ראיון עם יוצר הסדרה "האחיין שלי בנץ"

אוסווין

Active member
היי כולם! אז יש סדרת ילדים ונוער שמשודרת עכשיו בחינוכית שקוראים לה "האחיין שלי בנץ", ואני אוהב סדרות ילדים ונוער והסדרה הזאת הדליקה אותי אז יצרתי קשר עם היוצר שלה, דרור ויידמן, וראיינתי אותו לערוץ היוטיוב שלי. אם זה מעניין אתכם, אתם מוזמנים לצפות :)

הנה מה שאנחנו מדברים עליו בסרטון ומתי:
00:00 - התחלה
00:51 - איך נולדה הסדרה
03:14 - תהליך הפיתוח
05:52 - אורי ורד (בנץ)
09:17 - נועה כהן (נטע)
11:12 - נועה אסטנג'לוב (ניצן)
12:21 - אמה אלפי (יולי)
13:19 - אפקטים
15:13 - האולפן שלי בנץ
17:28 - נס ציונה
18:26 - כיוונים לעונה 2
19:12 - סוף

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
יצרת איתו קשר וראיינת אותו? איזה מגניב. גם שחשבת על זה וגם שהעזת וגם שזה אפשרי בכלל וגם שהוא זרם בלי שיש לך שום קשרים עיתונאים.
שמעתי על הסדרה הזאת כמה ביקורות טובות (מישהו אפילו השווה לפיג'מות!! שזה הגביע הקדוש של קומדיות ילדים ישראליות) אז אולי אני באמת אבדוק את זה מתישהו.
איפה רואים?

אוסווין

Active member
יצרת איתו קשר וראיינת אותו? איזה מגניב. גם שחשבת על זה וגם שהעזת וגם שזה אפשרי בכלל וגם שהוא זרם בלי שיש לך שום קשרים עיתונאים.
שמעתי על הסדרה הזאת כמה ביקורות טובות (מישהו אפילו השווה לפיג'מות!! שזה הגביע הקדוש של קומדיות ילדים ישראליות) אז אולי אני באמת אבדוק את זה מתישהו.
איפה רואים?
אכן יצרתי קשר וראיינתי אותו :)
רואים ביוטיוב! "כאן" מעלים הכל. ממש אחלה סדרה.

מילי08

Well-known member
הטלוויזיה שלי בבית נדלקת רק על חינוכית אז יצא לי לראות פה ושם אבל אף פעם לא התעכבתי על זה.
מגניב שפנית אליו. ראיון מאוד מקיף. כל הכבוד |רוק|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מאוד מגניב שפנית אליו לראיון ושהוא הסכים.
רק צפיתי בקצת קטעים מהראיון, כי אני בכלל לא מכיר את הסדרה, אבל מעניין מאוד (ומצחיק) מה שהוא אומר על תהליך הליהוק של השחקן הראשי.

עכשיו גם הצצתי קצת על מה הסדרה וזה נראה נחמד.
צפיתי בטריילר, קטע מהפרק הראשון וקטע מפרק מאוחר יותר.
אולי אני אכניס את זה ללוז שלי מתישהו

למעלה