ראיתי עכשיו באינסטגרם שהיא עוזבת ברוב את הדירה

l86

New member
אני מאמינה שהוא באמת היה מאוהב וחשב שזה יימשך לנצח.

ולכן כל מה שהוא עשה בשבילה היה בהתאם לרגשות שלו, גם אם זה ללכת רחוק מדי לפעמים. אולי היא התאכזבה כשירד לו ממנה, אבל זה באמת מה שהוא הרגיש, זה הפאק שלו, הוא מתאהב מהר ואז יורד לו מהר.

פליפ2

New member
ועוד משהו אם היא הבינה שהוא לא רציני איתה. היא הייתה פשוט

להיפרד מימנו זה לא מצדיק לקרוא לו אלים או שחקן. הוא להעיר הערות שהוא שואל שאלות את המרואינים. הוא להגיד שהיא כועסת אליו ולא זוכרת למה.. ואני לא מבינה איך ראו בטחבזיה שהיא אוהבת יותר. אתם אלו שאמרתם שהיא כול הזמן השתלאה ולא נתנה לו לדבר. ברדיו את זה שמעתי ממש לא היה נשמע שהיא אוהבת יותר
ועוד משהו אם עברו לדירה הזאת בגלל הסטדיו שלה

פאפא5

New member
בתוכניתו של חיים אתגר

כן ראו בברור שהיא מאוהבת יותר!!!! בתוכניות הרדיו , שתי התוכניות האחרונות כן היא הייתה נשמעת מעצבנת ומתנשאת אבל אני לא בטוחה שזה בגלל שהיא הפסיקה לאהוב, אולי נפתחו לה העיניים והיא ראתה דברים מסויימים. לסיכום אנחנו לא גרנו איתם ואין מושג איך הם מתנהלים בזוגיות ומה גרם לפרידה.

פליפ2

New member
דרך הגב היא קראה לו אלים לפניהנסיעה לאיטליה

ועדיין נסעה איתו לחול

פאפא5

New member
נו באמת שמעת פעם שיחה בין בני זוג

הוא צחקק אחרי האמירה, הוא ידע שזה סתם והיא פלטה זאת סתם. לא אומרת שהיחסים שלהם בשתי התוכניות האחרונות לא היו נשמעים פחות טובים, אבל היו שם מלא מילים יפות ומקסימות , כרגע את מסננת הכל ונאחזת בפליטת פה אחת, שלא נאמרה באמת ברצינות.

פליפ2

New member
לא הייתי אומרת אם לא הייתי שומעת את התכנית

הוא ממש לא ציחקק הוא יותר נכון לא הבין מה הקשר למה שאמר לבין אלימות

פליפ2

New member
הם דיברו על לימודי הקבלה. וקארין אמרה שאלדד לא מתניין בקבלה

אלדד לא הסכים עם האמירה ואמר שזה כנאה משהו אצלה. אז היא אמרה לו אל תהיה אלים

פאפא5

New member
הוא לא מושלם והיא בטח לא מושלמת

אמרתי זאת בעבר, לו יש הרבה חסרונות בזוגיות, ולה יש חסרונות באישיות שלה שיהרסו לה מערכות יחסים. לא חושבת שהיא התכוונה לאלים כמו שאנחנו מפרשים זאת, יש לה דרך התבטאות מוזרה, וגם התנהגות לא פתוחה, היא לא מסוגלת להתמודד עם מה שקרה והיא מדברת על זה בעקיפין, עד שלא תסתכל לאמת בעיניים ותבין גם את הטעויות שלה, לא יהיו לה הצלחות במערכות יחסים. לעומת אלדד שהוא מודע לחסרונות שלו, אבל ממשיך לעשות את הטעויות שוב ושוב. אופי קשה לשנות.

פליפ2

New member
לה היו הצלחות יותר מאלדד שני מערכות יחסים של שנים

לו היה שנה וחצי לפני עשר שנים. תני לו בבקשה ציטוטים למה שהיא אומרת ברדיו?

פאפא5

New member
אם את קוראת לאכזבה קשה בגיל 18, ולמערכת יחסים עם

בחור איטלקי שפשוט זה נמשך בגלל התלות בו ואחר כך מערכת יחסים של בגידה אחת ארוכה, הצלחה במערכות יחסים, אז אבוי לנו.

פאפא5

New member
אני לא חושבת ככה

לא שכחה , ולא עבר לה, היא לא מאוהבת בו, אבל בטוח לא עבר לה. היא אמרה בהתחלה שזה הפעם הראשונה בחייה הבוגרים שהיא מרגישה כך כלפי גבר וזאת הפעם הראשונה שהיא מוכנה לגור עם גבר. אהבה שאף אחד מהם לא ידע לתעל למעלה, חבל והדיונים עליהם רק מצערים אותנו יותר):

l86

New member
לסיכומו של הדיון, מה שאלדד עושה זה ההיפך מלהשלות בחורה.

נכון שיצא לו שם של נוטש סדרתי, אבל העניין הוא שהוא לא יכול להיות עם בחורה כשהוא מפסיק לאהוב אותה. זה מרגיש לו כמו לחיות בשקר , הוא לא יכול להיות במערכת יחסים עם מישהי שמאוהבת בו והוא לא מאוהב בה. דווקא בגלל שהוא בחור הגון שלא מסוגל לפגוע, הוא מרגיש שהדבר ההוגן לעשות הוא לשחרר את הבחורה למישהו שבאמת יאהב אותה וייתן לה מה שהיא צריכה. הבעיה של אלדד היא שהוא יותר מדי טוטאלי ואז כמו שהוא מתאהב מהר, נכנס חזק לקשר ומוכן לעשות הכל בשביל הבחורה שהוא אוהב, ככה הוא גם מתעייף מהר מהקשר ואז האהבה שלו נגמרת ברגע.

l86

New member
ממש לא, אם כבר ראו שם בבירור שהיא שתלטנית ושהוא נגרר אחריה.

מסכימה איתך. זה גם מה שאני ראיתי.

פליפ2

New member
תמיד כול מה שאנחנו חושבות אנחנו טועות

תראי בפייסבוק של מרטין

l86

New member
זה לא בהכרח אומר שטעינו, הם באמת לא דיברו עד עכשיו.

אז עכשיו הם השלימו, נו אם טוב לו והיא תפסיק להתעלם מקיומו עכשיו אז אני שמחה בשבילו.

פליפ2

New member
צודקת

אבל אני חושבת שהם תמיד היו בקשר הכונה מאז הפרידה. אלדד לא היה משתתף בסרטון גם אפי בטוח לא היה מבקש אם הם לא היו בקשר. שמעי איזה תמונות יפות ממש יפה מרטין.

למעלה