רוצה הסבר

רוצה הסבר

קראתי בפורום אחר שאם אישה כ"כ רוצה הריון, אז היא צריכה לדמיין איך היא מלטפת את הבטן שלה שהולכת וגודלת האם זה נכון? אני צריכה ישר להתחיל לדמיין את הבטן העגלגלה, או להתחיל לדמיין קודם איך הביצית העקשנית שלי מתאהבת בזרע המתחנן להיפגש איתה? ניסחתי את השאלה בצורה מטומטמת אבל אני בעצמי כבר נעשיתי מטומטמת
יאללה מה כ"כ קשה להתאהב

liza26

New member
קודם כל

אל תקראי לה "הביצית העקשנית שלי" סליחה, אבל זה ממש קפץ לי בעיניים תתיחסי לביציות שלך בסלחנות- הן ממתינות לזרע הנכון ולא למתחנן התורן תדמייני את זה כמו סרט טבע ולא כמו סרט על דייטים לא מוצלחים זה קשור קצת אבל זה לא "סקס והעיר הגדולה".....

רגע רגע לא הבנתי

למה אני צריכה לסלוח לה לא הבנתי כל חודש אני משדכת לה מיליוני חתיכים מה הבעיה למצוא אחד נורמלי? לדעתי היא סנובית בטירוף, את חושבת שאם אתייחס אליה בסלחנות זה יעזור לי לא הבנתי מה אני צריכה לעשות

liza26

New member
אני אסביר לך איך אני רואה את זה

בגלל הדמיון הפרוע שלי- כל דבר אני ממחישה לעצמי וממך אני מקבלת תחושה שאת רואה את הביצית שלך קצת "קשה להשגה", קצת מסובבת את הגב למיליוני הזרעים החתיכים שמגיעים אליה האם גם לך היה קשה להגיע ל"אחד"? אולי זה פשוט דפוס של אופי (שזו גם בחירה, אגב) את מוכנה להריון? את חוששת ממנו? אולי תנסי לדמיין משהו אחר- במקום פגישה בין ביצית סוררת לזרע עקשן- דמייני את הרחם שלך כמו עיגול שקולט אליו חיבור אלוהי דמייני שקורה לך נס (בתור אמא אני בהחלט יכולה לאמר שזה נס) דמייני את הביצית שלך קולטת באהבה את הזרע ומהחיבור הזה נותרים מיליון תאים תני לתחושה הזו לעטוף אותך, לחמם את הבטן, להעלות בך חיוך החליפי את תחושת ההמתנה לתחושה של "קליטה", של חיבור, של הכלה.

היי ליזה

את יודעת מה? יש הרבה מאוד ממה שכתבת לי ואני מצטטת--האם גם לך היה קשה להגיע ל"אחד"? האמת שכן היה לי קשה מאודדדדדד מאוד מאוד אני יישם את העצה שלך, היא נראית לי מועילה ומעולה תודה רבה לך

אחלה יחס יש בפורום הזה ותגובות ענייניות בהחלט

תזכירו לי להיכנס לפה שוב א-ה-ב-ת-י חשבתי שבפורום הזה נעזרים אחד בשני לממש רצונות וחלומות אפשריים טוב נו...כנראה שטעיתי יום טוב ומוצלח לכולכם

רותי 11

New member
C A R M I T המקורית - לפני שמלטפים

את הבטן בודקים מה הסיבה של אי כניסת ההריון הסיבה הראשונה היא אם יש בעצם חוזה נשמתי מול נשמה אחרת שתגיע בתור ילד/ה. שנית יש לנו הרבה פעמים חסימות שאנחנו לא מודעים להם אז אם רק נלטף את הבטן ואנחנו נחשוב שזה יעשה את זה וואלה מי יודע אולי כן למרות שזה לא ממש נשמע לי.

רותי 11

New member
כל מפגש שיש לנו מול

אנשים בעיקר מול ההרוים שלנו הילדים שלנו בני הזוג שלנו אחים וכו' נעשה חוזה בין הנשמות שלהן ושלך. וילדים מן הסתםגם בתמונה החוזה קובע מתי אותו תינוק יגיע לעולם. נכון שלפעמים יש שינויים בגלל כל מיני נסיבות שתלויות דווקא בנו ולא בילד שעומד להגיע. לרוב זה קשור למוכנות שלנו להביא אותם לעולם ובמקרה הזה התת מודע עובד הרבה יותר חזק מהמודע.

מרי לי

New member
../images/Emo124.gifפה נמחקו הודעות../images/Emo70.gif

חבר הפורום שלנו הוזהר בעבר על תגובות כאלה וויכוחים עם גולשים הודעה אחרי הודעה (אחרי שהצעתי לו לפתוח שרשור אם באמת יש לו מה להגיד) ברגע שזה מגיע לפגיעה בכבודה של גולשת זה נגמר
חבל שאני צריכה למחוק הודעות עוד בשבוע השני של הפורום

כרמית, קבלי את התנצלותי הכנה ../images/Emo24.gif

אני מקווה שהספקת לראות את הודעתי השנייה בשרשור, לפני שנמחקה. איתי

האמת שלא הספקתי

אבל... בטח שאני סולחת ועכשיו...אתה חייב לי תשובה לשאלה שפתחתי בשרשור יאללה תתאמץ קצת

למעלה