רוצה לשתף אתכם במשהו..

12אניהיא

New member
רוצה לשתף אתכם במשהו..

בגדול אני לא חושבת שהסיפור הכי מתאים כאן לפורום אבל מצד שני בעבר הפורום הזה היה ביתי השני לטוב ולרע אז אני מרגישה שכאן יהיה לי הרבה יותר קל לשפוך את מה שבלב. אני נשואה 12 שנה ועוד שנתיים כימעט הייתי איתו קודם כחברתו, אמא שלו זאת אומרת חמותי מאוד אהבה אותי כחברה של הבן שלה, מהרגע שהחלטנו להתחתן אהבתה אליי דעכה ונעלמה קליל. חייתי עם זה ואני בעצם חיה עם חוסר אהבתה עד עצם היום הזה{לא שזה מפריע לי}. בשנים האחרונות היא עושה שמיניות באוויר כדי למרר את חיי וכמובן לפגוע בי, היא לא בוחלת בשום אמצעי גם דרך הילדים... לפני שבועיים היא עלתה לשידור אצל יוסי סיאס באמצע הלילה, מותר לציין שמלבד היותי גרושה {ללא ילדים כמובן, לפני נישואיי עם בנה} כל מה שנאמר בשיחה הזו זה שטויות במיץ.היא סיפרה שם שכפיתי על הילד המיסכן שלה נישואין {אפילו לא התחתנתי בהריון} שאני לא כשרה להיות אמא ועוד. בשבועיים האחרונים יש איזה "נשמה טובה" שעושה הכל כדי להפיץ ברחבי תפוז את השיחה הזו ולהשמיץ אותי... האמת לא ממש ברורה לי כוונתו, לאף אחד בתפוז ובוירטואליה לא צריכים לעניין חיי הפרטיים, אבל מילא שיהיה. אני חושבת שהגיע הזמן שהיא תפסיק או שבעלי יקום ויגן עליי מפניה... לאחרונה זה עובר לי בראש ואף מיתחזק הרעיון של להתגרש ממנו כדי להיפטר ממנה. נישבר לי להיות שק האגרוף שלה נימאס לי לשמוע את הילדים אומרים שסבתא אמרה שמוכרחים לשנוא אותי...נימאס לי מביקורים של עובדות סוציאליות כדי לבדוק את תפקודי או שמא נטשתי את הבית והילדים...נימאס לי ממנו שלא מגן עליי מפני המכשפה הזקנה. אז לכל מי שכבר שמע את השיחה הזו שידע שהאדיוטית המטומטמת הזו היא אישה חולה בראש וכל מה שאמרה שם זה שקרים, מפליא אותי שמר סיאס לא מברר דברים לפני שהוא מפרסם אותם. סורי אם התפרצתי אבל הייתי חייבת לפרוק...

שמים1

New member
גם אני מחבקת אותך ../images/Emo24.gif

אנחנו חבקנים סדרתיים כאן בפורום. אני חושבת שאת יכולה לפנות לתוכנית של יוסי סיאס ולבקש שישמיעו את תגובתך , חד משמעית. שימרי על עצמך.

טאKילה

New member
ענתי אני קוראת אותך ועצוב לי...

אני קיבלתי את המסר הזה, במקביל אני מכירה אותך, אומנם בוירטואל ובטלפון דיברתי עם בחורה נעימה, אני לא יחסתי חשיבות למסר, העברתי אותו אליך כדי שתבררי מה מקורו ומי שולח מסר שכולו אווטינג ברמה האישית. נכון זה מעליב זה מקומם מה שעשו לך שם, אם יש לבעלך טענות שיפנה לערכה משפטית ולא אל יוסי סייאס, החמות תמיד היו עצם בגרון כנראה שזהו תפקיד נרכש [אני מקווה לא להית חמות מציקה] אבל כמעט כולן חושבות שאלוהים ברא רק אותן ואת הבן שלהן, ולא אכפת להן להציק ולהכפיש גם אם נכדים קטנים יוצאים מסיפור כזה פגועים. ענתי אל תנסי להצטדק בפני אף אחד, לכל אדם חבילה משלו, תתמודדי אל תשברי תשמרי על הקן שלך איתו או בלעדיו, תשמרי על הילדים, הם שלך לתמיד. אוהבתותך

../images/Emo24.gif נוסף לתמיכה../images/Emo70.gif

ומלבד זאת ...אין לי שמץ של מושג מה הייתי עושה במקומך! אז הנה גם

ענתי יקרה..

חמותי שהיא סוג של כלום אנושי בתחילת הנישואין ניסתנ כל הזמן ללכלך באוזני בעלי עלי בעלי,המלפפון חמוץ, הוא גרוש ואב ל-4 וגב' אמא'שחו החליטה שאני אשמה שהוא לא חזר לגדל את הילדים יום אחד,פשוט שמתי לזה סטופ.. כמעט ומעכתי אותה פיזית כשנכנסנו לאחת השיחות שכותרתן "כמה מסכנים הילדים והגרושה.." ואז הודעתי לה שבבית שלי עוד מילה והיא לא תזכה לראות את נכדיה,ילדי.. כמובן שהמלפפון קפץ אבל ראה שאני רצינית.. מאז כמובן עברו הרבה מים בנהר היא ראתה כמה שבנה היקר לה מאד הוא בעל זבל.. הבינה שכנראה העובדה שהוא גרוש פעם אחת לא לימדה אותו כלום.. ובפעם בשבוע שאני מרשה לה לבקר היא מדי פעם תומכת בי כנגדו.. לא..אני לא אוהבת אותה אין מה לאהוב.. בחיים שלי לא ראיתי "אפס" מהלך, רייק מתוכן עם רגלים, כמוה.. ומצידי שניהם יחד יכולים לגור יחד רחוק ממני.. ענתי..יצא לי קצת להכירך.. ב"שיחות" הליליות שלנו את אדם מקסים אוהב מיתי ומדהים עזבי זבל של חמות כמוה ועזבי "נשמה טובה" כמו זאת שמלכלכת.. מי שמכיר אותך יודע אחרת ומי שלא.. יידע.. כי האמת מנצחת הכל..
ענקי ענקי.. אוהבתותך מאד... ואת יודעת.. אני כאן ושם תמיד..

12אניהיא

New member
קודם כל תודה על התמיכה

והחיבוקים, ידעתי שאקבל אותם רק כאן. אחתוש אם אספר לך עוד מעלילות חמותי את תמותי אז נשאיר את זה. בעקבות אותה שיחה אצל סיאס גם אנשים שמכירים אותי פתאום מסתכלים עליי במבט שונה, לא שכל כך איכפת לי כי זו מין דרך שכזו לגלות מי הם החברים שלך גם אם רק וירטואליים.. אוהבת אתכם
שבת שלום

אני די מזועזעת מהסיפור הזה

מה שבטוח הוא, שאילו הייתי במצבך, הייתי פותחת את כל הקלפים בשיחה נוקבת עם בעלך ועם אמא שלו. אחרי זה הייתי עושה החלטה חד-משמעית אם להמשיך את הנישואין האלה או לא, בהתאם לתגובה של הבעל והתמיכה שלו בכל הסיפור הזה. צעד שני שהייתי עושה, אילו הייתה מתקבלת החלטה להמשיך את הנישואים האלה, היא לנתק מגע באופן מיידי עם החמות הזו ואולי אפילו לעבור דירה למקום מרוחק יותר כדי לא להצליח להיפגש איתה לעיתים קרובות. והחתימה שלך, לגבי בית המקדש שחרב בגלל שנאת חינם, מתאימה בהחלט לפוסט הזה שלך, לזה שאנחנו בערב ט' באב, תאריך חורבן בית המקדש, ולערב ההתנתקות שיוצרת קרע עצום בעם. <סליחה שאני נשמעת קצת דתיה במשפטים האחרונים, אבל אני ממש לא. זה סתם עניין הומאני ואני מתעבת חוסר צדק חברתי ושנאת חינם בכוונת זדון> שיהיה לך רק בהצלחה,

אוסה

New member
../images/Emo24.gif חמותך נשמעה שם

כמישהי טיפשה שעשתה צחוק מעצמה .

12אניהיא

New member
חחח היא טיפשה?

אז תסבירי לי אוסה יקירתי למה היא הזמינה לו מישטרה היום? כי החליט לשבת אצלה עם הילדים?

למעלה