רבותיי - יש לי הצעה קטנה...

Yuvalenko

New member
רבותיי - יש לי הצעה קטנה...

בעקבות התופעה המוכרת והחוזרת של ריבים בין פורומים, והיווצרות קליקות ומאפיות, ודיקטטורות למיניהן (מוקצן בכוונה, תירגעו), חשבתי אולי יהיה נחמד לעשות סוף סוף מחווה משותפת לשני הפורומים, כאות להזדהות עם החיבה של כולנו למזג האוויר, לגשם, לברד, ובעיקר לשלג כמובן.
מה אתם אומרים על משחק כדורגל? 393 נגד 442? יש מתנדבים?

יובל 42

New member
../images/Emo12.gifהשתגעת?

אני לא מכיר משחק כדורגל שהביא שלום. לעומת זאת ההיסטוריה מלמדת לפחות על מקרה אחד שבעקבות משחק כדורגל פרצה מלחמה (הונדורס-גואטמלה אם אני לא טועה) אתה מתאר לעצמך את מהומת האלוהים שתפרוץ אחרי הגליץ' הראשון שאבוקסיס (סליחה, אסף) יביא לרגליים של נמני (סליחה מושון)???? עצתי לך, לך על פינג פונג זה מה שהביא להפשרת היחסים בין סין לארה"ב

Yuvalenko

New member
חח... יש בזה משו.. ../images/Emo13.gif

ואם זה כדורגל בשלג עם כדור אדום?

יובל 42

New member
אני בכל מקרה זקן מידי לזה אבל אם

תצליח ומכיוון שבצעירותי הייתי כתב ספורט אני מוכן לתת את דיווח המשחק בשני הפורומים (הרבה לכבוש - יובלנקו, כן שותפו - זלאמי וטסונמי)

יובל 42

New member
יש לי חדשות בשבילך ידידי.

אני כבר מזמן רושם בשני הפורומים פשוט כאן קוראים לי יובל 42 ובפורום השני אני כותב תחת שם נעורי sharons3

יובל 42

New member
עזוב, לא שווה את המאמץ

המון עוגמת נפש ואכזבה רבתי יש לנו מהוד השרון העננים תמיד עוברים מצפון או מדרום לנו ואף פעם לא מעלינו

tcu6

New member
אתם זוכרים שפעם פרצה מלחמה של ממש

בין 2 מדינות בדרום אמריקה בגלל תוצאה של משחק כדורגל? אתם זוכרים שבקולומביה נרצח שחקן בגלל שער? כדורגל רעיון מסוכן. אבל כתיבה יפה ומוכבדת בשני הפורומים היא הפתרון הנכון.

יובל 42

New member
יעקב, למה לא קוראת ההודעות בדף

לפני שכותבת? אחרי זה מנהל בא ליעקב שואל כמה הודעות מקוריות רשמת היום יעקב עונה אף אחד שולח יעקב בבית שלה אין עבודה אין שפה קשה קשה (בקיצור רשמתי את זה למעלה)

tcu6

New member
יובל סליחה לא קראתי את הודעתך עד

הסוף סליחה.

(בסגנון זוהייר בהלול) ו... הכדור

מונח בטבור המגרש... ו-המשחק יוצא לדרך! הכדור אצל זאלמי, ו-איזה גליץ' של מושון, נראה כאילו זאלמי סוחב רגל... עטר מתחמם, בעיטה... והדיפה יוצאת מהכלל של בועז! חורפן משתלט על הריבאונד...
לחיבור והכדור נושק לשיפולי הרשששששתתת! איזה כדור נדיר, אדיר, כביר ומזהיר! מה אתה אומר, פרופסור?

למעלה