רון וייזלי שולט!!!!!!

רון וייזלי שולט!!!!!!

ג´ינג´ים בריטים רולז

LuNaTiC

New member
-_-´

אהה.. טוב.. תביני.. זה פורום.. אם אין לך משהו חשוב להגיד.. אל תגידי.. יכולת לפחות לשרשר את זה... אני מצטערת אבל אין לי כוח להודעות מסוג זה.. אני ענבל, המנהלת, ואני זאת שצריכה להתעסק עם כל המחיקות...

צודקת../images/Emo41.gif

אנשים רחמו, אל תקשיבו ל**** שהמטומטמים היוצאי דופן אומרים לכם לעשות...חחח מסכנה, אבל זה פורום, ואת לא יכולה לבלות את כל הזמן שלך במחיקות אז פשוט let us b

coolit

New member
איזה יופי. אז,ננצל את ההודעה הזו ל../images/Emo102.gif

..שאלה שנחשבת נדושה, אבל בעצם בכלל לא: מיהי הדמות שאתם הכי אוהבים בספרים? אביגיל היא היחידה שמקשקשת על הארי פוטר (שמתם לב כמה הודעות שקשורות להארי פוטר יש בעמודנו?.. אנחנו ממש מדרדרים!..!), ובינתיים.. אז.. מי? אזהו, שאני עדיין פשוט לא החלטתי.. זה לא דראקו.. שנאתי אותו לפני שהגעתי לפורום, כמובן.. ועכשיו.. אתם טשטשתם לי את הראייה, אותו דבר קרה לי עם צ´ו: אתם מקשקשים כל כך הרבה, שאני כבר לא יודעת מי טוב ומי רע, מי ציני ומי חמוד, מי יפֶה ומי מכוערת (רמז: מכוער*ת*..), וכו´.. הבנות פה כל כך מתות על דראקוש, עד שהדבקתם אותי.. אבל כמו ששרה שאלה- למה לאהוב אותו?.. כאילו.. אני כבר לא יודעת אם צ´ו היא טובה או רעה.. אחרי הכל היא ממש מתוקה.. ומאלפוי (או בשביל ענבל ולירון: דראקו)- אני כבר לא זוכרת אם הוא חמוד, רשע מדי, מעצבן מדי או-... ובקיצור- מיהי הדמות שאתם הכי אוהבים? אבל הפעם תחשבו באמת ברצינות (כלומר, ליאת, כשקראת את הספר ישר התאהבת בסנייפ הרשע? בקווירל הפחדן והמכוער? בטרלוני המטומטמת ובריטה סקיטר המעצבנת? לירון, ענבל (ולא יכולתי להתאפק.. ארז!): אתם אהבתם את דראקו המכוער לפני שהגעתם לפורום (ולפני קראתם את דראקו דורמיינס! אהאהאה...)?... אני לא מאמינה משהו משהו.. אז, החלטתי לאחר ישיבה ושיחה ממושכת עם עצמי: הדמות האהובה עלי........... הרמיוני!!! תקציר: מיהי הדמות האהובה עליכם? עלי, אפשר לומר הרמיוני.. בריתוש וגם, חשבתי, מגי, זה אידיוטי לראות כמה ארוכה ההודעה לפני שאת קוראת אותה.. פשוט אידיוטי, תביני לבד, אין לי כוח לפרט..

נדוש מאוד אבל בכל זאת הנה:

רון. הוא כן ציני והוא חמוד והוא ג´ינג´י ו(אני חוזרת) הוא חמווווד... וזה לא פיר שהארי עושה את כל הכיף כי הוא סתם שוויצר ורון הכי שווה... הארי פשוט מקנא ברון, הוא פשוט עוד לא יודע את זה... קיבלתי את המשקפיים שלי, הוכרזתי רשמית כמשקפופרית. משקפיים שולטים (ולא-הם לא עגולות) אור

fluppster

New member
כאילו, דה............

סיריוס בלק!!!!!!!!!!
עד שקראתי את הספר השלישי אהבתי הכי את הארי, ואז לקראת סוף הספר השלישי, אחרי שהוא מגלה שסיריוס הוא טוב, זה כבר התחיל נורא לרגש אותי. בספר הרביעי הייתי כבר אבודה........ בכל פעם שהארי קיבל מכתב מסיריוס אני חייכתי באושר והייתי כל כך נרגשת ומאוהבת. אני אומרת לכם, פשוט התרגשתי בכל פעם שהזכירו את סיריוס שלי!!!!!!!!!!! I love you, man!!!!!!!!!! אבל אני חייבת להזכיר- שאחריו בא הארי. הוא פשוט כזה מתוק וחכם ואמיץ, ואני ממש אוהבת אותו. הוא לא הגיבור הקלאסי, וזה דווקא מה שהכי מושך אצלו. יו, מעניין איך דניאל רדקליף ייראה בסרט השביעי!!!!!!!! *מפנטזת* יו, ואיך סיריוס בלק ייראה, בכלל!!!!!!!!!!!!!!!! *מפנטזת* *מזילה ריר* *מנגבת את הריר* *מדליקה מאוורר* *שוטפת את הפנים* זהו, עכשיו אני בסדר..........
חן בלק

תשובות בידי

אהבתי את הארי רק בחלק עם הנחש בספר הראשון. (אגב: נראה לכם שבאחד הספרים הבאים תהיה לו התקלות לא נעימה עם נחשים מצד כוחות האופל, ואותו נחש מהספר הראשון יהיה ביניהם ויעזור לו? ג´ייקיי כבר תכננה הכל בראש, ככה אומרים) כי אז הארי היה מתוק. דניאל רדקליף בסרט השביעי יהיה שווה אני יכולה להגיד לך כבר מעכשיו (עזבי... זה זבל טרלוניי עין פנימיית בלה בלה לא בטוחה אם תביני... לא בטוחה אם אני בכלל מבינה. אבל תסמכי עלי בעניין הזה) אבל אני גם יודעת בבטחה שיתעקשו לגלח אותו כל הזמן בכל הגוף...שהוא יראה צעיר. נו, הארי זה הארי. ילד לנצח (בעחחחע!) או שסתם. ילדים קטנים לא רגילים לראות שיער וצריך להתחשב בהם. (רגליים:שעווה. שעווה:רגליים.) אני גם יכולה לשים לך פה תמונה של סיריוס בסרט השלישי! כן כן... היא התגנבה אלי ממקורות סודיים ביותר אבל בגלל שאת כל כך נחמדה...
Danger
נ.ב: בע! שיט! דווקא עכשיו אני לא מוצאת את זה :( טוב אז סליחה... המממ טוב נשים לך תמונה של סוהרסן. בקרוב: סיריוס!

וואו , את האמת...

אני פשוט משוגעת על כל כך הרבה דמויות שם... התאומים, ווד, דראקו, מק´גונגל, ג´יני, סיריוס... לאחרונה גם גיליתי שאני כבר לא לגמרי שונאת את הרמיוני............. אבל הדמות שאהבתי מהמשפט הראשון, הדמות היחידה... שעל המשפט הראשון רואים כמה הבנאדם הזה מגניב ומהמם....*כיחכוח*: "בתא הזה, שליד החלון, ישב רק אדם אחד, שקוע בשינה עמוקה. הארי, רון והרמיוני נעצרו בכניסה לתא. רכבת האקספרס...בלה בלה בלה...הזר היה לבוש בגלימת קוסמים מרופטת במיוחד, מעוטרת בכמה וכמה טלאים. הוא נראה חולה ומותש. למרות שהיה די צעיר, כמה שערות שיבה ביצבצו בשערו החום." (הארי פוטר והאסיר מאזקבאן, 82, פסקה 3-4) בההההה הוא הורס אותי, האיש! איך הוא וסיריוס כאלה חברים טובים אחרי כל השנים האלה...איך הוא נחמד לילדים הקרציות המגעולים האלה שהוא צריך ללמד בבי"ס האומלל הזה...איך הוא סובל אותם! וכל הזמן הזה הוא שליו. לא שלווה מפחידה כזאת כמו של סנייפ (היה לי שנה שעברה מורה בדיוק כמוהו) שאתה פשוט מעדיף שהוא יצרח עליך, יקלל אותך, ירביץ לך... ורק שלא יתן לך מבט כזה! מפחיד!. לא. ללופין יש שלווה של שקט ורוגע נפשי... פשוט לא יקרה לך מצב שלופין יכעס עליך. זה לא יקרה. הוא מדהיםםםםםםם... ואני לא מדברת עכשיו על האהבה המופרזת שלי לדמות - אני מדברת על זה, שבתור בנאדם הוא פשוט מדהים! כולםםםםםםם אוהבים אותו
Danger

למעלה