קשקושים לקראת העונה החדשה
18/12

אוי לא, זה שוב מתחיל

מה שלום כולן וכולם? מתפלל שהעונה הזאת תהיה פחות טעונה ויותר כיפית. באלוהים שאני לא מסוגל לעבור עונה כמו הקודמת שוב! אוהב ומתגעגע ושיתחיל כבר!
&nbsp
איסי

Valkyrie1

New member
הוא רוצה לתבוע אותה על פוסטים ולשון הרע

שכתבה בזמן שעוד היה בבית.

what she said

New member
אכן

השמועה שאני שמעתי לפני שזה פורסם הייתה שונה קצת. עדיין זה ממש משעשע. מה נשמע ואלקירי?

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אממ זו רק אני או ש...

זה נשמע ממש הזוי ?

שנתיים אחרי לתבוע ?
לא יודעת..זה לגמרי הזוי לי.

what she said

New member
מה בדיוק לוקח זמן בלגבש תביעה על פוסט בפייסבוק?

ברור שיש משהו מאחורי זה, אני מניח שרצון לחזור לתודעה (מתי בפעם האחרונה ראינו את השם אלדד גל-עד בוואלה סלבס?)

Valkyrie1

New member
אני לא יודעת כמה זמן

אבל גם אתה לא יודע..
אלא אם כן אתה עו"ד.
&nbsp
אבל ממה שכן ראיתי, זה לא לוקח מעכשיו לעכשיו,ולדעתי לקח לו כמה חודשים אחרי שנגמר ולהרגע מכל הבלאגן סביב האח בשביל להחליט.
אין לי באמת מושג.
&nbsp
אבל בתאכלס,אני במקומו הייתי שוכחת מזה כי כל העולם כבר שכח וזה לא מעניין אותו.
זה לא באמת פגע בשמו הטוב והזכיה של טל ולא שלו, הייתה רק בגלל האג'נדה שלה.
צבא של טבעונים שגם לא צופים באח בכלל הצביע לה בגלל זה,
אז הגיוני שזכתה וזה בסדר.

what she said

New member
לא צריך להיות עו"ד בשביל לדעת

שלגבש תביעה מהסוג הזה זה סיפור שלוקח בין מספר ימים למספר חודשים. לא שנתיים וחצי. אני מאמין שהבחור ניסה מאוד להשתלב בתעשייה ולא הצליח ועכשיו הוא מנסה לחזור לעניינים דרך תביעות הזויות.
לא כזה מסכים עם הסיפא שלך אבל לא נעשה אלדד ונחפור על דברים שהיו לפני שנתיים ולא רלוונטיים לכלום

mol098

New member
ממה שזכור לי הוא השתלב סבבה בתעשייה יחסית למקום 2

הייתה לו תכנית רדיו, טור במאקו, הוא היה פאנליסט אורח אצל חיים אתגר, עשה קמפיין לבנט. זה הוא שבחר אחרי הפרידה מקארין להתנתק מהכל ולנסוע לעזור בעסק של אח שלו בצפון. כנראה המשפחה שלו לחצה עליו לתבוע, אם זה היה תלוי בו הוא לא היה עושה את זה, הוא לא טיפוס שמסתכל אחורה.

מתי שקארין כצפוי עזבה אותו

כי הוא לא יכל לספק לה את רמת החיים הגבוהה שהיא רגילה אליה. ים של בננות, תכשיטים, יהלומים וג'ינסים צמודים.

יונתנסקי

Well-known member
אחרי שנת רעב קיבלת גוף נפלא. שאני אהרוס לך אותו?

רק מים וחסה. בשבת - עוגה ליד הקפה.

למעלה