ההזויים
העיקר שבפעם הראשונה שנתנו לי אסטרופם אחרי השאיבה האחות אמרה לי "קחי 2 ביום ותתעלמי מההוראות שמגיעות עם התרופה. כתוב שם כל מיני דברים על נשים בגיל המעבר- לא קשור אלייך"
אבל לעזאזל, אלה עדיין הורמונים ואני עדיין מקבלת כמות מכובדת שלהם. אז תצרפו גם הוראות ואזהרות רלוונטיות לנשים בטיפולי פוריות שמשתמשות בהן. אני לא אוהבת לקחת תרופות כמו תוכי בלי לשאול שאלות

מיכל270379

New member
אבל אם אני זוכרת נכון

יש גם החרגה לאלה שנוטלות אסטרופם בתוספת פרוגסטרון. תקראו טוב

ואם אני אשאל שאלות, ואדע שאני מכניסה סוג של רעל לגוף,

זה ימנע ממני להגשים את החלום שלי להיות אמא?
&nbsp
אני בקושי לוקחת אקמול,
ומשתדלת להירפא כמה שיותר בעזרת תרופות סבתא טבעיות,
ובסוף אני מכניסה לגוף שלי ערמות של זריקות.
&nbsp
קראתי את העלונים שמגיעים עם התרופות,
אבל מה לעשות???
&nbsp
אז אני מעדיפה לקוות לטוב,
לשמור על הבריאות,
לעשות את כל הבדיקות שהם מבקשים
ולהיות עם היד על הדופק.
&nbsp
ובעיקר לקוות להכי טוב שיש.
&nbsp

מבחינתי זה מובן מאליו שאקח את כל מה שיגידו אם זה מה שיעזור

אבל אני כן מעדיפה לדעת. אני מרגישה שכאדם בוגר אני צריכה להיות מודעת לכל הצדדים השונים וההשלכות של ההחלטות שלי.
אם החלטתי לעבור טיפולי פוריות כדי להביא ילד לעולם, אני כנראה אקח את כל ההורמונים והרעלים שהרופאים אומרים שאני צריכה לקחת מתוך הנחה שהם מספיק מקצועיים ובעלי ניסיון כדי לדעת מה לרשום לי, אבל אני עדיין מעדיפה להיות מודעת למה אני מכניסה לגוף שלי, מה ההשפעות שלו על הגוף לטווח המיידי וגם לטווח הרחוק יותר
&nbsp
מבחינתי זו זכות בסיסית של כולנו כמטופלות.

נכון, בשביל זה קוראים, שואלים...

לפעמים אני מעדיפה לא לדעת, עודף ידע מרבה דאגות

&nbsp
&nbsp

בלונד23

New member
חייבת לומר שאחרי שקראתי סירבתי ליטול אסטרופם

ואכן לא לקחתי. לא חייבים לקחת את זה. יש גם פרוטוקולים בלי.
אני לא חושבת שכדאי לקחת את התכשיר הזה, כתוב שם במפורש שאחת מתופעות הלוואי היא סרטן שד.
זה מטורף.

למעלה