ראיתי מחקר על איזון הצאקרות!

לירן90

New member
ראיתי מחקר על איזון הצאקרות! ../images/Emo140.gif

והבהרת צבע ההילה... הראו בזמן אמת איך משנים אותם לצורה מושלמת ומאוזנת בכמה דקות - ע"י טבילה במקווה ! הראו איך נבדקים לפני ואחרי. זה היה מדהים, לנשים הצבע השתנה ללבן שזה נראה לי הרבה הכי גבוה. ולגברים צבע ההילה הפך לסגול. והצאקרות של הנשים הפכו למאוזנות לגמרי אני גם בזמנו חיפשתי דרכים לאזן בגלל בעיות רופאיות...והתייאשתי לא יאומן, תבדקו לבד

שמעתי פעם על...

ענף של גרניום שחזר עם מתפלל אחד מבית הכנסת, וההילה שלו היתה זכה ומדהימה. אין ספק בעיני, שכוונה, אמונה, ותפילה, משפיעות על ההילה שלנו. אגב, סיגריות למשל, משפיעות גם על ההילה, רק בכיוון השני... עוד סיבה למה לא לעשן אם אתה מטפל, ואם מטופל - לבחור מטפל לא מעשן...

לירן90

New member
כן, אבל....

זה נכון שאם תיקח מתפלל מבית הכנסת שמתמיד - ותבדוק אותו אז ההילה שלו תהיה מדהימה... אבל אני מדבר איתך פה על משהו מדהים- על טבילה של דקה אחת במיקווה ואתה מקבל את זה (לנשים). גברים צריכים גם להניח תפילין ואז ההילה לבנה, אם גבר רק מניח תפילין או רק הולך למיקווה אז היא הופכת לתכלת\סגול שזה גם מעולה. אני ראיתי במחקר שגבר עשה את שניהם ואז גם הצאקרות הפכו להיות מאוזנות וההילה לבנה. אני פעם בשבוע במקווה ומניח תפילין כל יום, גם בימים שלא צריך כמו חול המועד :) התחלתי לפני שבועיים ואני מרגיש הרבה יותר טוב, כי אומרים שכמעט כל בעיה גופנית מתחילה בנפש. כתבתי לכם- היה לי משהו במערכת העיכול, הייתי כותב הרבה בפורום גאסטרואנטרולוגיה בתפוז :)

טוב, נו...

זה נשמע לי כבר גובל במסיונריות עדינה... סבבה, מי שמאמין אני בטוחה שמקווה עושה לו כ-ז-א-ת הילה. גם אני הלכתי למקווה לפני שהתחתנתי וזאת היתה חווייה רוחנית שאזכור לתמיד, בעיקר בגלל הבלנית (ככה קוראים לה, או שאני טועה? ) שהיתה אימהית ומקסימה.. אני אישית מאמינה מאוד שלכל אחד יש את הדבר שלו שמרחיב לו את ההילה. זה בדרך כלל קשור באמונה, אבל אנשים יכולים להאמין בדברים שונים ומשונים ועדיין ההילה שלהם תתרחב (מעניין אם ההילה של דונלד טראמפ או שכמותו מתרחבת כשמדברים על כסף, לא?) . מקווה זה סבבה, טבילה זה סבבה, וכל דבר שאתה מאמין בו, ממש מהבפנים בפנוכו - זה סבבה. אני אישית התחלתי לחקור את התחום שאני קוראת לו "מעוררי הארה" בעקבות ההרגשה שקיבלתי באחת הפעמים שחיבקתי את הכלבה שלי, עוד כשהיא היתה גורה זערורה. אני בטוחה שבאותו הרגע אם הייתי מסתכל על ההילה שלי היית מסתנוור!

לירן90

New member
../images/Emo6.gif למה מסיונריות?!

אני לא דתי בכלל... הבנתי את הכוונה שלך - סגנון "כוחו של התת מודע" להאמין במה שעושים וכו' אך יש דברים שלא צריך להאמין ועדיין רואים השפעה גדולה.

o n m y w a y

New member
אחת החוויות היותר

חזקות ועוצמתיוית עברה עליי כשביקרתי במקווה של האר"י הקדוש בצפת. שעת שחר מוקדמת הייתי לבד.. המים... קפואיייייים!, אין לי מה לתאר חוץ מהחוויות הפיזיות, את כל השאר אני לוקח איתי לכל מקום מאז ומשאיר זאת גם כעת...

למעלה