רומניה

מצב
הנושא נעול.

שמעונה 1

New member
רומניה

רומניה
האם מישהו כבר עבר את התהליך ברומניה, אנחנו עתידים לצאת לשם בחודש הבא. איך מגיעים משדה התעופה למקום עצמו? כמה זמן זה? איך המקום? איזה כסף צריך? ועוד.... תודה משמעונה ושמעון.

היי שמעונה ובוקר טוב../images/Emo42.gif

רומניה
האם מישהו כבר עבר את התהליך ברומניה, אנחנו עתידים לצאת לשם בחודש הבא. איך מגיעים משדה התעופה למקום עצמו? כמה זמן זה? איך המקום? איזה כסף צריך? ועוד.... תודה משמעונה ושמעון.
היי שמעונה ובוקר טוב

השאלה שלי הוא באיזה מסלול רומיה אתם נמצאים. יש שניים פור רונאל, רומניה בני-ציון, רומיניה אז כך כה, אנחנו עברנו את התהליך של בני-ציון
רומניה עם ד"ר קלדרון. היום פלפלת
מסיימת את השבוע ה- 30 להריונה
(WOW, עוד 8 שבועות אני אבא
) לפלפלת חיכו בשדה תעופה בבוקררשט עם שלט בעברית ועליו שמה ולקחו אותה עם מונית למכון שלהם שם, בשם SABYC. פלפלת
טסה לשם הלוך וחזר באותו יום. אבל אם את מעוניינת לשלב טיול לרומניה של כמה ימים אני יכול להמציץ לך על מלון. אגב, זה נשמע לי די רומנטי לצאת לטיול ולחזור בהיריון
. פלפלת
טסה לשם עם 3500$ במזומן למכון ומדמה לי שצריכים עוד 50$ עבור שירותי מוניות של המכון, אשפר גם עמצאי ואני מכיר זוג שעשה את זה לאחרונה. ועוד זוג שעומד לעשות זה. באתר שצריפתי יש מפה עם כתובת כיצד להגיעה למכון ויש גם טלפון. לגבי המסלול של פרו' רונאל אני מושג איך, כיצד ואיפה הם מבצעים את התהליך פרט למה שצרפתי לך בהודעה זו. עם יש עוד שאלות אשמח לעזור. גם בטלפון וגם במסרים.

שמעונה 1

New member
תודה ו....

היי שמעונה ובוקר טוב

השאלה שלי הוא באיזה מסלול רומיה אתם נמצאים. יש שניים פור רונאל, רומניה בני-ציון, רומיניה אז כך כה, אנחנו עברנו את התהליך של בני-ציון
רומניה עם ד"ר קלדרון. היום פלפלת
מסיימת את השבוע ה- 30 להריונה
(WOW, עוד 8 שבועות אני אבא
) לפלפלת חיכו בשדה תעופה בבוקררשט עם שלט בעברית ועליו שמה ולקחו אותה עם מונית למכון שלהם שם, בשם SABYC. פלפלת
טסה לשם הלוך וחזר באותו יום. אבל אם את מעוניינת לשלב טיול לרומניה של כמה ימים אני יכול להמציץ לך על מלון. אגב, זה נשמע לי די רומנטי לצאת לטיול ולחזור בהיריון
. פלפלת
טסה לשם עם 3500$ במזומן למכון ומדמה לי שצריכים עוד 50$ עבור שירותי מוניות של המכון, אשפר גם עמצאי ואני מכיר זוג שעשה את זה לאחרונה. ועוד זוג שעומד לעשות זה. באתר שצריפתי יש מפה עם כתובת כיצד להגיעה למכון ויש גם טלפון. לגבי המסלול של פרו' רונאל אני מושג איך, כיצד ואיפה הם מבצעים את התהליך פרט למה שצרפתי לך בהודעה זו. עם יש עוד שאלות אשמח לעזור. גם בטלפון וגם במסרים.
תודה ו....
תודה על העצה והמון הצלחה ומזל טוב לעוד 8 שבועות

אדוינה

New member
ברוכה הבאה לפורום!!

רומניה
ברוכה הבאה לפורום!!
נשמח לשמוע עליכם קצת יותר.יש כאן עוד מספר גולשים שעברו טיפול ברומניה,הם בוודאי יכנסו בהמשך. אתם מוזמנים לדפדף בדפי הפורום וכן גם בקישורים ובמאמרים. אתם מוזמנים,כמובן לשאול שאלות נוספות. אנא הישארו איתנו ותעדכנו במה שקורה איתכם. והכי חשוב:שתהיה לכם ה-צ-ל-ח-ה גדולה!!!

רומניה

רומניה
רומניה
גם אנחנו טסים חודש הבא דרך בני ציון ד'ר קלדרון. נאמר לנו שניתן לקבל את השרות מהמכון תמורת 50 דולר, אבל ניתן לקבל שרות דרך משרד הנסיעות ואני חושבת שזה עולה פחות. וחוץ מזה הבנתי שהמכון נמצא בלב בוקרשט אז מונית באופן פרטי בטוח תעלה לך פחות, תדפיסי את המפה של המכון עם הכתובת ותעשי את זה עצמאית.

ayoosh

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif ו../images/Emo50.gif../images/Emo70.gif

רומניה
ברוכה הבאה
ו

קיטקוט

New member
ברוכה המצטרפת

רומניה
ברוכה המצטרפת
עוד שבועיים אהייה יותר חכמה ואוכל לענות לך יותר מנסיון! אבל מתוך המידע שאספתי מנסיונן של אחרות פה - אז ראשית תלוי מתי את מגיעה לרומניה אנחנו באים יומיים לפני ובאים לקחת אותנו מהשדה אלו שאצלם אנחנו שוכרים חדר ( פרטים אם תרצי אתן לך במסר ) וממה שהבנתי מלימי של גדי - זה נמצא במרחק הליכה מהבי"ח. לגבי הכסף אז - הם עברו כבר ליורו אבל יש מקומות שעדין יקבלו גם לי'. לגבי המקום - אז איך אמר לי אתמול קלדרון , אני כל פעם מנסה לשכנע שיוסיפו עוד משהו - אז יש וילונות על החלונות, פעם לא היו! וריצוף פה ושם.... בקיצור לא לצפות ליותר מידי - זה לא אלישע !! אם יש לך עוד שאלות אשמח לענות ושיהיה בהצלחה

קיטקוט

New member
למטופלות בני-ציון -X שביר על חשבונם

רומניה
לתשומת לבכן בבני-ציון הסכימו לעשות לכל התורמות את בדיקת ה-X השביר על חשבונם לפני שמתאימים תורמת!! כל הכבוד להם! אני חושבת שזה המקום היחידי שיזם הליך כזה , לפחות משהו אחד על חשבון הקופה!

אדויינה, אנא צרפי את זה לשאלות ...

לתשומת לבכן בבני-ציון הסכימו לעשות לכל התורמות את בדיקת ה-X השביר על חשבונם לפני שמתאימים תורמת!! כל הכבוד להם! אני חושבת שזה המקום היחידי שיזם הליך כזה , לפחות משהו אחד על חשבון הקופה!
אדויינה, אנא צרפי את זה לשאלות ...
אדויינה, אנא צרפי את זה לשאלות נפוצות

נטאשה

New member
ברוכה הבאה והמון המון בהצלחה ../images/Emo140.gif

רומניה
ברוכה הבאה והמון המון בהצלחה

שיר5520

New member
אני עברתי טיפול ברומניה,

רומניה
אני עברתי טיפול ברומניה,
אבל דרך המדיקל, אז אני לא יודעת אם זה עוזר. השתמשנו בכסף מקומי, לא זוכרת איך קוראים לזה. היינו בבוקרסט שהיא עיר נחמדה, אבל ק..ר....ררררררההההההה

מצב
הנושא נעול.
למעלה