ראש בראש! |פסטרמה|

ראש בראש! |פסטרמה|

אז זו פינה חדשה שאני אעלה פעם בשבוע, והיא ראש בראש, ובה תצטרכו להחליט בין 2 דברים. למשל: בפורום של סימפל פלאן, באותה פינה, צריך להחליט של שיר מבין רשימה, הופעה מתוך רשימה ותמונה. בפורום שלנו זה יהיה קטגוריה אחת של תמונה ואחת של קליפ מיוטיוב. אז התמונות מצורפות. תבחרו תמונה 1-אמריקה או אולי דווקא תמונה 2-בטי הקליפים מיוטיוב: 1. אמריקה פררה זוכה בפרס GOLDEN GLOBE- http://www.youtube.com/watch?v=aNzaMxI771Q&feature=related 2. אמריקה פררה זוכה בפרס הEMMY- http://www.youtube.com/watch?v=_ppIqcvhIz8&feature=related **אני חייבת לציין שאת הסרטונים לקחתי משרשור הסרטונים שעומר העלה, אז תודה רבה לעומר** תענו ותהנו! §נוגה§

בוחרת |פסטרמה|

תמונה- תמונה 2, היא נראית יותר חביבה בתור בטי
תמונה 2
סרטון- היה ממש קשה לבחור, אבל הראשון בסופו של דבר, למרות שבשני מגישים לה את הפרס 2 שחקנים שאני מאוד מעריכה... לא נורא, נתמודד.. סרטון 1

omer719

New member
גם אני אבחר ../images/Emo13.gif

אני גם אקח את התמונה שהיא בטי - 2, כי זאת בטי, והיא חמודה גם בתור מכוערת
ובקליפים, אני גם אקח את הראשון, שם היא ממש הצחיקה אותי עם ה" אביזר הכי טוב " ושהיא כ"כ התרגשה ושכחה את השאלות בכלל, באמת כל הכבוד לה על הפרס

idanoosh17

New member
אני אענה...

תמונה 2...כי לא משנה מה...אין על בטי... סרטון אחד...משעשע משהו

Damn Regret

New member
אני בוחר..../images/Emo9.gif../images/Emo153.gif../images/Emo152.gif

תמונה 2, אין ספק
וסרטון 2 גם.

IreeEena

New member
תוריי לבחור ../images/Emo9.gif

אממ תמונה- 2 כי היא כלכך חמודה בתור בטי
וקליפפ.. התלבטתי המון אבל בחרתי ב1 כי היא ממש מצחיקה שם

דורדור4

New member
גם אני בוחרת!

אני חולה על בטי, אבל לדעתי זאת התמונה הכי טובה של אמריקה, אז אני חייבת לבחור את תמונה 1. ובסרטונים גם את אחד, בערך בגלל כל הסיבות שכתבו כבר לפניי

leraax

New member
תורי!!

תמונה- נו.. כשהיא לא דמות, אין מה לעשות XD סירטון: הראשון.. מהסיבה הפשוטה שהשני לא עולה לי XD

NevaEva

New member
בוחר P:

תמונה 2 - בטי זה תמיד. D: סרטון 2 - לא הבנתי איך הולך הטקס של גלובוס הזהב, אל מי היא דיברה? o.o בסרטון 2 היא גם מדברת בדיוק כמו בטי.. וכן אני יודע שהיא אותה אחת, אבל באותו סגנון של בטי והיא הרי משחקת דמות.. P:

למעלה