קשה לי אבל צריך לסכם :[ :

ליאור144

New member
קשה לי אבל צריך לסכם :[ :

אני רוצה להודות לכן ליאת גלית יעל עידן שמוליק וכל מי שהיה פה על 3 עונות נהדרות יחד אתכם נהניתי כל יום ויום לשרשר אתכם חוויות וסיכומים וחוות דעת על מה שהיה גם אם לא תמיד אהבתם תעקיצות שלי [ראה מקרה דקל,] תמיד הבלגתם וצחקתם היה לי תכבוד לנהל חודשיים תפורום וזכיתי ממכם לגיבוי מלא כל זה לא היה קורה בלעדיכם אתם זה הפורום והפורום זה אתם אמנם מחר נפרד לזמן מה אבל אני מבטיח לכם אישית ששליין יחזור בקרוב ואני יפתח פורום תחת ניהולי ויקבץ אתכם חזרה אנחנו משפחה ומשפחה לא נפרדת אנחנו יוצאים למעיין חופשה קצרה ואנחנו נחזור חדים יותר ועוקצניים כמו תמיד .היה לי לעונג להכיר ולשוחח עם כולכם ובמיוחד איתך גלית למדת אותי והראית לי המון דברים חדשים והיית בשבילי המנהלת שלצידי הניהול היה בידיים שלך והרבה החלטות קבלנו יחד ויישמנו את העצות אחד של השניה תודה לך יותר מהכול על מי שאת.אני בורג קטן במכונה הזו של הפורום אתם אלה שעשיתם את מה שדרוש ועשיתם את זה בצורה אצילית ונהדרת . הלילה עם ליאור שליין הסוף !

OOOO0

New member
תודה רבה!../images/Emo24.gif

תודה גם לך על שהיית מנהל נפלא, משקיע ואכפתי וגם חבר טוב! גם אתה לימדת אותי המון! תודה רבה לכל מי שכתב פה באופן קבוע לאורך השנים: ליאור, יעל, שמוליק, עידן, ליאת, הדר, אלעד, דפי, קרן, קארין, אסף, נעם ואם שכחתי מישהו אני מתנצלת. היה תענוג לשוחח איתכם, לשרשר איתכם, לדון איתכם ולצחוק איתכם. סליחה אם פגעתי בכם אי פעם, זה היה בתום לב. במהלך הכתיבה בפורום התבגרתי המון והיום לא הייתי כותבת הרבה הודעות שכתבתי אז. תודה לכם שהתבגרתם איתי, החכמתם איתי וגרמתם לי אושר בכל פעם שנכנסתי לפורום הזה, הפורום של התוכנית האהובה עליי. קשה לי להאמין שמחר הפורום הזה ייסגר אחרי שלוש שנים שאני נמצאת בו. חששתי שזה יקרה ברגע שהתוכנית ירדה אבל ניסיתי להדחיק ולקוות שיתנו לנו להישאר כאן עד שתעלה התוכנית החדשה של שליין כדי שלא נצטרך להיפרד. אבל הנה, זה קרה. זה עצוב אבל בואו נקווה שנחזור כולנו מהר לפורום של תוכנית חדשה, עם שם חדש, ונקווה שגם תהיה בו יותר פעילות. אז ביי בינתיים, ואם תרצו לשמור על קשר, אני עדיין במסרים ובפורומים הישרדות ואמיר פיי גוטמן. אוהבת, גלית

idanoosh17

New member
../images/Emo7.gif סוף...

לא הגיוני שיסגר לנו! אבל זה קורה. תודה לכולם- היה לי כיף להכיר אתכם, אם תתגעגעו תקפצו לפורום הישרדות הפיליפינים להגיד שלום (גלית כבר שם
)

למעלה