רון קופמן היה באירוע הנה דעתו ציטוטים נבחרים-

fatut7

New member
רון קופמן היה באירוע הנה דעתו ציטוטים נבחרים-

מישראל היום של היום- "אם עד היום לא היה לי נימוק טוב מדוע אני לא מתחבר לאגרוף נשים הפארטיה בין הגר פיינר לאגנס בוסה סידרה לי את הראש. זה לא היה אגרוף ואפילו לא היה דומה. זה היה עימות בין מתחזה למתאגרפת מארמניה לסין אלופת עולם ששולטת יפה בעמידת מוצא אבל לא רוקדת כמו מוחמד עלי......" "פיינר שמדורגת רביעית בעולם בארבע התאחדויות אגרוף לנשים שכולללות 81 המתאגרפות במשקל תרנגול, בוסה שלא עשתה דבר מלבד לדדות במרחב הזירה מדורגת 30. פשוט לא ללהאמין איך היא היגיעה לדירוג הזה ומי ערך אותו" "הקרב היה הילוך איטי של קרב לגברים.....אין רגע אחד מכונן....לבוסה אין מושג, הגר ידעה את זה הרבה לפני הקרב" "לבנות על רן נקש שמקבל מולו בובה נודדת שאוהבת לחטוף מכות ועל הגר פיינר לא יוביל אותנו לכלום" אל תבין אותי לא נכון פישר, כל הכבוד לכם על הקידום של הגר ונקש שניהם ספורטאים נפלאים, אבל לפחות פה בפורום תהיו אמיתיים.

רון קופמן הוא אדיוט....

אם אתה מתחבר לדיעות שלו אז זאת כבר בעיה שלך, אני ורבים שכמותי ממש לא מתייחסים לאדיוטים.... אתה תמצא עיתונאים שחושבים כמוהו ואתה תמצא עיתונאים רבים שחושבים הפוך ממנו, למי שאתה מתחבר זאת כבר הבעיה שלך.... הגר פיינר הולכת לקבל כתבות ענק בקרוב בערוץ 10 וערוץ 2 , ומקבלת פרגון מאנשים שאכפת להם מהענף ומקדום התחום, ממך אוהד של MMA לא הייתי מצפה שתאהב את הענף, ברור לי שאתה רואה איך האגרוף מתפתח כאן בארץ לעומת תחום ה MMA זה צורם לך, אבל פרגון לספורטאים ישראליים זה כן הייתי מצפה ממך לתת ולא להגרר אחרי "עיתונאים" שמחפשים כותרות על גבי ספורטאים שעובדים קשה... יניב

elvis18

New member
היי

ראיתי את האירוע בערוץ 5 היה יפה מאוד,אני נהנתי ואני מפרגן לחבר'ה שלנו ביג טיים ,לדעתי רון קופמן טועה בפרימיטיביות שלו וביחס המזלזל שלו ,אבל שתיים מהציטוטים שלו,ניתן איכשהוא להבין אותם זה נראה כאילו הגר ורן הם עשר דרגות לפחות מעל היריבים שלהם לא הייתה שם תחרות נקש פיצץ את היריב שלו מהשנייה הראשונה , ליריב שלו לא היה סיכוי וברוב הקרב הוא בכלל לא הזיז לנקש ,נקש יכל לנצח את הבחור הזה בכל תנאי קרב גם אחריי שינה ובאמצע הלילה בזמן שינה, הוא פשוט היה כלכך יותר טוב וכשרוני ממנו שלדני שיהן לא היה שום סיכוי מלכתחילה ...אני ריחמתי עליו לא נעים לחטוף פיצוצים כאלה 5 סיבובים ,לגביי היריבה של הגר ,שמע הגר שלטה בקרב בכל אספקט שלו היא שיחקה איתה ,ויכלה להמשיך ככה עד תום הקרב ,הבחורה השנייה נראתה מסכנה ליד הגר ,היה לא נעים לראות מבחינת הצוות הארמני ,היא פשוט חטפה כל הקרב מבלי בכלל להגיב,היא לא הזיזה להגר שערה .... תכלס החלקים האלה מהציטוט לפי איך שנראו הקרבות הם נכונים חלקים מהציטוט שהביא פאטוט7 ... "לבוסה אין מושג" "רן נקש שמקבל מולו בובה נודדת שאוהבת לחטוף מכות"

BeniTaz

New member
תשמע.. אני מסכים עם אלון

אתה גם באופן מוחלט בוחר להיות לא ענייני לטענות. ואני חושב שאם היית מבין את הדעה של קופמן לעומק (לא שאני מחזיק ממנו) אז היית מבין שהוא לא הפסיק לשבח את הגר פיינר. אין קשר בין הגדולה והישגי הספורטאים שלנו לביקורת על אופן ניהולם ובחירת יריבם. וגם בנושא הזה יש צדק לכאן או לכאן. אמת שהגר פיינר ניצחה יריבה עלובה, אמת שנקש ניצח סוס מת. זה היה ידוע מראש ובכל זאת תואר כאילו הם עשו את הישג השיא בקריירה. לקהל לא בקיא באיגרוף זה יראה כהישג אדיר ומדהים ולקהל ותיק ומבין בתחום זה יראה כספין באופן מובן. אני מבין את ההחלטה להביא יריבים קלים לנציגים שלנו כדי לבנות כאן בסיס אבל השאלה אם באירועים הבאים זו תישאר המגמה או שמא יביאו לוחמים שיאתגרו את הישראלים. ועוד דעה על תגובה לא עניינית.. אני לא מבין מה הסיפור, זה שאני אוהד MMA אומר שאני לא אוהב איגרוף או קיקבוקס או מקנא בהצלחה שלהם? נו באמת.. אז הנה- אני אוהב MMA, איגרוף וקיקבוקס.. ואפילו ג'ודו, ולא רק שאני שמח בהצלחה אלא אני רואה בהם גם מכנה משותף באופן טבעי. ואני בטוח שכך גם אלון. כל הכבוד על ההישג

BeniTaz איזה טענות?

האיש כמו רבים כאן לא מבין/מבינים כלום בקידום מתאגרפים ברמות הגבוהות. רון קאופמן גם לא מבין באיגרוף תרתי משמע... הוא קשקשן... הגר פיינר (שכבר ברמות הגבוהות ביותר) היתה אמורה לקבל מתחרה חזקה ואיכותית שביטלה משום שלטענתה נפצעה בעין... רן נקש מקודם על פי תוכנית מאוד קפדנית ומפורטת ע"י צוות מומחים שהמטרה להגיע לקרב אליפות עולם, ויש המון המון גורמים ונתונים להתחשב שבהם בכדי להגיע בסופו של דבר למטרה שהוצבה, הגורם העיקרי להגיע לקרב הנכסף זה זמן, מזל, שיווק נכון של רן בעולם,לדעתי הרקורד של רן היום הוא מאוד מפתה את המתחרים ברמות הגבוהות שמציצים ברקרוד שלו לבוא ולהעלות נגדו תוך שהם חושבים כמוכם שהוא עשה רק עם עגלות ושקי איגרוף, נקש צריך לעלות עוד קצת בדירוג ולתת לאותם אנשים ברמות הגבוהות לאכול את הפיתוי ובסופו של דבר גם לנצח אותם.... אולי תתנו לאנשים הנכונים לעשות את העבודה....
יניב פישר

lironmarko

New member
חאלאס עם השיווק

הוא לא הזיע עד היום בקרב אפילו פעם אחת עלק "צוות מומחים" פישר אתם רחוקים שנות אור מלייצר מתאגרף ברמה עולמית ואתה חי בסרט שנקש שונה מרב האנשים כי יש לו ידיים חזקות. כל מי שטוען לכתר הוא לא פחות חזק ממנו ונכון להיום הרבה יותר מנוסה בזירה אשכרה הלוואי ואתבדה אבל נקש מבזבז תזמן שלו. אתם מנסים לעבוד פה בשיטת מצליח כשיגיע לקרב הגדול אם יצליח אז הופה כסף יותר גדול מגיע באופק. ככה לא בונים אלוף עולם וכן אני יודע שאני לא פרומוטר אבל אני רואה איך עושים את זה בארהב כי אני מתאמן פה בג'ים של כמה אלופי עולם. הם מתאגרפים עד גבול מסוים עם פראיירים נקש כבר מתחיל לאבד אמינות, שייקח את זה בחשבון כי אני בטוח שהוא גם קורא את זה. בהצלחה בהמשך

ETZ301

New member
איזו עליה בדירוג?

הוא כרגע ממוקם במקום 17... הקרב האחרון הוריד אותו בדירוג. אין מה לעשות בקרויזר, צריך לעשות כמה קרבות לפני אליפות העולם כדי לעניין מישהו, נקש הוא ממש לא היחיד עם מאזן שנראה טוב, אבל תכל'ס ריק מתוכן...

BeniTaz

New member
איזה דעות קדומות?! זו דעתו והיא הגיונית

אם לא בא לך להתעמק לפחות קרא את השורה האחרונה. אני לא מסכים עם דעתו אבל היא מובנת.. לא כל אחד חייב לאהוב איגרוף נשים. הוא לא יצא כאן נגד הגר פיינר ולא כלום.. ההיפך. אי אפשר לומר שהוא לא מבין, זו רק דעתו. אני מכיר הרבה חובבי MMA שלא אוהבים MMA נשים כי זה אלים מידי בשבילם.. זה מה שהוא אומר בסך הכל. דעה קדומה? נו באמת.. רמת הדיון צריכה להיות קצת יותר גבוהה

זקס11

New member
ערב לוועדי עובדים

כל בנאדם שמכיר את האתר בוקסרק מבין כמה דברים. רון צודק ב 1000 אחוז. בוסה הזו לא נצחה כבר שנתיים, ולפני כן היה לה רצף של שלוש נצחונות על מתאגרפות שכל אחת מהן עשתה קרב אחד בדיוק. אז לקרוא לאחת כזו מתאגרפת צמרת..... וכן, אני מבין את האמרגן שחושב על פופולריות, ולא על רצון להשיג יריבות אמיתיות. הרי ל 98% מהצופים אין מושג. הרי זה קרב הגנה, והמטרה היא לשמור את האליפות. אבל לגבי רן, אני ממש לא מבין. למה לתת לו קרבות נגד סחבות שמדורגים אי שם בתחתית? אני בטוח שהיה ערב מאד נחמד בנוקיה, אבל אני לא ממש רואה ערך ספורטיבי לארוע הזה. וצד שני, אני מעדיף להוסיף עוד 30 שקל, ולראות ערב קרבות בלי אלוף עולם, ובלי אף מתחרה עם דירוג בשרדוג.

רון קאופמן הוא אדם עם דיעות קדומות

אדם עם דעות קדומות שמגיע כבר עם ערך עצמי משל עצמו על עולם הבנות, לא ניתן לצפות ממנו שיפרגן וידבר לעניין. כמו כן הוא בנה את הקריירה שלו על בוטות ומריבות וויכוחים על זה הוא מסתמך בקריירה שלו וזה מתבטא לא רק בפרשנויות שלו בענף האיגרוף. לערב קרבות בנוקיה היה ערך ענק מאוד, אני אשמח לראות 5000 איש בערב קרבות של MMA כאן בארץ ואני אפילו אגיע לפרגן בעצמי, לא תראה 5000 איש בעתיד הקרוב כי אין ב MMA בארץ כוכבים כמו הגר פיינר ורן נקש, בשביל להרים אירוע כזה צריך שתהיה אישיות ספורטיבית ברמה גבוה. לכן אתה טועה. אנשים הם אנשים ולא משנה השייכות שלהם, הם היו קהל נפלא שפרגן עודד ונחשף לערך הספורטיבי של האגרוף, הם ועוד אלפי צופים שצפו בשידור החיי בערוץ 5+, לכן שוב אתה טועה שאתה אומר שלא היה ערך ספורטיבי לאירוע. רן נקש והגר פיינר מקודמים ע"י צוות ניהול מקצועי, צוות כזה לא תראה באף מקום אחר, זהו צוות גדול ומגובש שחברים בו אנשים מקצועיים מחו"ל ובינהם יועצים מקצועיים שכבר קידמו ספורטאים אחרים בינהם גם אלופי עולם שקודמו על ידם. אנשים שיודעים את העבודה ועובדים על פי תוכנית מסודרת. ספורטאים מקצועיים כמו רן נקש והגר פיינר עובדים לפי תוכנית. להגר פיינר זה הצליח, היא כבר אלופת עולם, רן נקש בדרך מצויינת להיות אלוף עולם, וכמו הגר פיינר שקיבלה הזדמנות והצליחה גם הוא יקבל את ההזדמנות שלו. וכשהוא יקבל את ההזדמות שלו הפירסום שהיה להגר פיינר הוא יהיה אפס לעומת הפרסום והתהודה שיקבל רן נקש.. קצת אמונה לא תזיק לכולכם, לכולם יש את אותה המטרה- לראות את נקש אלוף עולם, רן נקש בדרך הנכונה.. יניב פישר

למעריצים של נקש עדכון מה הולך להיות...

המטרה הבאה שהיא כרגע קרב על תואר באחד מהאיגודים הקטנים שקיימים בענף האיגרוף מה שנשיג בקרב על תואר באחד מהאיגודים הקטנים הוא: 1. קידום לנקש בדירוג 2. הכנה פיילוט לקרב על תואר יותר גדול ואולי אפילו לקרב על אליפות העולם. 3. מכיוון שיהיה לו תואר, זה מאפשר לו ביוותר קלות לקבל קרב על אליפות העולם. מקווים לעבור את המשוכה הזאת בהצלחה יניב פישר

זקס11

New member
קצת פרספקטיבה

בוא נגיד שנבחרת ברזיל בכדורגל היא אלופת העולם בגביע ה FCC. אז כדי להגן על התואר הם בוחרים בקבוצה במקום 30+ , נבחרת ישראל. אם אתה רואה את נבחרת ישראל כקבוצה שיש לה זכות ספורטיבית להלחם על אליפות העולם, דיונינו יסתתמו. לגבי ערב קרבות של 5K צופים- באמת כל הכבוד. ההשוואה הספורטיבית הייתה לקרבות הבושידו שהיו שם, וזו בהחלט השוואה הגיונית, עם ערך ספורטיבי דומה. אצל רן זה יהיה הרבה יותר קשה, כי מספר המתחרים הראויים הוא הרבה יותר גבוה. ואני מבטיח לך שאם תעשו ערב קרבות עם יריב ראוי לרן, אתם תצליחו להביא גם אנשים מהתחום, וגם תוכלו לגבות מאיתנו סכום כסף הרבה יותר גבוה.

BeniTaz

New member
אתה טועה

אומנם איגרוף בארץ יכול להביא 5000 צופים בערב אחד אבל האם זה יחזיק הרבה זמן? אולי.. אני מקווה שכן אבל לא בטוח. ה-MMA בארץ, מין הסתם ספורט צעיר יותר ופחות מוכר נבנה כעת מהיסודות ולכן יכול להחזיק מעמד זמן רב יותר ולגרוף הצלחה גדולה יותר. אחרי אירועים של מאות צופים, בדוג פייט 5 הגיעו 1000 צופים ובדוג פייט הבא יש צפיה לשבור את השיא ואולי להגיע גם ל-1500 צופים. אם לא יהיו הפתעות המספרים רק יעלו מאירוע לאירוע.

lior 30 rg

New member
עד כמה שאני לא סובל את הבנאדם הזה...לפעמים

צודק...אמנם צודק במשקל של שעון מקולקל שמראה את השעה הנכונה פעמיים ביום, אבל צודק.

kakerovski

New member
רון קופמן ינבח עם הכלבים והשיירה תעבור

רון קופמן פרשן לענייני כלום, אלוף בלהצית מדורות, אלוף בלדחוף את האף שלו בכל מה שאינו מבין בו. לא ברור לי על מה התלונות של המקטרגים בפורום, על מה הרעש והצלצולים ? על הכשלונות העסקיים של מבשרי הMMA בישראל ? איפה התקווה הגדולה של הענף ? האם הזעם של המקטרגים בפורום הוא כנגד אי ההצלחה של זירות האגרוף התאילנדי או של המלחמות בין איגודי הקיקבוקס שהרסו כל חלקה טובה בענפים האלה ? מסתבר שלא משנה מה יעשה רענן טל, לא משנה איזה ספונסרים יביא לספורטאים ישראליים, לא משנה איזה זירה הוא יעמיד ואיזה הפקה הוא יעשה ולאיזה מודעות הוא יגרום תמיד אבל תמיד יצאו מחרבים מאצלנו בבית פנימה. אין לי טענות לקופמן שמעולם אבל מעולם לא עסק בלבנות משהו אלה בלקטרג ובלהועביר ביקורת. אין לי טענות לשאר פרשני הכורסא. אבל דחילאק, אתם חיים בבועה ? אתם לא רואים שזה מה שקורה בשואוביז בכל העולם ? האם בערב קרבות בחו"ל כשרוצים לקדם ספורטאים מקומיים מביאים להם קרבות שאין אפשרות לנצח בהם או שיסכנו את החגורה אצלם בבית ? האם מישהו מעלה על דעתו את גודל השערורייה שהיתה פה אם הגר ורן היו מפסידים ליריבים שהגיעו לכאן ? מה אז היו אומרים כולם ? מי היה ממשיך לתמוך בהם ? מעבר לספורט צריך לחשוב עסקי, כן בלי כסף ובלי תמיכה ובלי מודעות לא תהיה זכות קיום לענפים האלה. אם יש למישהו מכם הצלחות עסקיות יואיל נא ויציע אותם לכולם כאן. בינתיים תמשיכו לנבוח ולבנות זירות על כרעי תרנגולת, רענן טל מוכיח עשייה מה אתם ?

זקס11

New member
אני לא רואה הבדל בין מה שאתה אמרת למה שאני...

אומר. שואוביז- כן. תחרות- לא. אני רק לא מבין מה התלונה שלך על אנשים שמכירים את BOXREC, ולא בא להם לראות ארוע עם רמת תחרותיות שיש ב WWE.

למעלה