ראשית מזל טוב

ס י ג ל י

New member
ראשית מזל טוב

ועכשיו לשאלתי.. לפניי 3 שבועות החלקתי עם האופנוע שלי על כתם שמן בדרכי לעבודה. אנשים טובים שהיו באותו זמן באיזור הרימו את הווספה קשרו אותו ודאגו להזמין אמבולנס.. באמבולנס איבדתי קצת את הנשימה ונתנו לי חמצן וכמובן פינו אותי לבי"ח הקרוב שזה היה איכילוב. שם עשו לי את כל הצילומים ולאחר כ-6 שעות שוחררתי כאשר הרופא אמר בפירוש שאלו מכות ייבשות. היגעתי הביתה סובלת מכאבים ואז התחיל מירוץ הרופאים...אורטופד,חירוג ,נאורולוג וכמובן רופא משפחה. כרגע אני שוכבת בבית מתה מכאבים באיזור החזה,הגב,הכתף וכמובן כאביי ראש שמידיי פעם אני מרגישה פעמונים בראשי. שבוע שעבר רופא המשפחה שלח אותי למיפוי ושם התגלה כי יש לי 5 שברים בצלעות וחשש לשבר ברגל שמאל. ולשאלתי... אתמול צלצלו אליי מהבנק זועמים שניכנס רק חלק מהמשכורת לבנק מכיוון שעדיין לא הגשתי את טפסים לביטוח לאומי <וזה לא באשמתי-בעבודה אמרו שחייבים לחכות למשכורת האחרונה>[ מה אני עושה בינתיים???????? אני מגדלת שניי ילדים לבדי וזה אומר שאני זקוקה לעזרה עם הילדים שכמובן זה כרוך בתשלום,לעזרה בניקיון הבית שגם זה כרוך בתשלום,ועוד ועוד. כשדיברתי אתמול עם עו"ד<עדיין לא שלי> הוא אמר לי שלכל לקוחותיו הוא אומר להשאיר סכום כסף למיקרה כזה.אז לא השארתי!ובנוסף גם לא אהבתי את מה שאמר מכיוון שעל חלב שנישפך לא בוכים!!!! יש למישהו הצעה מה אני עושה בינתיים?????? מללבד היותי מוגבלת כרגע אני מרגישה שמצביי הכלכלי הולך וכורס . שיהיה לכם יום טוב ואני ממתינה לתשובה מהירה תודה מראש

שש לביא

New member
שלום סיגלי

כל שעליך לעשות הוא לפנות לעורך דין שמתמחה בנזקי גוף והוא יפנה לתביעה לחברת הביטוח, עד שאת לא מסיימת את הטיפולים אל לו לאותו עורך דין להגיש את סוף הטיפולים לחברת הביטוח. אם נעדרת מעבר ל10 ימים מהעבודה את רשאית להגיש תביעה לביטוח לאומי והם ישלמו לך את המשכורת הלא משולמת.

ס י ג ל י

New member
אוקיי אבל

תוך כמה זמן אני אקבל את המשכורת???? אני כבר 3 שבועות לא עובדת איך אני אמורה לחיות בינתיים?????

למעלה