ראיון גריעה

jon71

New member
ראיון גריעה

שלטם רב
אני משוחרר 3 וחצי שנים קראו לי כמה פעמים למילואים ופעם אחת דחיתי פעם שנייה הבאתי אישור מרופא. יש לציין שאני עושה מילואים בגדוד סדיר ואני נמצא בתותחנים אז לפעמים קוראים לי לאימון של הגדוד ולפעמים לגדוד השני של האגד (חטיבה).
סתם ככה ברגע שהגעתי לא היה לי מה לעשות כי לטבחים בגדוד סדיר אין מה לעשות בטח ובטח באימון אבל יוצא מצב שכל פעם מביאים אותי סתם ופשוט מתי שמתחשק להם. אני סטודנט קשה לי להחסיר ימים. לפני חודש התקשר אליי המפ שהוא גם המפקד שלי ועשה לי ראיון גריעה ואמר הקצינת קישור תיצור איתך קשר ויחליטו מה לעשות איתך. דיברתי עם קצינת הקישור שלי ואמרה לי שעליתי לוועדה שהתשובה שלילית ואני נשאר בגדוד.רציתי לשאול מישהו יודע על התהליך של זה אם התשובה שלילית למה עשו לי ראיון גריעה? מותר לי לדבר עם המגד שלי לבקש את הטלפון שלו זה משהו שעושים? מה הסיכויים שלי לצאת מהצבא?
תודה מראש.

alimaben1988

New member
תשובות

אתה לא היחיד שהוא סטודנט וצה״ל מזמין אותו למילואים ואתה גם לא היחיד שקוראים לו למילואים ומביאים אותו סתם.
&nbsp
לגבי תהליך הגריעה, אין לי מושג על התהליך ולמה עשו לך אותו. כנראה היה איזה שהיא סיבה.
&nbsp
לגבי השיחה עם המגד, אתה יכול להגיש בקשה דרך האתר של המילואים לשיחה ו לדבר עם משרד הקישור.
אתה צריך סיבה טובה כדי לצאת מהמילואים.

למעלה