ראיתם את פרק 2 של עונה 3?

ראיתם את פרק 2 של עונה 3?../images/Emo58.gif

*אגב, למי שעדיין לא הבין, זה אמריאל בכינוי הישן שלו* ולעניין - פרק 2 עונה 3. איזה מתח
לדעתי זה דווקא לא סטיוארט שדחף אותה כמו שבטח כולם חושבים.. לדעתי זה מישהו ממשפחת מיד, אני נוטה לחשוב קלייר. מכיוון שלכל משפחת מיד יש אינטרס חד משמעי שכריסטינה תפיל את התינוק. וגם כי אם זה יהיה סטיוארט אז זה יהיה צפוי מידי
מה אתם חושבים על הפרק? (מי שראה הכוונה
)

אמריאל

New member
נראה לי שאני יודע../images/Emo58.gif

מי דחף אותה
שימו לב שבתמונה שצילמתי, הידיים הן שחורות, כלומר זו כנראה ווילהמינה

gal194

New member
אבל... ../images/Emo58.gif

איזה אינטרס יש לוילהמינה לדחוף אותה? הרי זה התינוק שלה ובלעדיו היא לא מקבלת שום חלק מהחברה.. טוב אבל אני צריכה לראות את הפרק בשביל להבין, יותר מאוחר אני ארשום את דעתי אחרי שאני אראה את הפרק

בדיוק../images/Emo12.gif

אבל תסתכלי בתמונה
אני באמת נוטה לחשוב שזה או סטיוארט או קלייר

gal194

New member
פרק טוב!! ../images/Emo58.gif

דניאל חזר למוד
וילהמינה כבר לא העורכת הראשית! פרק מעולה נהניתי מכל רגע, למרות שראיתי בלי תרגום אז סביר להניח שפספסתי כמה דברים שוליים, אבל זה לא הפריע לרצף, שיעלה תרגום אני אוריד ואראה שוב. דווקא עכשיו שאני חושבת על זה שוב, אולי בתמונה זאת באמת וילהמינה שדחפה את כריסטינה?
הרי עכשיו כבר אין לה סיכוי לקבל חלק ממוד, אז מה היא צריכה את התינוק? למרות שלמה לה לדחוף את כריסטינה? שיעשו הפלה וזהו. רוב הסיכויים שזאת קלייר, אבל גם לא בטוח. טוב, נגלה בפרקים הבאים. אחלה פרק!!

gal194

New member
ראיתם את הפרק??? ../images/Emo2.gif ../images/Emo58.gif

האמת היא שכל הפרק הייתי בטוחה שזאת וילהמינה שרצתה שיחשבו שזה דניאל אבל לא זאת אלכסיס!! הכי לא ציפיתי שזאתי תהיה היא.. ולא הבנתי - סטיוארט מת בסוף או לא? כי היה נדמה לי שכריסטינה אמרה לוילהמינה "הוא מת". או שהיא אמרה "הוא עומד למות" ?? ראיתי את זה בלי תרגום אז לא ממש הבנתי מה היא אמרה. הסוף- אומיגאד!! אלכסיס היא אבא של דניאל ג'וניור!!
לדעתי היה פרק חזק, למרות שהוא היה דרמטי ולא ממש אופיני לבטי, אבל אני זוכרת שהיו גם הרבה קטעים מצחיקים
ובכלל, כשראיתי את הפרק הראשון של העונה השלישית חשבתי "לא משהו" אבל דווקא שני הפרקים שאחרי היו ממש טובים! מה אתם אומרים?

gal194

New member
אה אה הבנתי ../images/Emo13.gif ../images/Emo58.gif

כריסטינה אמרה "הוא גוסס" . אוקיי :)

coolstar26

New member
וואי פרק 3 ענקקק../images/Emo70.gif../images/Emo58.gif

וואי לא חשבתי שזאת תהיה אלכסיס. מה שכן ממש חשבתי שאלכסיס פתאום תנסה להרוג את בטי או משהו כי היא עלתה עליה...אבל היא לא כזאת! חח.. וואי והשיר שהיה בסוף..כזה מדהים. מישהו יודע אם זה שיר שבאמת קיים או שזה במיוחד לבטי המכוערת? (we tend to forget we're all the same, we all have joy, we all have pain... but if we would remember how beautiful it would be Just breathe....breathhh...) פרק מעולה

NevaEva

New member
איזה באסה, חייב לחכות

כמה פרקים יש עוד לעונה השנייה?

למעלה