רבותיי
עונת הבייספס בעיצומה!

Rossi46 ®

New member
רבותיי ../images/Emo124.gifעונת הבייספס בעיצומה!

לאחר צפייה ממושכת במתאמני אזור המרכז לקראת הקיץ הממשמש ובא , החלטתי להכריז בזאת על פתיחתה של "עונת הבייספס" . למי שלא יודע , עונת הבייספס היא העונה שבה כל חזרזירי המכון שלא מבינים קמצוץ קלוש בתורת האימון לוקים בתסמינים הבאים :
ריבוי מספר סטים ליד הקדמית [15-20 סטים באימון] .
שיטת ה"21" או "777" .
פטישים [למרות שאין להם מושג למה הם עושים את זה] .
ריבוי מספר חזרות ["20 חזרות נותן יותר צורה לשריר"] .
והשוס מבחינתי , סיבוב כף היד לקראת סיום התנועה בכפיפת מרפקים על מנת "לסחוט יותר את הסיבים" [-תשובה שמדריך ענה לי] . לכן רבותיי , הכינו בייספכם לקיץ בדרכים המקובלות , לא בדרכים שעילגי המכון משתמשים . באם אתם נתקלים באחד מהתסמינים הבאים , יש להתרחק מהמתאמן כמו מחתולה נגועת סארס . בברכת "נדפק לי המוח כבר" , עידו .

Rossi46 ®

New member
אין שום רע בפטישים ,

הוא תרגיל מצוין . יש הרבה רע כשעושים אותו מתוך מטרה "לעגל את השריר" ועושים 6 סטים ממנו .

ערן שחר

New member
זה כמו אחד אצלינו היום שראיתי

שתמיד הוא עובד רק על חזה וידים שאלתי אותו מה עם הרגלים התשובה היתה: הרגלים שלי בסדר אז ויתרתי מלשאול אותו על גב וכתפיים

Infin1ty

New member
אני גם לא עובד רגליים

אני גם ככה עולה את נס-הרים פעמיים ואת צובה 5 פעמים

Snirki

New member
יש לי שימוש עבורך, ארז....

אני אהנדס גלגל גדול שמחובר למחולל ואתה תרוץ בפנים כמו אוגר אנושי גדול ותַזִין את רשת החשמל שלי. בימים הקרים שבהם החימום, דוד, תאורה ותנור פועלים בו"ז אולי זה אפילו יאתגר אותך...

Infin1ty

New member
אני כבר לא רץ ../images/Emo3.gif

בדוק תוצאות שלי בדואתלון גלי הדר,חחחח בקטע אופניים הזמן שלי היה דקה אחרי התאומים (דן ורן אלתרמן) ובריצה , חחחחח, עזוב פאדיחה

Snirki

New member
אתה אולי לא ספורטאי חוד בריצה...

אבל גם בהתחשב במגבלות שלך בתחום הריצה אתה כנראה יושב לך במקום טוב במאיון העליון יחסית להדיוטות וחובבנים כמונו. אני נותן לך קרדיט מלא. אם באופניים אתה דקה אחרי האלתרמנים, שמבוגרים ממך בכמה שנים, אז מי יודע... אולי תאכיל אותם אבק יום אחד.

Infin1ty

New member
וגם שים לב

שהם הרבה יותר קלים ממני ובעלי אחוז שומן יותר נמוך, בקרוב אגיע למטרה שלי ואז נראה מה הולך איתי
חוץ מזה שהדקה הזאת זה הכי קשה לשפר, נראה כבר באליפות ישראל בנגד השעון.. וגם אני משקיע יותר באימוני אופניים, להם יש גם שחיה וריצה על הראש..

Snirki

New member
אתה עובד על פלג גוף עליון?

כרוכב אופניים לפחות יש לך יד אחורית, אבל שלא תהיה לי כמו כל מיני הרצים המצחיקים האלה שנראים כמו גיבעול צומח מתוך שני גזעים. זה נראה ממש מעאפן. מקווה שאתה שומר על צורה אתלטית לא רק ברגליים.

Infin1ty

New member
יש לי גוף פרופורציונלי

אומנם אני לא מתאמן אנאירובי כרגע כי זה תקופת תחרויות ויותר מידי עומס = אימון יתר, אבל זה פרופורציונלי..

Infin1ty

New member
אה, יש לי רעיון

תתחבר לגלילים של הרולר שלי, אתמול קרעתי גומיה כי אני עובד חזק מידי..

Rossi46 ®

New member
ארז , אתה פסיכופאט . נקודה .

הלוואי עליי כושר אירובי כמו שלך . קבל

Infin1ty

New member
מזוכיסט יותר נכון ../images/Emo6.gif

כל אחד והמטרות שלו, גם לך מגיע צל"ש גדול על המסה המכובדת שלך.

Snirki

New member
קיבלת "אתיופי של כבוד" ../images/Emo106.gif ../images/Emo13.gif

במיוחד בשבילך

כבר הנדסו גלגל כזה לפניך. הוא אמנם לא חובר למחולל, אבל גם באמצעותו עשו שימוש באנרגיה אנושית, להרמת משאות במקרה הזה. שים לב לשער בצד שמאל למטה - זה שער בגובה של מתניים של בן אדם. התמונה - ממונט סן מישל.

אלי ו.

New member
הזכרת לי מתקן אחר

יש מתקן אימון לסוסים, מעין "קרוסלה" בה הסוס צריך ללכת ומאחריו נעה גדר חשמלית קטנה. ברגע שהסוס מאט הוא חוטף מכת חשמל קטנה ומכאיבה בישבן מה שמחייב אותו להמשיך ללכת בקצב. חשבתי פעם להשקיע במיזם דומה לבני אדם.

Corpus Magnus

New member
פטיש זה אחלה דבר !

לתקוע איתו מסמרים ולהרביץ לאח הקטן. לא סתם, אני אוהב - אחלה תרגיל ... אבל לא הייתי בונה עליו את מרבית הנתח של הבייספס באימון... אגב, כן, למות על אלה שמסובבים את פרק היד... מה זה אגב 21 ? ומה זה 777 ? - שיטת ברגר +111 ?

למעלה