ראג קווילט

happpy

New member
ראג קווילט

בוקר טוב
אחרי שתפרתי לפני שבועיים ראג קווילט לחברה שילדה אתמול וכל כך נהניתי, החלטתי לתפור עוד אחת. אז אמנם אין לי למי לתת אותה ואין לי שימוש בה (לפחות לא בזמן הקרוב), אבל נהניתי מעצם ההכנה. הראג קווילט באורך ורוחב 90 ס"מ והמילוי הוא סדין כותנה לבן וישן (היום אומרים וינטאג') שהיה של סבתא שלי (מיחזור). תפרתי גם כיס למוצץ, אפשר לראות אותו בצד שמאל למעלה, (מצויין על ידי תחרה) ושלוש לולאות לחיבור של משחקים על ידי לולאות פלסטיק של שילב. הראג קווילט עוד לא עברה כביסה אז אני מניחה שהיא תשתנה לאחריה. יום טוב וקריר לכולנו

הצד השני הרבה יותר עדין ויפה

לאחר כביסה קויי הגזירה שלך ישתנו מאוד יפה, עדין כבר אמרתי.

תחיק

New member
../images/Emo13.gifשמיכה קייצית וכייפית. ברוכה הבאה ואחלה

של שידרוגים...

sue444

New member
ממש אהבתי גם את התוצאה וגם את המחיזור

סדין. חוצמזה אני גם מתה על שלוב ורוד צהוב, ועובדת על שמיכה כזו משל עצמי! (טלפתיה?)

מימס

New member
שמיכה מקסימה !../images/Emo140.gif

אין ספק שכביסה תעשה בה פלאים, לכן הסגנון שלה נקרא גם shabby chic.

shukpuck

New member
רעיון ממש ממש חמוד

להוסיף כיס למוצץ ולולאות למשחקים! ונחמד שתפרת רק בשביל הכיף ולא למטרה מסויימת... הלואי עליי - אני במרדף התחייבויות..אם המילוי הוא סדין כותנה - זה יוצא מספיק עבה כדי שיהיה נחמד לשכב עליו? או שזה מיוחד להיות שמיכה? לא הנתי.. מה שכן - הבדים יפים! עושים הרגשה של וינטאג', לא רק המילוי.. רק מה? אני לא מבינה למה לצלם לפני שזה גמור - בעיניי, לפני הכביסות זה לא תוצר גמור (סליחה, כן? בלי להעליב..) ולכן אני דורשת תמונה גם אחרי הכביסות!! אני מתה על המראה השאבי הסופי.. ונראה לי שלשמיכה הזו יש פוטנציאל גבוה להיות משגעת!

צולצולה

New member
מקסימה !!!!

בזמן האחרון אני נמסה לגמרי למראה בדים כאלה שעושים לי תחושת נוסטלגיה לסדינים של פעם... קניתי גם תיק בסגנון הזה...זה יפייפה בעיני !

סיגלין

New member
שמיכה ממש מקסימה , והבדים משגעים

מה זאת אומרת אין לך למי לתת , המון יקפצו על המציאה.

happpy

New member
תראי...

לתת אני תמיד שמחה, אבל אם זה לא היה מגוכך הייתי ישנה איתה בעצמי. נחכה שתהיה לקוחה פוטנציאלית במשפחה או אצל חברה קרובה בכדי להפרד ממנה.

מ י כ ל פ

New member
קודם כל טוב זה משגע

וחוץ מזה גאה בך על הדיוק - השמיים הם הגבול מבחינתך...

happpy

New member
תודה, כיף לפגוש אותך גם פה

ואיך זה שאנחנו גרות באותה עיר ועוד לא נפגשנו? אני כל הזמן חושבת שבטח נפגשנו ואנחנו אפילו לא יודעות. ואני כל הזמן מופתעת כשאני מוציאה את הסיכות ופורשת את שורות הריבועים שתפרתי ורואה שלא יצא כל כך נורא, כי אני ממש לא מדייקת ולפעמים לוחצת עד הסוף על הדוושה בחוסר סבלנות.

למעלה