ראיון עם אנסטסיה על הקו בגדים שלה

רובע

New member
ראיון עם אנסטסיה על הקו בגדים שלה

איזה עיתון אוסטרי עשה ראיון איתה בקשר לקו בגדים ובאנסנסורד תרגמו את זה לאנגלית... הראיון
: With Sex & Soul Interview with Anastacia about her new fashion line, her favourite designer and her Breastcancer-awareness project. Fans of her voice have to be patient: Before 2008 there won't be a new album by Anastacia. In exchange, her own clothing line will be released in nearly 4 weeks. KULT talked with the singer in Los Angeles. KULT: You were dressed amazing during your last, hot performance at the Life Ball in Vienna. Did you take that already from your own collection? Anastacia: Oh - yeah - Vienna! I had such a great time in this beautiful city. No, they were chosen by me but not from my own designed clothes. They just will be released on August 17th. KULT: How did all this start? And when? Anastacia: I always had my own fashion-ideas for myself. And I went with them to my favourite fashion designer, Roberto Cavalli and he produced them for me. But I always wanted to do something for my fans too and I searched for the right partnership. And sOliver searched someone too. Two years ago they came to me and I was directly thrilled. KULT: How is your Cooperation looking like? How much Anastacia is in the collection? Anastacia: One-hundred-twenty percent. I put my heart and soul into everything I do. But I hadn't expect, how hard it is. I learned more than I ever thought. KULT: For example? Anastacia: I knew, it would be difficult to design something for all women, independant from figure and height. Because until then, I had only dressed one woman, me and I wasn't sure if I could assigned that on every other woman out there. Now I know that it is possible if you only do the right cuts and forms. KULT: How many people work on the collection? Anastacia: sOliver made a whole Team available to me and I took David Dalrymple, Desinger of Patrice Field, with me. I worked with me often in the past. Mainly for my red carpet appearances. He's a great Designer and very creative. For myself, fashion has much to do with art. KULT: Who should wear your fashion? Anastacia: It is my intention to appeal as much women as possible. I know that I can't satisfy everone. My major attention is that everyone should be comfortable. I want to give women a good feeling. The clothes are sensual, feminine and very sexy. Like I love it too. KULT: Wich world is more difficult, the World of Music or of Fashion? Anastacia: The fashionworld is much more complicated. There are so much more possibilities to express yourself. On the other hand it is less personal than a song. To be creative with words is clearer; to express yourself with fashion is so much ambiguous. I recognised that a total different part of my brain is dealing with it. KULT: For promotion you did a photoshoot near a deserted goldmine outside Los Angeles. Do you will be also present at the Launch? Anastacia: Because sOliver is a german company there will be particularly actions and events in Cologne, Munich and Frankfurt where I will be there. KULT: And how will it go on musical? Anastacia: Although I realised that fashion and music has much sympolic in common, I wanted to devote completly in fashion. I took a take-off. That means, for a certain time there won't be a new song, no DVD, nothing. Maybe 2008 there will be something new again. KULT: What will your fans say about that? Anastacia: I hadn't a break since six, seven years. I need one. Now I toally concentrate on fashion. I have to do every month a new collection, ten a year. I'm already in April next year. Things have to be produced and delievered. That need time. Sometimes I even don't know in which month we are in. I love it. וזהו

MoWz

New member
HOO MY G!!! אתם קראתם!?!?!?!

אנסטסיה בהריון?!?!?! והיאלא אומרת בנתיים ממי!!! יייייייייווו לא הבנתי מזה קשור לקו בגדים אבל היא אומרת שהיא בהריון1! עכשיו,כולם לקרוא את הראיון הזה ממהתחלה עד לסוף!!! אולי פיספסתי מי האבא

FreakOfNature

New member
כמעט גרמת לי לקרוא את זה

אבל אני לא טיפש... אם היא הייתה בהריון הייתי כבר קורא על זה לפני שזה היה מגיע לפה באיזה מקום אחר
לא נורא...

../images/Emo109.gif../images/Emo210.gif אם לא הייתי קוראת

את ההודעה של יגאל כמעט הייתי מאמינה לזה...

אוף!!! רק ב2008 היא תוציא אלבום חדש

וגם זה לא בטוח!!! אין כלום בינתיים!!! אפילו לא שיר מסכן.... DVD משהו... היא מוציאה בגדים גם עד שנה הבאה..... אוף...............................

Miss Jen

New member
אוף... =\

יש מספיק בגדים... אני כבר מתה שיצא לה אלבום חדש ובמקום זה היא מתרכזת בבגדים...

../images/Emo109.gif../images/Emo210.gif נכון אבל

כל אומן רוצה לנסות דברים שונים. אנסטסיה פרחה מאד בקריירת השירה ועכשיו היא עושה הפסקה. והיא מנסה לדגמן ולעצב ומצליח לה לא רע... ככה היא מתפרנסת מתחומים שונים, זה הרבה יותר מעניין ורווחי. לא צריך להתלונן על זה, כי גם זה סוג של עבודה. והיא בנתיים נחה, ואני מניחה שהיא לא שוכחת את האלבום... אגב ג'ן , סתם בשביל שתדעי ולא תהי בבאסה בגלל זה כבר ב-1.9.2006 יוצא בחנויות בארץ בושם שהיא משווקת. אני קונה אותו גם אם הוא יהיה מסריח

רובע

New member
מה הוא יוצא בארץ?

אני שמעתי שהוא יוצא בחנויות נבחרות באירופה או משו כזה..נקווה שהוא יצא פה... וזה טיפשי לקנות אותו אם הוא מסריח:$ את באמת אומרת לי שתשימי בושם שאת לא אוהבת?

../images/Emo109.gif../images/Emo210.gif

אם הוא יוצא בניו פארם שזה בינלאומי אז יהיה גם פה... ואני לא יודעת אם אני אקנה. תלוי עד כמה הוא יסריח...
אני לא אשים בושם שאני לא אוהבת בשום פנים ואופן

Miss Jen

New member
XD מגניב

נראה.. אולי אני ה1.9?? WTF? היא לא יכולה לבחור יום מוצלח יותר? חח

../images/Emo109.gif../images/Emo210.gifכן זה בדיוק

מה שמצחיק בכל העניין. אבל אולי זה ישמח קצת את החזרה לבצפר... לא נראה לי שהיה לה אכפת מה זה עושה לתלמידים... כמו שלא אכפת לה שבנתיים מלא מחכים שהיא תוציא אלבום וזה לא ממש מעניין אותה כרגע. כי בקטע של אופנה... כשהיא בעצמה מסבירה שמוזיקה זה משהו הרבה יותר ישיר ואישי.

רובע

New member
רוצים שאני אתרגם לכם לעברית?

למרות שלקרוא באנגלית זה אולי שניה אחת יותר לקרוא אבל לאמשנה...:$ אם בא לכם תרגום תגידו לי:$

FreakOfNature

New member
בא לנו סיכום

גם בעברית אני לא אשב לקרוא דבר כזה ארוך. תקראי ותתמצתי בכמה משפטים בבקשה אם היא אמרה משהו חשוב / שלא ידענו.

רובע

New member
ועכשיו יגאל..רק בשבילך..סיכום../images/Emo9.gif

אנסטסיה לא מחדשת הרבה בראיון הזה...היא מספרת שפעם היא עיצבה לעצמה בגדים בעזרת רוברטו קבאלי [השם שלו לא נראה יפה בעברית:$] והיא חששה מלעצב לנשים אחרות כי כולן שונות וכלאה דברים אבל שאם יש גזרה נכונה אז זה יכול להתאים לכולן...היא אומרת שהבגדים סקסיים וחושניים והיא אוהבת אותם.היא מספרת שלפני שנתיים פנו אליה מס.אוליבר כי הוא גם חיפש שותף והיא ישר התלהבה. היא אומרת שהיא משקיעה מעצמה והיא מעורבת בכל התהליך של עיצוב הבגדים לגמרי. היא מנסה לפנות לכמה שיותר נשים עם הבגדים שלה ולגרום לכולן להרגיש בנוח. היא אומרת שעולם האופנה מסובך ויש יותר אפשרויות להביע את עצמך בו מאשר במוזיקה אבל שמוזיקה ושיר זה יותר אישי. יותר קל לה להביע את עצמה במילים ולהיות ברורה, ואילו עם אופנה זה הרבה יותר מעורפל. היא תהיה נוכחת בכמה מהאירועים של השקת הקו בגרמניה בגלל שהחברה היא חברה גרמנית. מבחינה מוזיקלית היא אומרת שאולי [שימו לב ל"אולי"] ב2008 יהיה משו חדש. היא צריכה הפסקה שלא הייתה לה כבר 6 או 7 שנים והיא רוצה לתת את כולה לאופנה. בקיצור..היא חוזרת על עצמה בכל מקום כל הזמן... דרך אגב...זה כנראה אומר שIYE לא יצא בכלל..חשבתי שאולי בגלל יחצ"נות הם רוצים לשחרר את הבגדים הבושם והשיר באותו זמן בערך אבל כנראה שלא:$ and that's it:p

אני לא יודע מה ארוך יותר... הסיכום

או התרגות שלך.... טוב שקראתי באנגלית חחחח אבל זה עדיין מעצבן שלא יהיה דיסק לפני 2008!!!

רובע

New member
טוב..אותו ראיון רק בעברית../images/Emo3.gif

עם סקס ונשמה: ראיון עם אנסטסיה על קו הבגדים החדש שלה, המעצב האהוב עליה והפרוייקט שלה להגברת המודעות לסרטן השד. מעריצים של הקול שלה יצטרכו להיות סבלנים-לא יהיה אלבום חדש שלה לפני 2008. במקום זאת, ישוחרר קו בגדים משלה בעוד 4 שבועות כמעט. קולט [נקרא לו ק' כי אני לא בטוחה שזה השם שלו בעברית. הוא גרמני אז זה מבוטא שונה נראה לי:$ ר.ר.] דיבר עם הזמרת בלוס-אנג'לס. ק': היית לבושה מדהים בהופעה האחרונה הלוהטת שלך ב"לייף בול" בווינה. לקחת את זה מהקולקציה שלך? אנסטסיה: אוו-כן-וינה! היה לי כל כך כיף בעיר היפהפייה הזו. לא, הם נבחרו על ידי אבל לא מהקולקציה האישית שעיצבתי. אלה ישוחררו רק ב17 לאוגוסט. ק': איך כל זה התחיל? ומתי? אנסטסיה: תמיד היו לי "רעיונות אפנה" משלי לעצמי, שאיתם הלכתי למעצב האופנה האהוב עליי, רוברטו קבאלי, והוא יצר אותם עבורי. אבל תמיד רציתי לעשות משו גם בשביל המעריצים שלי וחיפשתי את השותפות המתאימה. ס.אוליבר חיפשו מישהו גם כן. לפני שנתיים הם פנו אליי ואני התלהבתי מייד. ק': איך שיתוף הפעולה ביניכם נראה? כמה "אנסטסיה" יש בקולקציה? אנסטסיה: מאה ועשרים אחוזים. אני משקיעה את הלב והנשמה שלי בכל דבר שאני עושה. אבל לא צפיתי כמה קשה זה יהיה. למדתי יותר ממה שאי פעם חשבתי. ק': לדוגמה? אנסטסיה: ידעתי שזה יהיה קשה לעצב משו לכל הנשים, שתלוי בגזרה ובגובה [אני לא סגורה על התרגום הזה...אני יודעת מה זה אומר אבל אין לי מושג איך לתרגם את זה כי זאת צורת ניסוח שלא קיימת בעברית..יש מצב בתרגום לאנגלית עשו טעות ובגלל זה זה נראה לי כזה מוזר...בכל מקרה השלמתי לפי מה שהיא אמרה ואומרת תמיד בראיונות אחרים:$ ר.ר.]. עד אז, עיצבתי רק לאישה אחת, ולא הייתי בטוחה אם אני אוכל ליישם את זה על כל הנשים בעולם. עכשיו אני יודעת שזה אפשרי רק אם עושים את הגזרות והצורות הנכונות. ק': כמה אנשים עובדים על הקולקציה? אנסטסיה: ס.אוליבר הקצה צוות שלם שיהיה זמין בשבילי ואני לקחתי את דייוויד דרלימפל, המעצב של פריס פילד איתי. הוא עבד איתי לעיתים קרובות בעבר. בעיקר לקראת ההופעות שלי על השטיח האדום. הוא מעצב נפלא ומאד יצירתי. לדעתי, לאופנה ואומנות יש הרבה מהמשותף. ק': למי מיועדים הבגדים שלך? אנסטסיה: הכוונה שלי היא למשוך כמה שיותר נשים. אני יודעת שאני לא יכולה לרצות את כולן. המטרה שלי היא לגרום לכולן להרגיש בנוח. אני רוצה לתת לנשים הרגשה טובה. הבגדים חושניים, נשיים ומאד סקסיים. כאילו, גמני אוהבת אותם! ק': איזה עולם יותר קשה, עולם המוזיקה או האופנה? אנסטסיה: עולם האופנה מסובך יותר. יש כל כך הרבה יותר אפשרויות להביע את עצמך. מצד שני זה הרבה פחות אישי מאשר שיר. להיות יצירתית עם מילים זה הרבה יותר ברור; להביע את עצמך עם אופנה זה הרבה יותר מעורפל. שמתי לב לזה שאני משתמשת בצד אחר לגמרי של המוח שלי כשאני מתעסקת בזה. ק': למטרות קידום, עשית פוטושוט [שוב, אין מילה בעברית שמתרגמת בדיוק...לפחות לא אחת שאני יכולה לחשוב עליה כרגע:$ ר.ר.] ליד מכרה זהב נטוש במדבר מחוץ ללוס-אנג'לס. האם תהיי נוכחת גם בהשקת הקו? אנסטסיה: בגלל שס.אוליבר היא חברה גרמנית, יהיו אירועים מיוחדים בקולון, מינכן ובפרנקפורט בהם אני אהיה. ק': ואיך העניינים מבחינה מוזיקלית? אנסטסיה: למרות שהבנתי שלאופנה ומוזיקה יש הרבה במשותף, אני רציתי להקדיש את עצמי לגמרי לאופנה. לקחתי פסק זמן. זאת אומרת שלתקופה מסויימת לא יהיה שיר חדש, לא DVD, כלום. אולי ב2008 יהיה משו חדש שוב. ק': מה המעריצים שלך יגידו על זה? אנסטסיה: לא הייתה לי הפסקה במשך שש או שבע שנים. אני צריכה אחת. אני עכשיו מרוכזת לגמרי באופנה. אי צריכה לעשות כל חודש קולקציה חדשה, בסה"כ עשר בשנה [אין 12 חודשים בשנה? אווף עד שהצלחתי ללמוד משו אחד מכיתה א' עכשיו הולכים ומנפצים לי את האשליה שאני יודעת משו
]. אני כבר באפריל של שנה הבאה. דברים צריכים להיות מופקים ומיושמים. זה דורש זמן. לפעמים אני לא יודעת באיזה חודש אנחנו. אני מתה על זה! וזהו

למעלה