רוצה לשתף אותכן ולקבל חוות דעת מהמנוסות מכן

רוצה לשתף אותכן ולקבל חוות דעת מהמנוסות מכן

אני אמא למתן המקסים בן השנתיים וחצי חד הורית יש לו אבא שלא מכיר בו לא ראה אותו מעולם, אז זה התחיל מזה שהיינו חברים מס' חודשים על בסיס קבוע אינטנסיבי שתי אנשים מבוגרים באופן רציני אפילו אם רצון למסד את הקשר, נסענו לחופש לקלב בתורכיה לשבוע שם התגלה הפרצוף האמיתי שלו כי היינו יחד 24 שעות הבנתי שיש לי עסק עם אדם החולה ברמות גבוהות במחלת הקמצנות עד מצב שאני פשוט הקאתי עליו ומפה הרגשות האהבה שלי הפכו לסלידה עד שנאה וכעס דרכנו נפרדה לא במילים עוד לקראת סוף הטיול היו קטעים מסריחים אבל זה לא משנה כרגע, חזרנו לארץ חודש אחרי אני מגלה שאני בהריון בגיל 38 (כשפני מועדות לבנק הזרע) כן קרה לי נס וקבלתי מתנה ולכן לבני קוראים מתן. הוא נעלם מהשטח ואף טען שזה לא ממנו ולא רצה לשמוע או להכיר בסיפור. כשמתן היה כמעט בן שנה התקשרתי אליו ושאלתי אותו תגיד אתה לא רוצה להכיר את הבן שלך? ואז הוא רצה שניפגש ונשב ונעשה הסכם ביננו ורק אז הוא יכיר בו. כמובן הוא לא רוצה דרך החוק, אני סרבתי כמובן ועברה לה עוד שנה הוא התחיל לשלוח לי הודעות ולהתעניין במתן אבל התעלמתי בחגים הוא שולח הודעות ומברך אותנו כמובן שאני צוחקת עליו כמה הוא טיפש ומה הוא מפסיד ובנות שלא טטעו מבחינתו ילד שווה כסף. בחג שבועות האחרון הוא שלח שוב הודעה לשאול לשלמנו אני בקצרה שהכול בסדר נקודה ואחרי יומיים הוא שוב שלח הודעה רק שהפעם הוא ביקש תמונה של מתן כמובן שסרבתי ואז אחרי חשיבה עמוקה שאלתי לאן הוא חותר והוא ענה שהוא רק רוצה טוב לכולם ורוצה שלמתן יהיה דמות אבהית!!! בנות התנאים שלו הוא הסכם איתי שהוא ישים אצלו בחשבון 500 שקל חיסכון למתן כל חודש (והוא חושב שאני מאמינה לו!!!) וכראות עיניו ללא כפיה הוא אם ירצה פה ושם יקנה משהוא למתן....ולגבי קביעת אבהות הוא טוען שאם יראה את הילד גם בלי בדיקה הוא ידע אם הוא שלו או לא. כמובן שאני מסרבת בכול תוקף והתנאי שלי הוא רק דרך החוק בצורה מסודרת עם בדיקת רקמות הסדרי ראיה ואולי גם מזונות שתבינו עד היום לא תבעתי למזונות כי אני לא מאמינה בכפיה וגם כי פחדתי שלא יעשה משהוא לילד (לאור המקרים שקורים סביבנו) אני בשבוע האחרון הייתי אומנם אצל עו"ד וקבלתי יעוץ וספרתי שהוא איים עלי פעם אחת בטלפון שאם אני יכפה עליו דברים הוא לא יהיה אחראי על המעשים שלו.(אני מודה שהוא הצליח להפחיד אותי למרות שאני בחורה לא פריירית בכלל). אבל הנפש והילד שלי הוא החשוב לי מכול ואני צריכה לקבל החלטות שהוא לא יפגע רק הוא אני כבר יסתדר הוא העיקר מבחינתי כמובן. זהו המצב כרגע עומד אני עוד לא יודעת מה לעשות??? אשמח לשמוע מכן את דעתכן וסליחה על האורך אבל מקווה שבכול זאת תעזרו לי. רק בשורות טובות ויום טוב לכולכן. אתי.

מייעצת לך לעשות הכול דרך הליך משפטי,,מסודר

בדיקת רקמות, הכרה באבהות בבית המשפט ברגע שהתשובה חיובית, מזונות שהשופט יפסוק לו, אם הוא כל כך רוצה לראות את הילד ואכפת לו,ויש בו אמות מידה של מוסריות כלפייי הילד,הוא יעמוד בזה, סתם להבטיח לך שישים כסף בצד,,לא בוטחת כלל, הילד גם צריך אבא שיראה אותו,האם את מאמינה שיתמיד בביקורים?? הוא אים עלייך בטלפון,,הייתי קצת חוששת לילד אפילו,,לא יודעת אבל זו אני,,ובגלל זה עשי הכול דרך עו"ד של הסיוע או בכלל,

עוד דבר,ללא קשר לכסף הוא לא עושה רושם של אדם

רציני,,אמין ועוד, תגדלי את הילד לבד,ובנחת בלי שגבר מסויים (גם אם הוא אביו הביולוגי)יאיים עלייך ולכי תדעי לאן זה יוביל, אם תחליטי שהוא יגיע לבקר אותו מידי פעם גם תבדקי טוב טוב את הביקורים,,לא לבד בנתיים,,ואם הוא רוצה לעזור כלכלית שיעזור ואם לא,לא צריך,אל תכנסי איתו לאיומים וכאלה,,לא שווה,

sarin42

New member
שלום לך

על תהססי לפגוע רק בכיס לא לפחד ולא לוותר כל הוצאות של הילד ביקורים , הוא יכול לבקש הורות משותפת גם

למעלה