רוצה להצטרף!

anatush123

New member
רוצה להצטרף!

שלום,
המקום נראה לי ממש נחמד וחמים

החלטתי סופסוף למגר הרגלים רעים שיש לי בנושא האוכל, ואני צריכה ממש תמיכה....
אני בת 31, נשואה, עם תינוקת בת 9 חודשים ושתי חתולות.

כל חיי הייתי ממוצעת עם המשקל, מאזנת את ההרגלי ם הרעים בעזרת ספורט שאני עושה.
אחרי הלידה לשמחתי הצלחתי לרדת מתחת למשקל המקורי שלי ואני 2-3 קילוגרמים מתחת למשקל שלפני הלידה, ואני נורא רוצה להמשךי את הרצף הזה כדי להגיע למשקל המתאים לי לדעתץי ובנוסף לכך לאכול בריא יותר..

קראתי איפשהו שבשביל להיפטר מהרגל רע צריך להתמיד לפחות 3 שבועות..
אז החלטת שאני מקציבה את הזמן הזה החל מתתת עכשיו!!!

ועכשיו לעקבי אכילס שלי:
- אכילה בערב! זה רוב הסיכוים מעייפות ומזה שאני מנסה למשוך את השעות במקום ללכת לישון יושבת בסלון עם הבעלף לפטופ וכו'...
ניסיתי להכין לעצמי המוון ירקות סלט וכו. מה שקורה שאני אוכלת גם המון סלט ( מתה על סלט!) אבל אוכלת כל מה שבדרך... למעשה אוכלת עד שהולכת לישון...

מתוקים!
בבית בדרך כלל אין ולכן זה בסדר, אבל אם בעבודה מישהו מביא עוגה/שוקולד.... קשה לי להגיד לא, וזה קורה כמעט כל יום....

אני אמשיך עוד בערב לכתוב, נקווה שזה יעזור לי בשעות הקשות

החלטות:
להגיד לא!!! לשוקולד בעבודה
ללכת לישון מוקדם היום!!!!
בהצלחה לי!!!!!

אנצח

New member
ברוכה הבאה

בקשר לאכילה בערב..
תרשי לנפץ לך מיתוס ולהגיד לך שאין שום בעיה עם אכילה בערב
השאלה היא מה אכלת כל היום..

אני בדיוק כמוך- הבעיה העיקרית שעכבה אותי תמיד הייתה האכילה בערב..
אז מה שעשיתי היה לסדר את התפריט שלי כך שרוב הקלוריות שלי מופנות לערב וכך בערב אני נהנת מארוחה טובה ונשאר לי עודף לפינוקים כמו ארטיק לייט או מעדן.

בהצלחה

anatush123

New member
נראה לי שאנחנו לא ממש באותה הבעייה

הלוואי שבערב הייתי אוכלת "ארוחה" אחת וזהו.. גם לא היה לי איכפת שזו תהיה ארוחה "שמנה".. אני גם ככה לא מסוגלת לאכול את הדיאטים למינהם..
הערב שלי הוא אכילה לא פוסקת.. ממש עד לרגע שאני מחליטה ללכת לישון, זה משפיע על השינה שלי מן הסתם..
המטרה שלי היא לאכול ארוחת ערב מסודרת ( שמנה, לא משנה, לא משנה..) ולהיות מסוגלת לסתום את הפה למשך שעה-שעתיים לפני השינה...
זה ממש לא מתוך רעב הזלילה הזו.. זה סוג של חוסר שקט כזה.. לא יודעת למה, כי זה משהו קבוע, נראה לי פשוט הרגל רקע שבה עוד מהבית של ההורים שאני רוצה להתנתק ממנו

Ultra arta

New member
יכול להיות מליון סיבות

יכול להיות שאת רק חושבת שאת אוכלת מספיק במהלך היום(אבל בעצם לא) ולכן את מפצה על זה בערב, יכול להיות שהחוסר שקט נובע ממשהו רגשי שעובר עלייך ובמקום להתמודד איתו את פונה לאוכל, ורוב האנשים עושים את זה ופשוט לא מודעים לזה, ואם זו אכן הסיבה אז צריך למצוא דרך להרגע שלא קשורה לאוכל כמו נגיד לראות סדרה מצחיקה בטלוויזיה, לקרוא ספר טוב, לסרוג(בחיי שזה עזר לי להוציא אגרסיות בשלב מסוים. מזל שהחורף חוזר
) וכ'ו וכו'
בקיצור המון סיבות וכמה דרכים להעלות על מה שנכון- דיאטנית, לעקוב אחרי יומן אכילה ולתעד כל מה שאת אוכלת כדי לראות דפוסים שחוזרים על עצמם...

ונוסית1

New member
אגב...

העצות הנפלאות של לראות סדרה טובה ולקרוא ספר- מעולה מעולה אבל גם כאן מתעוררת בעיה, שתוך כדי אני חיבת לנשנש משהו

גם אצלי זו הבעיה

אני אוכלת ארוחת ערב ואז לא מפסיקה לשנש... קורנפלקס, חטיף, פירות, וכו' וכו'
מה שהתחלתי לעשות זה פשוט לאכול ארוחת ערב בשעה מאוחרת יחסית (בערך ב9 בערב) ואחר כך כבר לא ממש נשאר הרבה זמן "להעביר".
לדעתי זה נטו משעמום.

anatush123

New member
תודה על השיתוף!

אני מקווה שאצליח למגר את ההרגל הזה, הוא ממש מגונה בעיניי...
שיהיה לשתינו בהצלחה!!!

למעלה