ראיתי אותו בסופר.

alegra25

New member
ראיתי אותו בסופר.

גבוה, חטוב, פרצוף מסוקס ורציני. עומד ומתלבט בין פסטה פוזילי לפסטה מחיטה מלאה. הוא היה האקס של החברה שלי סיוון, זיהיתי אותו מיד. אני זוכרת שהיא סיפרה לי על אותו ערב שהוא הזמין אותה לארוחה בסגנון איטלקי... האכיל אותה בפסטה אדומה, ואז נתן לה משהו ללקק לקינוח (זאת לא הייתה גלידה איטלקית). "את לא מבינה איך הוא זיין אותי", סיוון סיפרה לי ונשכה את השפתיים, "בחיים לא היה לי דבר כזה. הוא שאל אותי אם אני רוצה לצרף עוד צלע נשית, אם הייתי מסכימה ברור שהייתי בוחרת בך. אז היית מבינה מה זה הסקס של החיים שלך". כשהיא סיפרה לי את זה, חייכתי, ובלב אמרתי "איזה בת זונה, ככה מתנהגות חברות? איך לא הסכמת?". אז עכשיו הוא הולך לבשל למישהי אחרת. חבל שהוא לא בא אליי, אני אוכלת כל כך יפה. באמת. החלטתי להתקרב אליו קצת, בסמוך היה האזור של הלחמים. התכופפתי, שלפתי לחמניה ארוכה עם שומשום והכנסתי לשקית. הוא קלט אותי בזווית העין. "מיכל? נחמד לראות אותך", אמר בחיוך. "טוב לראות אותך", החזרתי לו חיוך, והרגשתי איך שאני מתחילה לבעור מבפנים. הסתכלנו אחד על השנייה, שתיקה של כמה שניות. "אז מה, אתה מבשל?" שאלתי. "לא משהו מסובך, סתם פסטה", אמר והצביע על הפסטה שבחר - פוזילי. "גברים שמבשלים זה כזה סקסי בעיניי..." קרצתי. הוא התחיל לסרוק אותי בעיניים שלו. נעלי עקב אדומות, ירכיים לבנות, שמלה שחורה צמודה, ליפסטיק אדום קיצי. הוא בטח מדמיין עכשיו איך הוא מפשיט אותי ועושה ממני ארוחה איטלקית... מורח על הפטמות שלי רוטב עגבניות חם ומעטר בעלי בזיליקום. מלקק אותי ולא מסוגל לעצור את עצמו. אני כמובן גם צריכה לאכול. אז אני מוצצת לו, חזק, והפה שלי מתמלא ברוטב שמנת חם וסמיך. וואו, כמה זה מספק. אני נושכת את השפתיים בכזה עונג.
עכשיו הוא מתחיל להזיע. איך אני תמיד מצליחה להכניע אותם, רק במבט.
"רוצה לעזור לי לבחור גבינה?", שאל בהיסוס. חייכתי ועניתי "בתנאי שאתה תעזור לי לבחור נקניק".

prostatefun

New member
יאמי.... הצלחת לגרום לי לתיאבון... ולא לאוכל !!!

למעלה