ק-י-ב-י-נ-י-מ-ט

Gardner

New member
נראה לי שאתם סתם מתלהבים

מנוסטלגיה. אני לא רואה שום הבדל מפעם. הניקים מתחלפים, תמיד. אבל גם דור "אשר ידע את יוסף" זה לא כזה ביג דיל. תמיד יש כאן מליון זייני מוח, ומידי פעם מישהו כותב משהו מעניין. זה הדיל בפורומים כאלה. אבל לא נורא...

D a r k m a n72

New member
עוד שירשור מיותר..

" דור אשר לא ידע את יוסף " נו באמת..

dandin73

New member
יקירתי, בתור אם כל הדינוזאורים...

מה פה היה פעם בפורום ??? תני דוגמאות...תיאורים איך הפורום היה נראה ??? אני הגעתי לכאן בגלל המלצה של חבר וזה בשבילי סתם FUN. יש פה שרשורים שאפשר לפול מצחוק מהבבל"ט :) פעם הייתי חבר בפורומים ב- IRC או ב - BBS למי שזוכר מה זה. היה שם דואר כזה כמו פורום INTERUSER שהייתי מדבר עם אנשים מכל העולה על הכל...ואפילו הכרתי שם מישהי שבאה לארץ ו.... נו ?? יאללה ביי

Multik

New member
Irc still alive!

I coming from the same age i still remember more than 50 commands for for i remember the first forums it was real better and he u russian speaker still there is a lot of good forums on russian other way u have to read this shit and belive of that could be worth!

dandin73

New member
פריהיסטורית ../images/Emo22.gif

הכוונה לפז"מ, לגיל ? לתרגיל ? לחו"ל ? :) איך שמה ? איך ההתאקלמות ? גם אני הייתי איזה חודש בחו"ל....לא משהו רציני אבל אין כמו בארץ... כמה שחרא.... יאללה ביי נ.ב. את נכנסת לפורום מחו"ל וכותבת ? איזו השקעה....יש איזה ג'ון חדש עשיר עם חווה שהכרת ???

תזכיר לי מי אתה בכלל????

אני מבינה שלא אמרו לך שלא להכניס ידיים למטחנת בשר כשהיא פועלת .... צנזר ומייד!

עדיבן25

New member
חחחח, אפשר לפתוח

פורום "57 המקורי" על משקל "דנה'לה של הצ'אט המקורית" :) כן, אני מתאר לעצמי שההודעה הזאת נכנסת לקטגוריה של "99% שטויות"

זה נכון. לא מכלילה באופן גורף. אתה

צוחק עליי??? כי אתה בהחלט מכיר את הגישה שלי... ויודע שהחמאתי לגיל הנדון. אז מה ? זו היתה ירידה עליי? :)))) ולגופו של עניין: מאמינה שבגילאי 30 + מצטבר יותר ניסיון חיים. אבל מטומטם בן 40+ ישעמם אותי הרבה יותר מכתיבה של בן 20 חכם ויצירתי...

sardukar

New member
מה שנכון נכון אבל

אני לא מסכים למה שאת אומרת על וירטואליה ומציאות. בסופו של דבר כל הרעיון של הפורום הזה הוא לגרום הנאה לחברים בו. הפורום נהיה הרבה יותר סגור משהו היה כשהצתרפתי לפני קצת פחות משנה. אני כל הזמן רואה אנשים זמניים שלא מחזיקים מעמד יותר מחודש מכיוון שיורדים עליהם או שלא מתייחסים אליהם (או שגורמים להם לעזוב ולחזור אחרי שעה
). אבל האנשים פה נהנים מעירבוב המציאות עם חיי הפורום. אני אישית לא השתתפתי במפגשים עדיין ממספר סיבות שאותן לא אפרט אבל אנשים שמשתתפים ממש אוהבים את העניין. אז לסיכום: כל דבר בחיים קיים בשיווי משקל. חברי הפורום הקבועים החליפו הנאה אחת של מיסטורין חיי הפורום בהנאה אחרת של הכירות ובילוי משותף כחבורה אחת.

למעלה