ראיונות לרפואה

erezzzz

New member
ראיונות לרפואה

יש לי ראיון קבלה לרפואה עוד מעט באוניברסיטת ת"א אני צריך להודיע לצבא כדי שיגיד לי מתי אני צריך לעבור את הסדנאת תקשורת שלו?
 
איך זה עובד?

אני לא מבין איך זה עובד שחלק מהעתודאים קבלו כבר זימונים לראיונות לרפואה וחלק טרם... לא אמורים לקבל כוללם בערך באותה תקופה (וכווולם אמורים לקבל לא? כאילו אוניברסיטה לא מעיפה ככה סתם מועמדים אני מניח) אוף זה מעצבן אותי.
 

Eranos

New member
מה?!

אני עוד לא בדקתי את הדואר כבר יומיים (איפה המפתח קיבינימט?!), אבל אני לא מאמין שהם שולחים זימונים כבר עכשיו, בגלל שאין לנו עוד ממוצע בגרויות! אתה בטוח שקיבלת זימון לראיון?! אם כן, למתי?!
 

mickeym

New member
ערן, בלי לחץ ידידי...../images/Emo13.gif

במוקדם או במאוחר גם אתה תקבל זימון
 

Eranos

New member
אני בכלל לא לחוץ...

תביאו לי בנזין!!!! אני הולך לשרוף להם את הבניין!!!!!
 

natalyp

New member
מהההה../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

 

or99

New member
תשובה.

לדעתי כדאי שתודיע, כי יש כמה מועדים לסדנה, ואם ישנו אחד שחל לפני הראיון, כדאי שתבקש להצטרף. תתקשר לחיל הרפואה ותברר. ולאחרים: אל תלחצו! אותי זימנו לראיון בת"א רק ביולי. אם אתם רוצים לברר מדוע עדיין לא זימנו אתכם, אל תתקשרו למזכירות (סתם תקבלו צעקות...), אלא לפנינה מהפקולטה לרפואה.
 

Eranos

New member
תודה אור ../images/Emo47.gif

אני אחכה כמה ימים ואם עדיין כלום אני אברר מה קורה. שוב תודה.
 

erezzzz

New member
אל תדאגו

קודם כל תירגעו גם אליי לא הגיע דואר כבר יומיים(הדוור ה@!#&$) אבל היום בבוקר קיבלתי טלפון מאוניברסיטת ת"א ונתנו לי תאריך...אין לי מושג איך הם קובעים מתי לשלוח את הזימונים ועובדה שמהאוניברסיטה העברית בכלל לא קיבלתי אישור על זה שהמסמכים הגיעו אליהם בכל מקרה אם אתם כל כך לחוצים תתקשרו לפקולטה לרפואה, ותחפשו את פנינה או את הדר....זה מה שאמרו לי לפחות דרך אגב, הצבא לא אמור לדעת בעצמו שקיבלתי זימון לראיון? בכל מקרה אני אתקשר לברר...תודה
 
למעלה