רגלים נפוחות...מה לעשות?

מצב
הנושא נעול.

IPEROIG

New member
רגלים נפוחות...מה לעשות?

רגלים נפוחות...מה לעשות?
בנות, שלום מה עושים כאשר הרגלים נפוחות? אני עובדת בישיבה (מידי פעם מטיילת במשרד על מנת שהדם יזרום) וגם יושנת עם כרית גבוהה ברגליים, אך כלום לא עוזר! יש לכן המלצה כלשהי להוריד את הנפיחות? אני בשבוע 21!
בתודה!

גולה1

New member
../images/Emo201.gif האמת שלא יכולה לעזור

רגלים נפוחות...מה לעשות?
בנות, שלום מה עושים כאשר הרגלים נפוחות? אני עובדת בישיבה (מידי פעם מטיילת במשרד על מנת שהדם יזרום) וגם יושנת עם כרית גבוהה ברגליים, אך כלום לא עוזר! יש לכן המלצה כלשהי להוריד את הנפיחות? אני בשבוע 21!
בתודה!
האמת שלא יכולה לעזור
לך אולי תתיעצי עם הרופא שלך

אדוינה

New member
חשוב להבדק..

רגלים נפוחות...מה לעשות?
בתודה!
חשוב להבדק..
כולל ל"ד וחלבון וכו'. המשך הריון תקין!

tuttifrutti

New member
חשוב לזוז/להזיז את הרגליים

תודה! אבדק בקרוב...
חשוב לזוז/להזיז את הרגליים
כשאת יושבת עשי תרגילים של השוקיים :השאירי אצבעות כף הרגל על הריצפה והרימי את העק בכשאת לוחצת עם האצבעות את הרצפה. חזרי על התרגיל כמה פעמים ואת הסדרה תבצעי מספר פעמים ביום. גם קומי והסתובבי. כשניתן הרימי את הרגליים על כיסא או גבוהה עוד יותר אם את יכולה. עשי הליכות ע"מ להזרים את הדם/לימפה. הפחיתי כמות המלח שאת צורכת. אל תגרבי גרביים שלוחצים ,זה מגביר את הנפיחות. והמשך הריון בראי!

../images/Emo140.gif ברוכה הבאה

רגלים נפוחות...מה לעשות?
בתודה!
ברוכה הבאה
אני מציעה להיכנס למשטר של מעקב היריון יותר אינטיסיבי. נפיחות ברגליים השלב כזה של היריון יכולה להצביעה על רעלת היריון המתחילה להתעורר. חשוב שתתחילי להיות המעקב לחץ דם (אפילו מהבית) וחלבון בשטן הצורה ריצפה ולעתים קרובות. טיפול: לשתות לשתות ושוב לשתות ממש להצמד לבקבוק מים. תרופה סבתא שמאד עוזרת ואני מדבר בשיא הרצינות: לישון עם עלים של כרוב באזורים הנפוחים. בלי צחוק, זה עזר לפלפלת חבל"ז. ושוב, אנא תעקבי אחר ל"ד וחלבון שטן לעתים תקופות לפחות פעם פעמיים בשבוע. המון מהון בהצלחה

בריזה1

New member
מצטרפת להמלצה לעקוב אחר

רגלים נפוחות...מה לעשות?
בתודה!
מצטרפת להמלצה לעקוב אחר
לחץ דם וחלבון בשתן, ועם המימצאים לגשת לרופא שלך שינחה אותך מה לעשות בהמשך.חשוב לדעת לחץ דם מעל 140/90 נחשב לגבוה ומצריך מעקב רפואי צמוד בעיקר מעל שבוע 20. וכדי שלא תבהלי, כל ההמלצות שכולנו נתנו לך הם רק ליתר בטחון, נפיחות יכולה להיות גם בלי ל"ד וכ"ו.. הרבה בריאות בריזה

מצב
הנושא נעול.
למעלה