רוח כזו תביא יופי של גשם

NadavG

New member
לו היה לי סברס בחיים, היתי יותר חכם

אבל לפי תצל לפחות זה נראה מחטיא אותי ומגיע לעכו במקרה הטוב. בינתיים עוד פס מתפתח לו דרומית מערבית לגוש הנ"ל, נקווה שהזה יספיק להתפתח עד הגיעו לחוף (ולפי הנתונים של סנעיר וההתפחות של הגוש לעכו, יש סיכוי טוב לזה)

ronenrad

New member
גם לפי המכ"מ הוא כנראה יפספס את

החוף- גושים קרובים יותר לחוף נעים כמעט צפונה המצב במציאות גרוע מהנראה בתצ"ל בגלל שהרוח בגובה מרחה את הענן מזרחה

NadavG

New member
או הרוח ברום הנמוך קרעה אותו צפונה

NadavG

New member
לוקח בחזרה

הפס החדש ההוא קרוב מדי לגוש הגדול שנכנס עכשיו וכנראה גזילת לחות ע"י הגדול (והתמוככות מסוימת) גורמת לו להתפתח לאט מדי לא משנה מה הסיבה, בכל אופן, הסיכוי שלנו היה ונשאר החזית העיקרית אי שם באופק. אגב, לא שעיינתי במפה אחת לקראת המערכת הזאת (ולא מתכנן להתחיל עכשיו) אבל מרכז השקע נראה כ 150 ק"מ דר' מע' לקפריסין נראה לי מעולה להכנסת החזית כמו שצריך, עם תפרוסת טובה

ronenrad

New member
מערכת קשה לניתוח

ימשום שעם התקרבות השקע ותנועתו דרומה הרוח חגה לדרומיות וכנראה שאת הגוש העיקרי נפספס ונקבל את הפרורים שאחריו

ronenrad

New member
בטווח של 40 ק"מ מהחוף

הרוח חגה לדרומית והענן שט לו צפונה (וחלקו הצפוני פונה מערבה)

NadavG

New member
יפה

לפי התצל נראה כמו שילוב של חזית חמה וסילון.. אין לי כוח לפתוח מפות

NadavG

New member
אם ינוע מספיק מהר מזרחה

לא נפספס כלום. אבל בעוד 12 שעות אם החזית לא תיכנס היא לכאורה תצפין מדי. האופטימיות שלי נובעת רק מהקלות שבה הכל מתפתח. ממש מכלום לשרשרת סיבים בתוך 3 שעות. גם בחזית עצמה יש התפתחות מהירה, אבל 100 ק"מ מאחוריה אין בכלל (אפילו נפער בור ענק מאחורי החזית) ובינתיים? רעמים עמומים ראשונים נשמעים בחיפה (הגיע הזמן באמת) הגיע זמן האקשן

ronenrad

New member
ראה הודעה קודמת הוא נע צפונה

ענן שנע על קו החוף יטפטף מעל חיפה

ronenrad

New member
(הענן לא מרכז השקע) נע צפונה../images/Emo6.gif

אנחנו התיחסנו לדברים שונים אני חושש שהצפון לא ירווה נחת מהמערכת הזו

NadavG

New member
worry not! יצאתי הרגע לראות מה קורה

והרי דווח עדכני - 3 מוקדים ברקים יפיפיים מערבית עד דרום מערבית אלי
מובן שזה לא ייכנס בינתיים כמו שאמרנו, אפילו שאני מדבר על מרחקים של 10-15 ק"מ ממני לא יותר

NadavG

New member
נראה כמו גשם טוב מקו ירושלים דרומה

ובינתיים התחיל כאן גשם קל ככל שעובר הזמןמה שמאחורי החזית נראה פחות טוב. החזית עדיין נראית במסלול התנגשות ישיר

alen p

New member
ובחולון ס"ר חזקה עברה אותי

לפני 10 דקות. גשם וקצת ברד. כרגע גשם קל.

למעלה