רגל משותקת

שלום רב
רקע, גרושה, ביקשתי ומחכה לתשובות מ סיוע מביטוח לאומי, ועמידר...... ויש לי פגישה עם עו"ד לגבי ביטול ההסכם עם הגרוש שלי.

החלום
אני ביחד עם אחיינית שלי, הולכים לכיוון תחנת האוטובוס, ואנו רחוקות מהתחנה, האוטובוס מגיע, אנחנו רצות להספיק אותו
ופתאום אני נופלת על החול , ופתאום מסביבי גדר , אני בפנים והאחיינית שלי מבחוץ, אומרת לי קומי קומי....... אני מנסה לקום , ורגל ימנית שלי
משותקת, אני לא מסוגלת לקום אין לי כאבים פשוט הרגל קשה ואין אפשרות להזיז אותה, פתאום מגיעים 3 בחורים ואני אומרת לה
הנה הם יעזרו לנו, ואז הם מתקרבים אלינו , מסתכלים אלי במבט מוזר לא חביב.....והיא אומרת לי לא לא
ואז אני מבקשת עזרה מהם והם צוחקים ואומרים אוקיי כל אחד יתפוס לך יד......ואני מבינה שהם זוממים לאנוס אותי
ואני זועקת הצילו הצילו......
והתעוררתי
תודה

אלישבע777

Well-known member
הפרוש שלי לחלום על הרגל המשותקת ועל הנפילה

חלק א – את ואחייניתך רצות להספיק לתפוס את האוטובוס המגיע לתחנה

הריצה שלך לאוטובוס הרחוק, היא בעצם הריצה שלך בחיים. בני- זוג, עמידר, ביטוח לאומי, הגרוש, עורך הדין. כולם רחוקים וכולם בלתי מושגים גם בחלום וגם במציאות. והחלום מתפתח אפילו קשה יותר בהמשך. היה חסר לי רקע על האחיינית ומערכת היחסים ביניכן ולכן לא יכולתי להרחיב מה היא מסמלת בחלומך.

חלק ב- רצף בלתי נתפס של אירועים פתאומיים המכשילים את התקדמותך לעבר האוטובוס (=המטרות שלך)

א. את נופלת ארצה. (לפחות על חול ולא על הכביש או על המדרכה, לכן אין לך כאבים אבל מגיעות צרות אחרות)
ב. מקום הנפילה שלך מגודר. גדר הופיעה לפתע יש מאיין. את בתוך השטח ואחייניתך נשארה בחוץ ואינה יכולה לעזור.
ג. את מגלה שהרגל שלך הימנית שלך משותקת. המסע שלך התחיל ברגל שמאל!! ועדיין לא נגמרו הצרות.
ד. אולי את לא הגעת לאוטובוס וגם אחייניתך אינה יכולה להגיע אליך ולעזור לך - אבל אלייך השרועה על האדמה, מגיעים שלושה בחורים! את מתמלאת תקווה שאולי הם יצליחו לעזור לך לקום.
ה. הם מסתכלים עלייך במבט מוזר ואחייניתך מזהה סכנה ומזהירה אותך!
ו. אינך שומעת בקולה ומבקשת מהם עזרה. הם צוחקים עלייך וכאילו מסכימים לעזור. ומציעים שכל אחד יתפוס לך יד. כלומר לא די שאינך יכולה לקום וללכת כי הרגל משותקת - עוד רגע גם הידיים שלך יהיו משותקות!!
ז. עכשו יורדת לך האסימון שאין ממי לקבל עזרה ואסון עומד להתרחש. את צועקת "הצילו" , אבל אין מי שיושיע אותך. אין פלא שהתעוררת מהחלום הנורא הזה.

החלום בסוף נגמר ללא אסון, אבל עד אז הוא רק הלך והסלים. את לבד במערכה. את משותקת, נופלת וחסרת אונים והסכנות אורבות בכל מקום. זו התחושה שלך בחיים והיא משתקפת בחלום הקשה הזה. בחלום הזה באמת הכל מתפתח רע, אין לך מנוחה. צרה רודפת צרה! אבל בסוף הכלל... את ניצלת! צעקת הצילו ובעצם הכל נגמר! הגעת לתחתית ומכאן אפשר רק לעלות!! כלומר להתעורר וכמובן – לפעול. החלום אומר לך, שצרות יש על כל צעד ושעל. לא צריך לרוץ מהר מדי, כי עלולים לפול. צריך לתכנן את הפעולה שלנו ( השגת האוטובוס שיקרב אותנו אל המטרה) -בזהירות ובמתינות.

לזכור שטוב לנו במה שיש לנו עכשו, כי תמיד יכול להיות יותר גרוע. אם נפלנו לא נורא. העיקר שאין לנו כאבים. אם הרגל משותקת לא נורא, העיקר שאין מסביבנו אנשים שינצלו את המצב הזה. אם אנו לא לבד ( את עם האחיינית), טוב שיש מי שנמצא איתנו ( גם אם אינו יכול לעזור, אנו יכולים לבטוח בו). החלום נותן לנו פרופורציה למה שעלול לקרות ולא קורה! זה רק חלום בלהות (כלומר בראש שלנו ) והמציאות - היא לא עד כדי כך נוראה!!

אז סיימתי בנימה קצת אופטימית. אל תקחי ללב, למרות שהחלום באמת היה קשה! אשמח לחוות דעתך.

היי
מודה דמעות עלו בעייני......
ופתאום נפל לי האסימון אחרי שקראתי מה שכתבת ואולי יעזור לך גם לראות דברים אחרת
3 גברים = אחי , הבן שלי, והחתן שלי = כל כך תומכים בי ואומרים לי כל הזמן אנחנו כאן.
האחיינית שלי - אכן מאוד קרובות , מאז ומתמיד. "האמא השניה שלה" ועוד משהו שקשור אליה, היא לא מזמן התגרשה , ויש בדרך
משפט שכנראה לא יהיה קל.
תודה

אלישבע777

Well-known member
היי
מודה דמעות עלו בעייני......
ופתאום נפל לי האסימון אחרי שקראתי מה שכתבת ואולי יעזור לך גם לראות דברים אחרת
3 גברים = אחי , הבן שלי, והחתן שלי = כל כך תומכים בי ואומרים לי כל הזמן אנחנו כאן.
האחיינית שלי - אכן מאוד קרובות , מאז ומתמיד. "האמא השניה שלה" ועוד משהו שקשור אליה, היא לא מזמן התגרשה , ויש בדרך
משפט שכנראה לא יהיה קל.
תודה
הי יערונת היקרה! מצאת עוד פרוש שלא יכולתי לעלות עליו! אכן מצאת עוד נקודת אור חשובה. שמרי על עצמך והיקרים לך ישמרו עלייך.

למעלה