רוצה להתוודות

חוזרת א

New member
רוצה להתוודות

קורה לכם לפעמים שאתם אומרים- היום החדר הזה יהיה פיקס, אני אוציא הכל אבריק ואשפשף ועד שהוא לא מאורגן אני לא נחה? או לחילופין. קורה שאתם מסתכלים על חלק בבית ומחליטים ששם צריך פסלון יפה או מובייל ואז הולכים לחנות וקונים? או שמגיעים לחנת כלי בית רואים משהו ואמרים "או זה בדיוק למטבח שלי?" אז זהו שאצלי זה לא קורה! אין לי חשק עז לנקות פינות חשוכות וגם לא מוארות יותר- אני מנקה פעם בשבוע אבל אין אצלי כמעט "מבצעים", כשאני נכנסת לחנויות אנ ירואה המון דברים שהייתי רוצה אבל מתבלבלת מהמבחר ומוותרת או לא מצליחה להתאים את זה לבית שלי... והכשרון הזה של נשים בד"כ הפוך כל חורבה לפינת חמד.... זה לא קיים אצלי. כל פעם שאני רואה בתים מתוקתקים ומסודרים הלב שלי מתכווץ- מה עושים עם זה? זהו, התוודתי, שפכתי, הוצאתי הכל... עכשיו אני אלך לי לקפל כביסה....

תצטרפי למועדון../images/Emo9.gif

צריך לפתוח פה קבוצת תמיכה בבאלגניסטים אנונימיים (ב.א
) שלום, אני פנינה, ואני בלאגניסטית (אוהבים אותך פנינה
)

חוזרת א

New member
להצטרף? אני הנשיאה

מסכן בעלי יש לו אמא סופרמן שהכל מבהיק אצלה מניקיון ועושה ה כ ל!!! אני זוכרת את הפרצוף שלו כשלא הסכמתי לגהץ והודעתי שמי שרוצה חולצה לשבת יואיל בטובה לגהץ... הוא היה בשוק שיש דבר כזה אשה שלא אוהבת לגהץ...

זהו שאצלי זה התחיל כתהליך

לא כל החיים הייתי כזו מבולגנת, הייתי נשואה לפדנט ואוי ואבוי היה אם משהו לא היה במקום, אחרי שהתגרשי פרקתי עול, בית שלי, אני לבד, אני אחליט מתי לסדר ולנקות, אבל זה עבר כל גבול, אפילו אני מזדעזעת מעצמי ועושה לי רע לראות את המהפכה... העניין הוא שחוץ מביקורת עצמית שיש לי גם כל העולם ואשתו כבר מעירים ויורדים עליי

shian

New member
גנבת לי את המילים מהמקלדת

כשראיתי שהפורום הנ"ל הוקם היתה לי הרגשה שמישהו מציץ לי בבית והקים לכבודי פורום...

למעלה