רוצה לשתף אתכם שמאוד עצוב

צ ד פ י ת

New member
רוצה לשתף אתכם שמאוד עצוב

לי לראות כל מה שקורה כאן, הפורום הזה באמת כבר לא מה שהיה פעם, אין יותר מפגשים, אין את שמחת החיים שהיתה כאן פעם, אין אווירה של משפחתיות כמו שהיתה פה פעם, אין אכפתיות, אני לא מבינה למה זה קורה ועוד יותר לא מבינה מי אשם בכלל בכל זה. כמו בכל מלחמה תמיד שני הצדדים טוענים שהם צודקים ולמי שמסתכל מהצד קשה לקבוע מי צודק ומי לא, אבל, אני נהניתי יותר מהפורום לפני שנה, הלואי ואפשר היה להחזיר את הגלגל לאחור. לצערי גם אני איבדתי עניין בפורום הזה כבר לפני חודשים בגלל כל מה שקורה כאן וחבל, כי באמת אהבתי אותו איך שהוא היה פעם.

שושנה4

New member
אנחנו גם מרגישות כמוך../images/Emo7.gif

רק חבל שבהנהלה אין מישהו שאכפת לו מהפורום הזה ודואג רק לאביבה ומשכית אני מקווה שהמצב ישתנה בקרוב

מ ש כ י ת

New member
שושנה, אני נשארתי בכינוי הרגיל שלי

אני מודעת לעובדה שיש הרבה שפוחדות להזדהות ואני מבינה אותן. הפחדים שלי חלפו עם הרוח... אבל - גם אני מקווה שהדברים ישתנו בקרוב והמקום הזה יחזור להיום הבית שכל כך אהבנו. צדפית, אני בהחלט מסכימה איתך, רציתי לראות אם יש פה אנשים אמיצים שמוכנים להודות בכך, והתבדיתי, איפה כל אלו שבכו לי במסרים? נעלמו פתאום? למה אתם מפחדים להגיד שרע לכם???

צ ד פ י ת

New member
הפחד לדעתי נובע מכל מה שאמרתם

בכל הימים האחרונים, הפחד ממסרים עוינים מהכפשה ועוד ועוד......

שושנה4

New member
משכית - אני בטוחה שהם מפחדות

גם הם בטח חושבות כך ואפילו רמזו לה אבל אביבה לא מוכנה לקבל רמזים ולפנות מקומה ולהגיד לה בפנים זה להסתכן באיומים והשמצות-ולי זה לא מתאים

צ ד פ י ת

New member
את באמת חושבת כך?

הפחד שלי הוא שכמה ימים לא אהיה בסביבת המחשב ואז כשאחזור לפורום הוא למעשה כבר יהיה סגור.

יערולה

New member
את בטוחה שהיא לא כאן?

כי לי יש תחושה שונה, אותה גברת בשינוי אדרם (וגם שינוי מין).

למעלה