רווח בשיניים

gabi_51

New member
יש לי רווח בשיניים, וכל חיי זה הפריע לי.. אך עכשיו הגעתי לגיל מאוחר ועדיין עם החלום לטפל בזה. מה האופציות שעומדות בפניי?

דיברגנט חדש

Well-known member
יש לי רווח בשיניים, וכל חיי זה הפריע לי.. אך עכשיו הגעתי לגיל מאוחר ועדיין עם החלום לטפל בזה. מה האופציות שעומדות בפניי?
לך לאורתודנט של הקופה שלך ותראה מה מציע לך.
לאחר הצעתו, תשקול, אם לקחת אותה או ללכת על פרטי.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כנראה שיש מספר אפשרויות:
להזיז (אורטודונטיה)
למלא בציפוי
להוסיף שן על שתל, במידה שהרווח מספיק גדול.
כל מצב לגופו וכל מצב ותקציבו.
השאלה שלך מאד כללית ולכן אין דרך להשיב כראוי.
בכל מקרה, יש לבחון את מצב החניכיים ולטפל בדלקות במידה שקיימות, לפני שאתה נכנס להרפתקה של טיפול.

meirke12

New member
הי. קודם כל שים על כולם פס ! תחייך כי האמת הוא שזה הכל רק בראש ! אף אחד לא מסתכל ולאף אחד לא אכפת.
עכשיו שהבנו את זה ואנחנו שמחים מעצמינו אפשר לעשות חושבים אפ כדאי לקחת רופא שיניים מומלץ שיטפל ברווחים..
אני מכיר רופא מקסים בירושלים ד"ר איתן אוראל שמו. הכתובת של עמוד הבית הוא dr-orelle.co.il

אם אתה לא מירושלים וזקוק לרופא שיניים בעיר אחרת אז אני רוצה לכתוב לך כמה טיפים שיעזרו לך לבחור רופא שינים טוב עבורך.
1. שאל חברים או הורים של חברים - המלצות מפה לאוזן הם המלצות טובות.
2 . חפש בגוגל רופאים שיניים ותחפש את החלק של ההמלצות. וכשאתה קורא תבדוק אם הממליצים הם בעלי שמות אמיתיים או סתם "המלצות" פיקטיביות
3. לך למרפאה ולנסה ככה להרגיש אם הרופא הזה מרגיש לך מתאים

האופציות שלך אני חושב שהם - יישור שיניים או למינייט (ציפוי) להשלמה.. אני חושב שהאופצייה של יישור טובה יותר אבל תעשה חושבים.
ממליץ לך להתייעץ עם ד"ר אוראל לפני כן.

למעלה