רופא במצוקה...

מצב
הנושא נעול.

ornitt31

New member
רופא במצוקה...

רופא במצוקה...
אני רוצה לשאול שאלה מסוג קצת שונה... ידיד שלי שהינו רופא לפני 8 שנים "פישל" במהלך עבודתו והזריק חומר לא נכון לחולה ועקב כך נפטר החולה. הרופא הושעה מעבודתו ורשיונו נשלל לאלתר ... מאז המקרה הידיד עם נכות נפשית ומדי פעם מתאשפז בשל מצבו הפסיכיאטרי . האם יש סיכוי שמגיע לו פיצוי כמו עובד אחר שנפגע בעבודתו ? כיצד הוא יכול לתבוע ?

שיר ורד

New member
אני מציע לחפש עו"ד

רופא במצוקה...
אני רוצה לשאול שאלה מסוג קצת שונה... ידיד שלי שהינו רופא לפני 8 שנים "פישל" במהלך עבודתו והזריק חומר לא נכון לחולה ועקב כך נפטר החולה. הרופא הושעה מעבודתו ורשיונו נשלל לאלתר ... מאז המקרה הידיד עם נכות נפשית ומדי פעם מתאשפז בשל מצבו הפסיכיאטרי . האם יש סיכוי שמגיע לו פיצוי כמו עובד אחר שנפגע בעבודתו ? כיצד הוא יכול לתבוע ?
אני מציע לחפש עו"ד
עם ניסיון עשיר ומוצלח של תביעות בגין תאונות עבודה בכל מיני מקרים מיוחדים. לא מדובר במקרה שמוגדר באופן ברור בחוק, וצריך הרבה ניסיון של עו"ד והבאת מומחים מקצועיים מתאימים כדי לזכות בתביעה כזו. כלל לא ברור לי למשל, האם עדיף לטעון שהנכות הנפשית נגרמה בגלל הטעות או בגלל העונש שקיבל. גם לא ברור האם הנכות הנפשית היא זו שמונעת ממנו להתפרנס כראוי או העונש שהוטל עליו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה