רוצה לשתף איתכם השמחה שלי

david 61

New member
רוצה לשתף איתכם השמחה שלי

אני רוצה לשתף איתכם השמחה שלי על זה שהנשיא בוש נבחר מחדש. בטח שאני הצבעתי בשבילו וככה גם הרוב הישראלים עם אזרחות אמריקאית שאני מכיר פה. אולי פה בישראל לא יודעים אבל הנשיא בוש אפילו שהוא נוצרי הוא איש הגון מאמין באלוהים מתפלל כל יום ומקדם חקיקה שתומך בערכי משפחה שאני חושב זה טוב מאד. בטוח יותר טוב ממה שהיה קלינטון עם הבושות שהוא עשה. גם הגברת בוש אישה טובה ועוזרת לו הרבה, לא כמו האישה של קרי שיש לה פה גדול ובטח היה עושה הרבה ביזיונות אם קרי היה נבחר חס ושלום. הנשיא בוש גם ידיד גדול של מדינת ישראל וזה בטוח כולם יודעים שהוא נלחם בטרור והפיל את סדאם חוסיין שירה טילים עלינו בישראל באמת כל הכבוד. דוד

יערית

New member
כל הכבוד לאנקל בוש

בוש טוב ליהודים אתה אומר? טוב WE SHELL SEE
שמחה עבור ההצבעה שלך דויד... הכי תוב זה להצביע בבחירות לאמריקה.

david 61

New member
חחחח we shall see

אני חושב אנחנו כבר ראינו בארבע שנים אחרונות ומי שמכיר הפילוסופית חיים של בוש יודע שזה לא בשביל קולות יהודיים זה האידיאולוגיה שלו תודה רבה דוד

אריק 34

New member
דיויד

אתה באמת חושב שהוא ידיד או בגלל כל היהודים והכוח שלהם הוא מתנהג ככה?

david 61

New member
אריק הוא באמת אוהב את ישראל

אתה אולי לא מכיר את הנוצרים המאמינים בדרום של ארצות הברית בשבילם מדינת ישראל זה ההתחלה של הגאולה סימן בשבילם שיש"ו יחזור שזה באמת שטויות אבל גויים מאמינים בכל מיני דברים מה אפשר לעשות זה אצבע אלוהים שממחשבות רעות יוצאים להם מעשים טובים דווקא תדע לך שהרבה מהיהודים בארצות הברית הם שמאלנים ומצביעים לדמוקרטים ואם נשיא נבחר בלעדי הקולות של היהודים אז סימן שאין להם כל כך הרבה כח כמו שחושבים פה בארץ

ולצערי הרב

מה שאני חושבת על הבחירות...שמי שנבחר הוא בסך הכל אדם שהיה לו יותר כסף בכיס!!! מי הוא מה הוא מה האינטרסים שלו ... לא תמיד נכונים ואמיתיים.

GUNS N ROSE S

New member
ישראל תמיד מחפשת ידידות באמריקה.

הבעיה של כל הנשיאים האמריקאים שהם רוצים עם ישראל רק יזיזות...ורק כשמתאים להם.

שתי ציפורים במכה אחת.

עראפת מת בוש נשיא מה עוד נוכל לבקש? הממממממממממ............. עוד הרבה

החתולית

New member
באמת נפלא...

הנשיא בוש - איש הימין השמרני יצטרך להתמודד עם בית נבחרים עוד יותר ימני ושמרני ממנו. הוספת שינוי לחוקה שיאסור על נישואי בני אותו מין, הוצאת הפלות מחוץ לחוק, וחיוב תפילה בבתי הספר.... ממש ש"ס לאמריקנים. מאות חיילים אמריקנים מתו בעירק, האקדח המעשן הכימי התגלה בפיקציה, פשלת התשעה בנובמבר עדיין לא נשכחה, ודונלד ראמספלד הקשיש עדיין מכהן כשר ההגנה ומאפשר לחייליו להתעלל בשבויי מלחמה. איך אמר איש אקדמיה אמריקני היום: הבחירות בארה"ב הוכרעו במדינות בהן עדיין מתחתנים עם בני דודים. העיקר שאתה יודע שהגברת בוש אישה טובה, העיקר שאין לה פה גדול והיא יודעת את מקומה, העיקר שהוא מאמין באלוהים. דרך אגב... דיויד, אתה לא חושב שצריך לדרוש ממנו להחליף את סגן הנשיא כי יש לו בת לסבית ?

דוד

לא שיש לי מה לומר על בוש ורעיתו, אבל יש לי משהוא שממזמן רציתי לומר לך. גם אם לרוב אני לא מסכימה עם דעותך, אני אוהבת את התום הפשטות, והאמת שיוצא ממך.

אין לך מושג..כמה שרוב הישראלים

לא הצביעו בעד הנשיא בוש וכמה עצוב שהעם האמריקאי לא רצה שינוי..בגלל הפחד. וכמה זה חבל..חבל חבל. ואני הצבעתי קרי ואם הילרי קלינטון תרוך אצביע הילרי..אני דמוקרטית..ותמיד אהיה.. ושיהיה ברור לא משנה מי בשילטון ..הם תמיד יהיו ידידים לישראל..

למעלה