ק-י-ב-י-נ-י-מ-ט

dandin73

New member
תודה שזכרת אותי....ממי! + סקר :)

זה לא נכון... באתי בנסיון לפתוח פה דף חדש ולדבר רק על סקס + תמונות ככה שיהיה לאנשים מה לראות בעיניים אבל הפורום פה נהפך לסניף של מינה צמח... כל יום סקרים... איפה השגעונות והסיפורים האישיים ? איפה התמונות של יפה ושופעת ? או ETERNITY המקסימה שעושה לי ת'יום ?? איפה ?? יאללה ביי

אנדר, אני מחזיק ממך אינטיליגנט

בבקשה, אל תהרוס. החתימה שלי היא רק עוד כיוון שאולי יכול להביא לי עבודה [אחרת ממה שיש כיום, כי אני לא מובטל - לידיעתך] והיא ממש לא הסיבה להמצאותי פה. תרגע או שאשלח עליך את תוקית.

tokit

New member
היי כפרה..

מסכימה איתך מאה אחוז. ולכן כל כך שמחתי לקפוץ היום לביקור ולראות הודעות שלך, של "לא שפוי" ושל עוד כמה ותיקים ומוערכים. אולי נחזיר את הפורום לימיו העליזים והטובים??

../images/Emo45.gif

הופההה !

גם ההיעדרות שלך ניכרת מאוד... ועכשיו, כשקפצת לביקור, במקום לאפשר לקוראים ליהנות אתה שולח לנו גרפיקה... מה אירע לך? :)

מממממ ../images/Emo4.gif

האמת תהיתי מי באמת "התגעגע" אליי... הרשימה דלה ומצומצמת. אבל אם שאלת אז כמה וכמה דברים שרובם לא קשור לפורום. מה שכן קשור לפורום הוא באמת המיאוס מחלק מהתכנים שחוזרים על עצמם בכל תקופה. מעניין אם היינו שואלים קבוצה של רומאים, על עבדיהם, אי שם לפנה"ס, את אותם שאלות שעולות כאן, האם התשובות היו שונות

רואה? גם גל נסחף בגל הגעגוע... עוד

מעט אולי גם בלתי תבוא...??? חסרונה בולט מאוד.

אל תטעי

לש"ז ואנוכי היינו מתמסרים מדי פעם כשהוא היה מתפנה מעיסוקיו ונותן גיחה לפורום. אפילו במסנג'ר היינו מדברים ותאמיני לי שהשתדלתי להשאיר אותו מעודכן.

תודה לשניכם...

אבל "הלקאה עצמית" ועוד "קבוצתית"?!? לא נראה לי. אמנם במתמטיקה יש קבוצות של שני איברים, שלושה ואף בלי איבר בכלל אבל בקרב חבר בני-אדם...2 הם עדיין לא מחאה המונית
. וכעת (לאור דבריי) אני חושב לי שתדמיתי בעיני ה"ירוקים" של הפורום היא באמת כשלדינוזאור

למעלה