רונדה ואן !

elsanto

Member
פלנדריה מחר .
בהיעדרו של... החולה בקורונה ,מה פתאום חולה ?
הוא לא חוסן ?
מחוסנים יכולים לחלות ?
נעזוב לא נשטרה תחרות טמיתית כי גם פידקוק לא בשיאו מחלה ...טוב נעזוב ....
מי נשאר :
קספר אסגרין האלוף היוצא אם לא שומרים עליו יכול לפתוח פער .
כשזה פותח אין אף רוכב חוץ אולי ממתיו שיכול לסגור .
עדיף לא לתת לו .
יש עוד?
טיזוט בנו ברח יחד עם מתיו בדוארטס הוא חזק .
אם הסיםור בין שניהם לא תהיה הפתעה .
אם מתיו בשיא אין הפתעה הוא לא בשיא .
אז...

המסלול השנה ארוך במיוחד. 272 ק"מ. אין גשם אך קר מאוד בגלל רוח צפונית קלה-בינונית שתנשב.
לדעתי, מתיו ון דר פול הוא המועמד המוביל לניצחון.
קוויק סטפ הראו חולשה במרוצים האחרונים, לא מאמין שישחקו תפקיד משמעותי גם היום. אולי אסגרן יכול לעשות תוצאה טובה, אבל קשה לי לראות אותו מנצח.
קבוצות חזקות נוספות, לדעתי: טרק סגפרדו עם יספר סטויבן ומדס פדרסן. אינטרמרשה-וונטי עם אלכסנדר קריסטוף שמגובה בקבוצה חזקה שתנסה להביא לספרינט בסיום.
כמובן שאי אפשר להתעלם גם מטדיי פוגצ'ר מקבוצת האמירויות, שסבל מחוסר מזל במרוצים האחרונים והרונדה גם לא נחשב ממש להתמחות שלו, אבל הוא בעל יכולת בלתי רגילה וכל הכבוד לא שהוא קופץ לתוך כל מרוץ שהוא יכול, גם כשהקבוצה מעמידה עבורו קבוצה לא ממש חזקה למרוץ.
המסלול הארוך נותן יתרון כלשהו למטיי מוחוריץ' מבחריין-ויקטוריוס שנמצא בכושר ואוהב מסלולים ארוכים.
ישראל פרמייר טק פרשה מהמרוץ בגלל שרוב רוכבי הקלאסיקות שלה חולים או פצועים והודיעה שגם במרוץ של יום רביעי, סכלדפריס, היא לא תשתתף.

elsanto

Member
מטיי מוהוריץ הוא סוס שחור כשיש ירידות , מדס פדרסן הוא הסוס השחור כשקר.
לשניהם יש יכולות על בתנאים
שונים .
פוגאצר רוכב מעולה אך לא בר השוואה למתיו אסגרין פדרסן ומוהוריץ בתנאים העדיפים עליהם

בנוט הכל מקרה אם מתיו יטעה
יכול לנתלצאת הקבוצה המאד חזקה שלו לשיפור הסיכויים .
על פניומזה של מתיו ובנוט שני.
על הנייר ,בפועל הכל יכול לקרות..

elsanto

Member
וכצפוי פוגצקה מנצח את צוהוריץ ופדרסן וזוכה במקום הרביעי המכובד....
איך שכחתי את דילן ואן ברלה בהקזר למירוץ הזה שבסופו של יום לוקח את המקום הכי גבוה האפשרי .

הניצחון כאשר האלוף מכבד את המירוץ בנוכחותו אינו אפשרי
ובין הרוכבים שלא רצו להיות מובכים נמצא אפילו מישהו בלי שמות נניח ששמו ואן אארט שנאלץ לביים מחלה....

הסיכום שלי: שוב ראינו את כוחם של רוכבי העל: ון דר פול שניצח ופוגאצ'ר שקבע את מהלך המרוץ בכל שלביו המכריעים בפעולותיו ההתקפיות. הקבוצות של שניהם שיחקו משחק משני. לעומתם, הקבוצות של גרופמה-FDJ, אינאוס-גרנדירס ובחריין ויקטוריוס התעלו על האחרות מבחינה קבוצתית והעלימו את קוויקסטפ-אלפא ויניל ששוב הפגינו מרוץ חלש כשרוכבם הבכיר, קספר אסגרן, מסיים במקום ה-23, בדבוקה שהגיעה דקה אחרי המנצח.
חבל שוון ארט לא השתתף כי זה רק יכול היה להוסיף עוד מתח למרוץ שגם ככה היה מעולה.
בסיום, פוגאצ'ר הגיע רביעי והיה מאוכזב מאוד. השדרים קוננו על כך שלא הוסיף משיכה אחרונה שתרחיק אותו ממדואז ומוון ברלה שנדחקו למקומות 2-3, אבל פוגאצ'ר התעצבן דווקא על החסימה לכאורה שהייתה בספרינט. לדעתי, בשני המקרים אין הצדקה לטענות. רוכב כמו פוגאצ'ר רוכב בשביל לנצח, לא בשביל להגיע מקום שני. בשבילו - מקום שני ומקום רביעי זה אותו דבר. הוא חשב שעל ידי משחקי חתול ועכבר לקראת קו הסיום יהיה לו יתרון על ון דר פול ולכן לא הסכים למשוך. לפי הראיון עם ון דר פול בסיום ניתן להבין שדווקא המנוחה הזו הועילה לו ויתכן כי הטקטיקה של פוגאצ'ר הייתה צריכה להיות שמירה על קצב גבוה כל הזמן עד לספרינט הסיום. לגבי החסימה בספרינט, אכן ון ברלה שינה במעט את קו ההתקדמות שלו וזז מעט לכיוון פוגאצ'ר ובכך חסם אפשרות של פוגאצ'ר להיכנס לעקיפה של הרוכבים האחרים ב-50 המטרים האחרונים. אבל, די ברור שבמסלול רחב עם ארבעה רוכבים בסך הכל, אי אפשר לטעון לחסימה בספרינט. בסופו של דבר זו בחירת המיקום ונתיב ההתקדמות של כל רוכב. לשמחתנו, אין VAR במרוצי אופניים ואין לנו בעיות כמו בכדורגל שמאשרים או פוסלים שערים בגלל נבדל של סנטימטר.

elsanto

Member
אני מאד מרוצה מהעונש שפוגצקה קיבל .
אני חושד בו כבר הרבה זמן כפי שחשדתי בלאנס ובפרום .
שני המקרים הראשונים הוכחו.
אני לא מאמין בעליונות של פוגצקה על פרימוז.
מאד לא אהבתי איך עם תחילת הקורונה לאחר ניצחונו של ואן דר פול בקטע ראשון בטור האמירויות קבוצתו נשלחה הביתה בטענת קורונה
חושב שגם אתה אודי העלית טענות נגד דומות בהקשר קולדרבלי .
שורה תחתונה לשייחים יש יותר מדי.כסף...

למעלה