קשה לי

רקפת1

New member
קשה לי

קשה לי...חזרתי עכשיו מטיפול והפסיכולוגית התיחסה אלי בכל כך הרבה זלזול ותוקפנות...מהרגע שחזרתי אני לא מפסיקה לבכות. לא מספיק הבעיות הקיומיות של היום יום משגעות אותי עכשיו אני צריכה להתמודד עם פסכולוגית שיש לה בעיות משלה והיא מוציאה אותם עלי...אני מרגישה כל כך לבד...רקפת

e-magine

New member
לעניות דעתי את לא צריכה

אני יודע שפעם סהר כתבו שטיפול פסיכולוגי הוא עבודה קשה, אבל היא צריכה לדעתי להיערך בסביבה מוגנת נעימה ותומכת. לא חשוב אם את צודקת או לא לגבי הפסיכולוגית, אני הייתי אומר לה את מה שאמרת כאן, ואם זה לא מסתדר, הייתי ממשיך הלאה. חוץ מזה, את לא לבד.

e-magine

New member
לעניות דעתי את לא צריכה

אני יודע שפעם סהר כתבו שטיפול פסיכולוגי הוא עבודה קשה, אבל היא צריכה לדעתי להיערך בסביבה מוגנת נעימה ותומכת. לא חשוב אם את צודקת או לא לגבי הפסיכולוגית, אני הייתי אומר לה את מה שאמרת כאן, ואם זה לא מסתדר, הייתי ממשיך הלאה. חוץ מזה, את לא לבד.

יקירה

(((((((רקפת))))))) אני מצטערת שאת מרגישה לבד.. והלוואי ותפסיקי לבכות ממש בקרוב.. אני בוכה איתך כשאני קוראת את התחושות שלך. רציתי לומר לך, שלא נראה לי שהפסיכולוגית שלך פורקת עליך בעיות שלה (אני רוצה להאמין שאין פסיכולוגים עד כדי כך לא מקצועיים ואם אני טועה סליחה). אני חוששת שהיא פשוט מנסה לעורר אותך או לגרום לך לאיזהי תגובה וזו דרכה. זאת דרך רעה! היא מנצלת את הכוח שיש לה עליך ועל חולשותיך והפתיחות שלך מולה. גם אם היא מתכוונת לטוב (כמו שאני באמת רוצה להאמין), אני חושבת שאסור למטפלת לעשות כזה דבר. אני לא יודעת כמה זמן את אצלה, כמה זמן את מרגישה כך ומה עוד משפיע כרגע על התחושות הקשות, אבל אולי, אם זה כך הרבה זמן, וגם אם התחושה סובייקטיבית לחלוטין.. אולי את צריכה לחשוב על להחליף פסיכולוגית. הפסיכולוג שלי אף פעם לא התקיף אותי או זלזל בי. וממנו תמיד יצאתי עם תחושה לרגע שאני טיפי פחות לבד. אז נכון שזה לא גרם לי להפסיק טיפול... אבל כל עוד הלכתי זה בעיקר עזר. בעיקר בתחושת הלבד. :,-)

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
רקפת יקרה

אולי תדברי קצת יותר על מה שהיה, כדי שנוכל לחשוב איתך ביחד? בכל מקרה, אני מקווה שלא תתני לזה להמשיך להכאיב לך עוד הרבה זמן. אם את רק יכולה. ואחת הדרכים להקל על עצמך, זה לדבר על הדברים. לא פעם מתברר לך ככה מה שלא ראית קודם...

רקפת חמודה

רקת מתוקה זה באמת תחושה קשה ומאכזבת ואפילו פוגעת הרבה מה להגיד לא יודעת כי לא כל כך מכירה את הסיפור אבל מתוקה תהיי חזקה אוהבת אותך והתחושה הזו של לבד כל כך קיימת ומוכרת להיות עם כולם אבל הכי לבד בעולם לנסות להיות חזקים מול הסביבה שבפנים התפרקות טוטאלית והחלק הכי מרגיז בקטע הזה הוא שאנחנו מפתחים לנו את האמונה שככה זה צריך להיות ולכאב שלנו אין מקום אין איך להתקיים לכולם יש לנו איןןןןןןן אני כל כך מבינה אותך מתוקה אבל לא יודעת אם יעזור אבל חייבת להגיד אוהבת

רקפת חמודה

רקת מתוקה זה באמת תחושה קשה ומאכזבת ואפילו פוגעת הרבה מה להגיד לא יודעת כי לא כל כך מכירה את הסיפור אבל מתוקה תהיי חזקה אוהבת אותך והתחושה הזו של לבד כל כך קיימת ומוכרת להיות עם כולם אבל הכי לבד בעולם לנסות להיות חזקים מול הסביבה שבפנים התפרקות טוטאלית והחלק הכי מרגיז בקטע הזה הוא שאנחנו מפתחים לנו את האמונה שככה זה צריך להיות ולכאב שלנו אין מקום אין איך להתקיים לכולם יש לנו איןןןןןןן אני כל כך מבינה אותך מתוקה אבל לא יודעת אם יעזור אבל חייבת להגיד אוהבת

שירז**

New member
לא מתאפקת אי מאג`ין

היי קרפת, אני חייבת להגיב למה שכתבת כאן קודם כל , אספי את כוחותייך ותעשי את מה שליבך אומר לך, אם הפסיכולוגית לא מוצאת חן בעינייך זכותך לחלוק עליה או לבקש מישהי אחרת שאת יכולה ליצור איתה כימיה משותפת טובה יותר, אל תהססי להביע את דעתך לגבי תיפקודה, ועוד דבר, זכרי שכולם בני אדם אומנם יש לה נטל די רציני לעזור לאחרים , אבל סך הכל היא נתונה למשברים משלה וגם לה יש חיים , אז את יודעת לא כל יום כולם קמים אותו הדבר, אבל זה עדיין לא אומר שהיא לא צריכה לספק לך מגום מוגן ונעים לשיחה , וטיפול, תנסי ליצור עימה יחסי חברות עד כמה שניתן ולא רמה של מטפל וחולה, כי לפעמים נוצר מחסום מסויים שקשה לנו לפרוץ אותו ואז כמו במצב שלך עכשיו את לא מרשה לעצמך להגיד מה מפריע לך בה,? אזרי אומץ וגשי ישר לעיניין זה ממש לא קשה, אני בטוחה שהיא תבין אותך ותסתכל על עצמה בצורה יותר רצינית, עוד דבר אולי תלמדי לפעמים גם אותם המטפלים חולקים עם אחרים לגבי הקשיים שלהים ביום יום תנסי את זה, ותראי מה יקרה, מקווה שתצליחי שירז

למעלה