ראיתי שאף אחד לא ראה את זה כנראה...

mikmik000

New member
ראיתי שאף אחד לא ראה את זה כנראה...

שזה היה בתוך שרשור אז אני חוזרת על מה שאמרתי בהודעה חדשה.. בואנה בני אדם.. עד כמה מושפעות?...בלי להעליב או משהו אבל השחקנים הם כולה ילדים כמוני וכמו כולם! אז נכון הם מוכשרים וחמודים והכול אבל כול פעם שמישהו מהם רושם הודעה או תגובה כולם מתנפלים עליו... אולי זו הסיבה שיש פה לפעמים שחקנים שנכנסים אבל לא רושמים כלום [ואני יודעת על כמה כאלו לפי המסרים] כי הם מתעצבנים שאח"כ מתנפלים עם: אני אוהב\ת אותך, חולה עלייך, בעלי\אישתי, מה האייסיקיו\מסנג'ר\אימיל שלך?, מה הטלפון שלך? וכו'.. אז אין לי שום דבר נגד הערצה וגם אני מעריצה גדולה שלהם אבל לפי דעתי [וזה רק דעתי אל תתחילו עכשיו להתנפל עליייי!] זה מוגזם..! והשרשור הזה שפה [היה פה.. לא משנה..] הוא רק דוגמא לכך! אדם כולה רצה להגיד תודה וכבר שרשרת ארוכה של תגובות ושאלות כמו אלה שאמרתי. ואני חושבת שאולי אפשר קצת פחות להגזים לפחות.. ואם הם אמרו לכם פעם אחת שאין להם אייסיקיו אז או שאין להם או שהם לא רוצים להביא.. אז אין למה לשאול שוב ושוב ושוב ושוב כי זה לא יעזורר... אם הם לא רוצים הם לאאא יביאו... אההה ועוד משהו אם כבר אני כותבת מגילה.. לגבי המסרים.. שאתם נעלבים כי הם לא עונים לכם במשך שבוע או שבועיים.. תחשבו על זה שיש להם חיים מחוץ לסדרה ולפורום הזה! עצם זה שהם נכנסים בכלל עכשיו שנגמרה הסדרה [ובכלל גם שהיא הייתה] הם רק נחמדים אלינו ואיך אתם גומלים להם בקטעים של נפגעתי וזה בגלל לא ענית לי! או למה אתה לא עונה לי למסר? תחשבו על זה שיש מללאאאא ילדים ששולחים ואין להם זמן להיכנס כול יום ולענות לכולם אז זה מצטבר.. בקיצור אני פשוט הייתי צריכה להגיד את זה פעם אחת כי כבר הרבה זמן אני חושבת ככה.. ואל תתרגזו עלי [כיאילו אפשר להגיב בצורה יפה אבל לא להתחיל להגיד אז לכי מהפורום וזה כי אני רק מנסה להביע דעה פהה..] מה גם שההודעה הזו לא מתייחסת לכול הילדים בפורום וגם לא חלה על כול השחקנים.. מה שאני יודעת זה שאני מתכתבת עם שחקן\שחקנית אחת\ד שאני לא אחשוף את זהותו\ה שאמר\ה לי שזה די מציק שכול הזמן מתנפלים עליהם בגלל השטויות האלו ואני מאמינה שזה לא רק הוא\היא.. אז אני מקווה שאתם מסכימים איתי, ושתפנימו את זה בין אם אתם לא מסכימים ובין אם אתם כן כי אני רק מנסה להקל על השחקנים ולא לבוא באיזה שהיא ביקורת על אפחד פה.. ממיכל.

keton13

New member
הם לא שמים על התגובות שלך

גם זאת דעתי, זה עוזר? לא. לא אכפת להם

mikmik000

New member
כן שמתי לב..חפיף שיעשו מה שהם רוצים

.. אבל הם לא מבינים שהם בעצם פוגעים בפורום ובאיכות שלו.. =\

למעלה