קשר בין אוטובוסים לרכבות בחיפה

מצב
הנושא נעול.

sela v

New member
באמת שומע שאנשים מתלוננים

היא הכי שקטה בקיצור, אני אומר לך...
ואם לא אז היא מאוד שקטה, תביא מכשיר למדידת עצמת קול, ומדוד את הקול שיוצא מהשלוכיאדה פה ליד הבית שלי. (יש פה איזה פארק שכל השלוכים מהאיזור מתכנסים ועושים רעש בכל שעות היום והלילה). אנשים אוהבים להלחם במה שהם רואים, אולי מכוניות שקטות, אבל הן רוצחות הרבה אנשים במדינה הזאת, התמותה מהסטרן מאוד גבוהה בימים אלו, ובארץ רוצים כבר לשלוח אנשים לחו"ל מחמת עומס במחלקות לטיפול בחולי סרטן. אז: א. רעש של אוטובוס הוא לא כזה נורא, לא מבין מה אנשים עושים ביג דיל. ב. הזיהום זה מה שחשוב פה, ואת זה צריך לבדוק. ג. טוב אוטובוס אחד ביד, מאלפי מכוניות על הכביש. ד. אוטובוס זה טוב. זהו.
על רעש בלילה, אבל האוטובוסים מתחילים לעבוד ב-5 בבוקר. כמה אנשים כבר מתעוררים כל כך מוקדם?

fireman

New member
כשSL עוצר בתחנה מתחת לחלון

על רעש בלילה, אבל האוטובוסים מתחילים לעבוד ב-5 בבוקר. כמה אנשים כבר מתעוררים כל כך מוקדם?
שלך ושאני אומר מתחת לחלון אז זה ממש ממש מתחת לחלון ומאיץ מעמידה.....גם אם אתה לא צריך לקום ב5 בבוקר הוא מעיר אותך.

לא מבין אתכם אנשים באמת...

שלך ושאני אומר מתחת לחלון אז זה ממש ממש מתחת לחלון ומאיץ מעמידה.....גם אם אתה לא צריך לקום ב5 בבוקר הוא מעיר אותך.
לא מבין אתכם אנשים באמת...
אני מסוגל להרדם בתוך קטר Bobo...

arielguelman

New member
NL שעובר ליד הבית שלי בשעה 5:30

בהחלט, ניתן שזו לא תהיה גרוטאה
בשעות הלילה, אמור להיות פחות עומס, כך שניתן (למעט ממש אילוצים) להפעיל אוטובוסים חדשים ושקטים.
בבוקר על קו 59א יותר רועש מהמנוע של ה0405 אבל בכללי הNL יותר רועש יכול להיות בגלל המנוע ה12 צילינדרים שלו?

mister K

New member
גם ה-NL וגם ה-O405 החדשות

בבוקר על קו 59א יותר רועש מהמנוע של ה0405 אבל בכללי הNL יותר רועש יכול להיות בגלל המנוע ה12 צילינדרים שלו?
לא רועשות במיוחד לדעתי. האוטובוס הכי "שובר חלונות" כיום הוא ה-B12B.

fireman

New member
אבל לפחות הוא מרעיש וטס

לא רועשות במיוחד לדעתי. האוטובוס הכי "שובר חלונות" כיום הוא ה-B12B.
אבל לפחות הוא מרעיש וטס
לא כמו המאן זבל ומאן SG ששואגות ולא זזות.

mucool2

New member
אפשר רק ברחובות הראשיים

מצד אחד הציבור מתלונן
שהתחבורה לא עובדת עד מאוחר יותר אבל מצד שני אותו ציבור מתלונן על כך שהאוטובוסים עובדים עד שעה מוקדמת יחסית בגלל ההפרעה למנוחה. בימי התח"צ כאן בבאר שבע זה היה פשוט בלתי נסבל כשהSL האחרון עובר לך מתחת לבית ב12 בלילה.
אפשר רק ברחובות הראשיים
שם יש ממילא רעש כל הלילה.

raminec

New member
אני לא חושב ככה

אפשר רק ברחובות הראשיים
שם יש ממילא רעש כל הלילה.
אני לא חושב ככה
אוטובוס פעם בשעה זה לא כזה נורא. במיוחד אם יפעילו שירות של מיניבוסים. בכלל, אני מסכים עם אגד בקטע שבשעות הפחות עמוסות על הכבישי הם מפעילים רק את הקווים המאספים. ממילא הם מגיעים באותו הזמן שהקווים המהירים מגיעים בשעות השיא. עדיף להפעיל קווים רגילים במתקונת מאסף, על מנת לשרת אוכלוסיה כמה שיותר גדולה. הרעיון הוא להשאיר את הקווים רווחיים. אם מוניות שירות שפועלות 24*7 נשארות רווחיות, אין שום סיבה שמיניבוסים של אגד לא יהיו. לדעתי זה אפילו לגיטימי לתמחר את הקווים בצורה שונה מאשר "קווי יום". הרי בלילה שעת נהג יותר יקרה. אני אישית הייתי מוכן לשלם יותר.

אורי404

New member
../images/Emo45.gif

אני לא חושב ככה
אוטובוס פעם בשעה זה לא כזה נורא. במיוחד אם יפעילו שירות של מיניבוסים. בכלל, אני מסכים עם אגד בקטע שבשעות הפחות עמוסות על הכבישי הם מפעילים רק את הקווים המאספים. ממילא הם מגיעים באותו הזמן שהקווים המהירים מגיעים בשעות השיא. עדיף להפעיל קווים רגילים במתקונת מאסף, על מנת לשרת אוכלוסיה כמה שיותר גדולה. הרעיון הוא להשאיר את הקווים רווחיים. אם מוניות שירות שפועלות 24*7 נשארות רווחיות, אין שום סיבה שמיניבוסים של אגד לא יהיו. לדעתי זה אפילו לגיטימי לתמחר את הקווים בצורה שונה מאשר "קווי יום". הרי בלילה שעת נהג יותר יקרה. אני אישית הייתי מוכן לשלם יותר.

אוטובוס זה לא נורא אף פעם...

אני לא חושב ככה
אוטובוס זה לא נורא אף פעם...
כולה אוטובוס, יאללה מה אתם כאלו קטנוניים
כולה קצת רעש...

OMER G17

New member
אל תוותרו!

לא יודע אם דיברת בזמן האחרון על הנושא בפורום. בטח תזכרו אותי על זה שהצעתי להקים קרון מיוחד ללא חיילים (עדיין אני חושב שזה רעיון טוב). בקיצר אני פעם בכמה חודשים מגיע לארץ, ואתמול לקחתי רכבת של 22:40 מת"א ממש לא מאוחר, ושמגיעים לחיפה אחרי 23:30 נדומה תנועת האוטובוסים, והמוניות שוחטים במחירים.אחי שלומד באונ' בחיפה פנה לראש העיר ומשרד התחבורה, וכל אחד מפיל את האשמה על מישהו אחר.
אל תוותרו!
פנה למקומון..לעירייה ולאגד..אל תוותר

אני נוסע קבוע בקו 910 של 21:45

לא יודע אם דיברת בזמן האחרון על הנושא בפורום. בטח תזכרו אותי על זה שהצעתי להקים קרון מיוחד ללא חיילים (עדיין אני חושב שזה רעיון טוב). בקיצר אני פעם בכמה חודשים מגיע לארץ, ואתמול לקחתי רכבת של 22:40 מת"א ממש לא מאוחר, ושמגיעים לחיפה אחרי 23:30 נדומה תנועת האוטובוסים, והמוניות שוחטים במחירים.אחי שלומד באונ' בחיפה פנה לראש העיר ומשרד התחבורה, וכל אחד מפיל את האשמה על מישהו אחר.
מת"א. ואז יש לי שתי אופציות להגיע לטכניון: הראשונה לרדת במת"מ ב-23:00 ולהחליף ל-123, או להמשיך עד הדר (עם 910 שממשיך לשם בשתי הנסיעות האחרונות) ומשם עם קו 19א האחרון ב-23:35. האוטובוס מאוד מהיר ומדייק בשעות הלילה, וכמובן שאטרקטיבי במחיר בגלל כרטיס ההמשך. אין לי מה לחפש ברכבת המאספת לחיפה בלילה...

sela v

New member
לך אין בעיה

מת"א. ואז יש לי שתי אופציות להגיע לטכניון: הראשונה לרדת במת"מ ב-23:00 ולהחליף ל-123, או להמשיך עד הדר (עם 910 שממשיך לשם בשתי הנסיעות האחרונות) ומשם עם קו 19א האחרון ב-23:35. האוטובוס מאוד מהיר ומדייק בשעות הלילה, וכמובן שאטרקטיבי במחיר בגלל כרטיס ההמשך. אין לי מה לחפש ברכבת המאספת לחיפה בלילה...
לך אין בעיה
אבל תחבורה הציבורית היא בשביל כולם לא רק בשבילך. מישהו אמר לי שמהדר קוי השירות לטכניון עובדים עד 1 בלילה, אז למה מהדר כן, ומחוף הכרמל, לא? וזה נשמע בעיני ממש טיפשי שהאוטובוס מרעיש, זה שעובר צעיר שלוחץ על הגז ברחוב שלי, לא מרעיש יותר מהאוטובוס?

arielguelman

New member
נכון יש מוניות שהן בצבע סגול

לך אין בעיה
אבל תחבורה הציבורית היא בשביל כולם לא רק בשבילך. מישהו אמר לי שמהדר קוי השירות לטכניון עובדים עד 1 בלילה, אז למה מהדר כן, ומחוף הכרמל, לא? וזה נשמע בעיני ממש טיפשי שהאוטובוס מרעיש, זה שעובר צעיר שלוחץ על הגז ברחוב שלי, לא מרעיש יותר מהאוטובוס?
שהן מבצעות את הקווים מבת גלים לטכניון/אוניברסיטה ויחסית יש הרבה

sela v

New member
עד איזה שעה הן מבת גלים?

שהן מבצעות את הקווים מבת גלים לטכניון/אוניברסיטה ויחסית יש הרבה
עד איזה שעה הן מבת גלים?
ולמה הכל חפרי, ואין משהו בצורה מסודרת?

מצב
הנושא נעול.
למעלה